Įkraunama...
Įkraunama...

10 men .

QUOTE(Mong @ 2008 05 25, 15:04)
Ir as sia tema turiu ka pasakyt. Mano mazyliui 10,5 men. sveria 10,3 kg ir turim didele mazakraujyste ( todel ne visada vaiko svoris gali pasakyt ar viskas su juo gerai) mums labai ilgai ne dare kraujo tyrimo, o kai padare issigando, nes hemoglobinas buvo 85, o turi buti 125-130.Jam labai nepatinka mesa ir ko tik negaminau niekas netinka, bet  banana bet kada suvalgys.Daktare mums pasake kad per visa diena reikia sumaitint puse stiklines mesos.Bet neisivaizduoju kaip, gal kam teko susidurt su tokia problema? Taip pat grieztai uzdraude duot karves pieno.Maitinu dar pati, todel ir taip neduodavau.Patare duot spanguoles, kad ir uogiene.Siam zingsniui dar nepasirizau, neduosiu saldaus iki 2 metu, bent jau stengsiuos.Karta per diena butinai reikia duot kefyro ar rugpienio.Tikiuosi kam nors pravers.




mano mažylei labai patinka hipp tyrelės kur yra vien tik mėsos ruošinys sumaišytas su mano virta daržoviene. Gaila kad šitos mėsos tyrės radau pirkti tik Kauno akropolio maximoj blink.gif

o taip pat dėl žuvies galiu patarti pirkti triušiažuvę, joje visai nėra kaulų tik tas stuburas doh.gif thumbup.gif ji truputi kartoka gal bet man tai ramu ir svarbu vaikas aišku valgo cool.gif jos yra pirkti Kauno Vilijampolės turguje


mano mažė valgo normaliai atrodo bet pastoviai nuo gimimo priauga apie 500g, o paskutiniais mėn 300g.
labai pergyvenau kad nemoku jos maitinti, po mažai suvalgo tai ir nepriauga pakankamai. Todėl maitinimas vos netapo kančia vaikui kai ikyriai maistą kišdavau, po valandą laiko maitindavomės, tai čia pavalgai o jau ir vėl kitas maitinimas doh.gif užtai dabar valgom dažniau bet po mažiau ir jei nėra ūpo valgyt atidedam veliau matinimą. dėl to tenka po kelis kart kartais šildyt maistą, tam reikalui labai gerai tos lėkštės kur dugnas prisipildo karšto vandens.

taigi mes per diena valgom 1 arba 2 kartus grūdines košes, dažovienę su mėsyte ar žuvim, daržovienę, jogurtą arba varškytę, vaisius trintus, ir dantis galandam pastoviai sausainiu ar kokia morka.

beje čia kai kas sakė kuo pakeisti grūdines košes, aš tai dažovių koše pakeičiu. mano mažė pvz labai mėgsta špinatus su bulvėm.
Atsakyti
QUOTE(bog @ 2008 06 20, 00:22)
mano mažylei labai patinka hipp tyrelės kur yra vien tik mėsos ruošinys sumaišytas su mano virta daržoviene. Gaila kad šitos mėsos tyrės radau pirkti tik Kauno akropolio maximoj  blink.gif

o taip pat dėl žuvies galiu patarti pirkti triušiažuvę, joje visai nėra kaulų tik tas stuburas  doh.gif  thumbup.gif  ji truputi kartoka gal bet man tai ramu ir svarbu vaikas aišku valgo  cool.gif  jos yra pirkti Kauno Vilijampolės turguje
mano mažė valgo normaliai atrodo bet pastoviai nuo gimimo priauga apie 500g, o paskutiniais mėn 300g.
labai pergyvenau kad nemoku jos maitinti, po mažai suvalgo tai ir nepriauga pakankamai. Todėl maitinimas vos netapo kančia vaikui kai ikyriai maistą kišdavau, po valandą laiko maitindavomės, tai čia pavalgai o jau ir vėl kitas maitinimas  doh.gif  užtai dabar valgom dažniau bet po mažiau ir jei nėra ūpo valgyt atidedam veliau matinimą. dėl to tenka po kelis kart kartais šildyt maistą, tam reikalui labai gerai tos lėkštės kur dugnas prisipildo karšto vandens.

taigi mes per diena valgom 1 arba 2 kartus grūdines košes, dažovienę su mėsyte ar žuvim, daržovienę, jogurtą arba varškytę, vaisius trintus, ir dantis galandam pastoviai sausainiu ar kokia morka.

beje čia kai kas sakė kuo pakeisti grūdines košes, aš tai dažovių koše pakeičiu. mano mažė pvz labai mėgsta špinatus su bulvėm.



aciu labai.
Atsakyti
O ar galima Kus kuso kruopu kose duoti?
Atsakyti
sveikutes smile.gif na mes jau viska valgom,nera jokiu rupesciu ka duoti mergytei valgyti...galima sakyti,kad sedi kartu prie bendro stalo smile.gif na zinoma jokiu silkiu neduodu biggrin.gif
Atsakyti
Mes irgi valgom beveik viską kartu, išskyrus žuvį ir kiašinių privengiam dėl alergijos
Atsakyti
Sveikos mamytės
Mums jau yra 10 mėnesiukų. Esame gimę šiek tiek anksčiau tad su maistuku neskubam. Mūsų meniu šiomis dienomis yra toks:
8 - 8,30 val geriam apie 200ml mišinuko

9,30 val Kramsnoja ką nors: duoniuką, sausainuką, riekutę dešrytės, kartais mažą indelį jogurtuko arba varškytės, gurkšnoja arbatėlę arba sultytes.

12 - 13 val valgom daržovių košelę su mėsyte (vištiena, jautiena, kalakutiena, veršiena). Geriam arbatėlę arba sultis, ir jei dar būna apetito suvalgom jogurtuko, jei nebūnam valgę anskčiau.

14 val arbatėlė, kramsnoja ką nors, dabar kai uogų metas ragaujam uogyčių (braškių, žemuogių, vyšnių), valgom obuoliuką ar bananą.

16 - 17 val. Grūdų košytė. Duodu įvairių, bet nelabai jau noriai valgo. Javainių su vaisiais, dribsnių, avižų, grikių, kelių rūšių grūdų, pieniškas košes su jogurtu ir vaisiais. Pagardinimui įdedu sviestuko arba vaisinės tyrelės, į nepirktines košytes kartais virinto pienuko įpilu. Užgeriam arbatėle

19 - 20 val. Varškytė, sūrelis, vaisiai, (žiūrint ką valgėm dieną ir ko ne) kartais apie 100ml mišinuko.

22 val 200 ml mišinuko.


Miegam 2 - 3 kartus per dieną, labai įprato kažką kramsnoti, ragauti. Dar nevalgėm žuvies, kiaušinio. Gėrėm tik pirktinį pienuką.
Atsakyti
sveikutes
mes ir jau bandom viska valgyti
ragavom kiausinio tryni,zuvies,makaronu
Atsakyti
Ar kas nors verdate pieniska kruopu kose?
jei taip tai papasakokit kaip verdat, o tai nebezinau jau kaip paivairinti maista.
Atsakyti
QUOTE(svetelis @ 2008 07 03, 14:17)
Ar kas nors verdate pieniska kruopu kose?
jei taip tai papasakokit kaip verdat, o tai nebezinau jau kaip paivairinti maista.


As verdu grikius, ryzius arba dribsius keliu grudu, pagardinu sviestu, slakeliu pieno, ne misinuko jau, ir valgo. Tas buna pusryciams arba vakarienei. Galbut kazkokiu imantrybiu nesugalvoju, nors vis galvoje klausimas - o ka dabar?.. maniskis isigudrino islipti is maitinimo kedutes, tai pats procesas isvargina, nes judruolis ant keliu net nesedi, tai vis cirku reikia ir pramogos, kad valgytu, nes be vargo valgo tik saldesius, kuriais nepiknaudziauju. Tikiuosi, kad daugeliui lengviau.
Atsakyti
Papasakokit, kaip jums sekasi sriubytes duodi? Maniskis ju nemegsta doh.gif ir dar per sauksta kai duoda tai viskas aptenka lotuliukas.gif
Atsakyti
Mes ir jau pratinamės po truputį prie to, ka mes patys valgom, nes košyčių visiškai nebenori
Atsakyti
mes bandome valgyti kartu ka valgome mes zinoma yra ivairiu isimciu jei astriau ar taip kas. Siaip tai ji spjauna viska lauk kas jai nepatinka tai kiausinis nepatinka ir siaip yra ko nemegsta tai niekaip nepaduosi
Atsakyti