Įkraunama...
Įkraunama...

10 men .

QUOTE(oreige @ 2008 03 27, 00:27)
Sveikos, mamos. Noreciau pasidalinti savo vaikelio meniu smile.gif 6 ryto MP, 9.00 kose,sultys, 10.30 misinukas 120ml - miegelis, 13.00 darzoves su mesyte apie 110g, vaisiu tyrele apie 100g, sultys,  apie 15.30 MP, 17.00 kose, vaisiu tyrele su varske, 19.00 misinukas 150 ml. Ir eina miegelio jau nakciai smile.gif atsikelia apie 22.00 misinuko pagerti. Duodu duonytes pagraust. Man atrodo, kad nedaug valgo. Ir sveria tik 9 kg. Pradedu nerimauti sad.gif, bet tik del svorio. Nors vaikelis linksmas, labai judrus. Laksto keturiom ir dviem. Minuteles nepasedes. Bet as pati nieko jam nedarau. Viska perku padaryta: darzoves su mesa, koses, vaisiu tyreles, sultys. Man atrodo, kad taip vaikeliui kol kas geriau. Savo ukio neturim, gyvenam Vilniuje,  tai viska perkam parduotuvese. O ten juk viskas supurksta, kad negestu. Ir taip pat auginta. O ant vaikisko maistelio pakuociu raso, kad is ekologisku ukiu. Manau, nemeluoja:)  Nors, cia kai prisiskaiciau! smile.gif Nesuprantu, kaip mamos nebijo. Ir kam vaikeliui reikia tokiu produktu kaip kiausinis ar karves pienas? O kugelis!!! Turiu omeny siam laikotarpiui. Zinoma, kiekviena augina kaip ismano. Gal kurios mamytes vaikelis irgi nedaug sveria, bet sveikas ? Noreciau pasidalinti nuomonem ir patarimais. Dekui.

As manau kad tavo vaikas mazai valgo darzovienes todel, kad per daug tuodi pieno misinio,nespeja tavo vaikutis isalkti.10men vaikui uztenka 2 kartus gerti pienuka tai yra ryte ir vakare.Pabandyk nebeduoti misinio tarp maitinimu,geriau sultis, arbatele ar vandenuka.
Atsakyti
QUOTE(oreige @ 2008 03 26, 23:27)
Sveikos, mamos. Noreciau pasidalinti savo vaikelio meniu smile.gif 6 ryto MP, 9.00 kose,sultys, 10.30 misinukas 120ml - miegelis, 13.00 darzoves su mesyte apie 110g, vaisiu tyrele apie 100g, sultys,  apie 15.30 MP, 17.00 kose, vaisiu tyrele su varske, 19.00 misinukas 150 ml. Ir eina miegelio jau nakciai smile.gif atsikelia apie 22.00 misinuko pagerti. Duodu duonytes pagraust. Man atrodo, kad nedaug valgo. Ir sveria tik 9 kg. Pradedu nerimauti sad.gif, bet tik del svorio. Nors vaikelis linksmas, labai judrus. Laksto keturiom ir dviem. Minuteles nepasedes. Bet as pati nieko jam nedarau. Viska perku padaryta: darzoves su mesa, koses, vaisiu tyreles, sultys. Man atrodo, kad taip vaikeliui kol kas geriau. Savo ukio neturim, gyvenam Vilniuje,  tai viska perkam parduotuvese. O ten juk viskas supurksta, kad negestu. Ir taip pat auginta. O ant vaikisko maistelio pakuociu raso, kad is ekologisku ukiu. Manau, nemeluoja:)  Nors, cia kai prisiskaiciau! smile.gif Nesuprantu, kaip mamos nebijo. Ir kam vaikeliui reikia tokiu produktu kaip kiausinis ar karves pienas? O kugelis!!! Turiu omeny siam laikotarpiui. Zinoma, kiekviena augina kaip ismano. Gal kurios mamytes vaikelis irgi nedaug sveria, bet sveikas ? Noreciau pasidalinti nuomonem ir patarimais. Dekui.


Mano dukrytė taip pat nedaug sveria tik 8,700kg, anksčiau dėl to nerimavau, kad būtų ramiau gydytoja liepė pasidaryti kraujuko tyrimus. taigi jie parodė, kad mažylė sveikutė bigsmile.gif Todėl dabar nebesijaudinu. Valgo nemažai, viską verdu pati, nes ji nemėgsta pirktinių košelių schmoll.gif Yra labai judri, jau pradeda vaikščioti, todėl ir svoris lėtai auga. Taip kad manau neverta nerimauti, juk storuliukai didesni tinginukai, o maniškė tikra manekenė biggrin.gif
Atsakyti
Mano sunelis irgi sveria 9300gr. Man vis atrodo,kad valgo mazoka.Bet vis save raminu kad jei butu alkanas -verktu,duotu zinoti man smile.gif
Mes valgom sitaip:
8.00 - 8.30 val -misinukas
10.00-10.30val. - Milupos, 7 grudu kose
13.30-darzoviene su mesyte,ar zuvim (lasisa)
apie 16 val -misinukas
18 val-vaisiu tyrele
apie 20val- "labos nakties"kosyte
21.30-22 val-misinukas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo natylli: 27 kovo 2008 - 14:59
QUOTE(oreige @ 2008 03 26, 23:27)
Sveikos, mamos. Noreciau pasidalinti savo vaikelio meniu smile.gif 6 ryto MP, 9.00 kose,sultys, 10.30 misinukas 120ml - miegelis, 13.00 darzoves su mesyte apie 110g, vaisiu tyrele apie 100g, sultys,  apie 15.30 MP, 17.00 kose, vaisiu tyrele su varske, 19.00 misinukas 150 ml. Ir eina miegelio jau nakciai smile.gif atsikelia apie 22.00 misinuko pagerti. Duodu duonytes pagraust. Man atrodo, kad nedaug valgo. Ir sveria tik 9 kg. Pradedu nerimauti sad.gif, bet tik del svorio. Nors vaikelis linksmas, labai judrus. Laksto keturiom ir dviem. Minuteles nepasedes. Bet as pati nieko jam nedarau. Viska perku padaryta: darzoves su mesa, koses, vaisiu tyreles, sultys. Man atrodo, kad taip vaikeliui kol kas geriau. Savo ukio neturim, gyvenam Vilniuje,  tai viska perkam parduotuvese. O ten juk viskas supurksta, kad negestu. Ir taip pat auginta. O ant vaikisko maistelio pakuociu raso, kad is ekologisku ukiu. Manau, nemeluoja:)  Nors, cia kai prisiskaiciau! smile.gif Nesuprantu, kaip mamos nebijo. Ir kam vaikeliui reikia tokiu produktu kaip kiausinis ar karves pienas? O kugelis!!! Turiu omeny siam laikotarpiui. Zinoma, kiekviena augina kaip ismano. Gal kurios mamytes vaikelis irgi nedaug sveria, bet sveikas ? Noreciau pasidalinti nuomonem ir patarimais. Dekui.

Mano mergytė irgi tesveria šiuo momentu 9,2 kg. Mes turim kaimą, taigi turim ir ekologiškų produktų mirksiukas.gif . Dėl mažo svorio irgi visai nepergyvenu-jos labai greita medžiagų apykaita (kakoja 5-6 kartus per dieną), yra labai aktyvi, nenusėdinti vietoje smile.gif
Atsakyti
mano dukriukas 10 men svere 7 kg nepilnai... verysad.gif
O valgom stai ka:
Pusryciai 7 val - apie 100 ml kruopu koses virtos Mp arba karves piene+ kiausinis putpeles
9 val jogurtas apie 100 ml.
12 val darzoviene su mesyte - 200 ml.
15 val varske 100 ml + vaisiu tyrele 100 ml
19 val darzoviene apie 150 -200 ml.
nakti 2 kartus geria MP po 80 ml( valgo po siai dienai nutraukta MP doh.gif )
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Mes labai ilgai vargom, kol radau pakankamai sūnui priimtiną dienos valgiaraštį, bet, atrodo, pagaliau nusistovėjom:
6-7 val. MP (iš abiejų blink.gif )
10-11 val. grūdų/kruopų košė (apie 150 ml) + MP (iš vieno)
14-15 val. mėsa su daržovėm (nuo 50 g iki 250 g doh.gif )
18-19 val. jogurtas/varškė su vaisiais (apie 190 g) + MP (iš vieno)
22 val. kruopų/grūdų košė (apie 100 ml) + MP (iš vieno/abiejų)
naktimis nesikelia valgyt (jau nuo 3 sav.) thumbup.gif - miegalius...

Vaikas gimė didelis (4,3 kg), bet paskui labai mažai priauginėjo svorio dėl nevalgymo. Dabar atrodo valgo gerai (pakankamai), bet vis tiek yra smulkutis, kūdutis (9 kg). Tikiuosi, iki 12 mėn. pasieksim 10 kg g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ziwiliux: 03 balandžio 2008 - 00:37
Sveikos, mamytes. Dekui uz laiskucius. Ir dekui lygitai uz patarima. Tikrai, pradejau maziau duoti pieniuko ir apetitas isaugo. Tai dabar taip dziaugiuosi smile.gif Dabar valgom taip:
8.30 kosyte (ivairi) 200ml, sultys;
10.30 misinukas 120ml (miegelis)
13.30 darzoves su mesa, zuvim 200g, vaisiu tyrele 125g, sultys;
16.00 120 ml misinuko, kartais,kaip nuotaikyte (miegelis)
17.30 naktine kosyte 150-200ml, vaisiai su varskyte 100g;
19.00 misinukas 150ml ( naktinis miegelis);
22.00 misinukas 90ml ( per miegeli, ne visada).
Tikiuosi priaugs savo reikiamus gramelius.Jau pora savaiciu visa nakti ismiega be MP. Tai labai didziuojuosi savo maziuku. Sekmes mamytems.
Atsakyti
Mano vaikiukui be vienos dienos 10 men ax.gif

Jo meniu:

8:30 - ekologiškas natūralaus skonio jogurtas ( su priedais nemėgsta), sausainis / pirktine grudine kose

10:00 - MP (pries miega)

12:30 - daržoviene su mesa (versiena, kalakutiena, triusiena, vistiena) , jau ragaujam zuvies, kolkas nelabai jam... )

16:00 - vaisine tyrele /varške /sausainiai , duoniukai / vaisiai

19:30 - grudine kose ( ivairios)

21:30 - MP ( ir einam miegot )

nakti 1 k irgi dažniausiai pageria MP. smile.gif

Po valgio geria arbatyte, sulciu nemegsta. Grudines koses darau su sviestu ( nes nei su MP nei su misiniu nevalgo) , karves pieno be metu tikrai neduosiu schmoll.gif



Atsakyti
QUOTE(gintute.j @ 2008 04 02, 23:01)
mano dukriukas 10 men svere 7 kg nepilnai... verysad.gif
O valgom stai ka:
Pusryciai 7 val - apie 100 ml kruopu koses virtos Mp arba karves piene+ kiausinis putpeles
9 val jogurtas apie 100 ml.
12 val darzoviene su mesyte - 200 ml.
15 val varske 100 ml + vaisiu tyrele 100 ml
19 val darzoviene apie 150 -200 ml.
nakti 2 kartus geria MP po 80 ml( valgo po siai dienai nutraukta MP  doh.gif )

Oho apetitas thumbup.gif Keista, kad svoris nedidelis, nes valgo nemazai smile.gif Manoji 9 men 8700 gr svere,coliuke ir, bet valgo tikrai daug maziau..
Atsakyti
QUOTE(mst @ 2008 04 07, 14:57)
Oho apetitas thumbup.gif  Keista, kad svoris nedidelis, nes valgo nemazai smile.gif  Manoji 9 men 8700 gr svere,coliuke ir, bet valgo tikrai daug maziau..

tokiu apetitu paskutini menesi galime didziuotis ... Pirmus 5 menesius nesuvalgydavo daugiau 500 ml pienuko per para...
dabar per menesi priauga po 500 gr, ( per psaskutinius kelis), kai tuo tarpu pirmus menesius priaugdavo nuo 150 iki 400 gr, kai kiti po 1 - 1.5 kg...
Atsakyti
Nors mums siandien 11 men bet vistiek ilindau cia nes neradau skyrelio 11 men vaiku mitybos biggrin.gif manoji dabar budama tokio amziaus tesveria 8,200 unsure.gif irgi coliuke,bet as jau nebepergyvenu.o valgom taip:
7-8 ryto misinukas 120 ml
12 val-surelis trintas su sausainiais ismirkytais karves piene(gaunas tokia tyrele lb skani)
15-16val darzoviene su mesyte,ar kokia sriubyte,ar makaronai,ar saltibarsciai biggrin.gif megsta tik musu maista(aisku prieskoniu minimaliai ir nekepta)
18val-vaisine tyrele
21val-grudine kose arba vel sausainiai mirkyti piene nes grudiniu nelabai megeja ji.
23val misinukas 180ml ir miegelis 4u.gif
nakti nesikelia valgyt schmoll.gif smile.gif
ir siaip tarp valgymu visokiu uzkandziu tai baronka,duona,obuoliukas,meduolis ir pan. biggrin.gif
Atsakyti
Musu meniu:
04.00 - misinelis 200 ml
07.30-08.00 - misinelis 200 ml
nuo 09.30 - ~ 11 val. miega
11 val. - grudu kose 200 ml (manu, grikiu, ryziu, avizu, keturiu grudu). Perdku dribsnius, kuriuos pagaminti galima per 5-7 min.
13 val. - mesyte (jautiena, versiena) arba zuvyte (lasisa, menke, lydeka) su darzovemis 200 ml arba tiesiog darzovienes 200 ml
16-17 grudu kose 200 ml
19-20 val. misinelis 200 ml
tarpuose duodu pagrauzti duoniuku, taip pat megsta varskyte, tyreles, na ir beabejo arbatytes. Sulciu nemegsta.
Svoris 9700
Atsakyti