Įkraunama...
Įkraunama...

10 men .

Jus man pasakykite kodel tuos sausainius duodate (mirkote piene, trinate), negi nera vaikisku kosiu (greitai paruosiamu) ? Ar kada nors atidziai skaitete is ko tie sausainiai susideda? g.gif Manote, kad tai sveikiau g.gif
Atsakyti
Mano dukrytei jau 10 mėnesiukų, valgom grudu košytes, daržoves su mesyte ar žuvimi, vaisių tyreles ar šiaip vaisius (obuoliukus ir bananus dažniausiai). Tik va beda, mažoji visai nevalgo pieno produktų, negeria mišinuko. Iki 9 mėnesių maitinau pati, po to pienelis baigėsi, o dukrytė taip ir nepradėjo gerti mišinio unsure.gif Bijau, kad nepradėtų trūkti kokių medžiagų, nors mūsų daktarė sako, kad nieko tokio, bet... g.gif Gal kuri mamytė buvo susidūrusi su tokia problemėle? Ar vaikutis kada pradės gerti pienuką? unsure.gif
Atsakyti
[FONT=Times] sveikutes, smile.gif mano dukrytei jau 10 menesiuku ir 13 dienu mirksiukas.gif mes valgom viska..bet nepasakyciau kad apetitas geras,nors sveria 11 kg g.gif misinuko nebeik negeria,tik einant naktinio miego.. schmoll.gif labiausiai megsta zuvi... labai patinka ka nors visada kramtyti lotuliukas.gif turi tik 4 dantukus..visalaik duodu sausainiu ar kukuruzu be cukraus,tik buna dienu kai valgo labai mazai,o buna kad valgo daug ir noriai..nesuprantu kame reikalas? g.gif duodu ivairias grudines koses,pagardinu sviestu ar uogienem..bet labiau valgo manu kose smile.gif mesytes irgi valgo..tik viska sutrinu i kose(bulvytes,morkytes,zirniukus,mesyte ir kt..) labai megsta valgyti pati.. smile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jurga_gita @ 2008 03 11, 15:24)
Mano dukrytei jau 10 mėnesiukų, valgom grudu košytes, daržoves su mesyte ar žuvimi, vaisių tyreles ar šiaip vaisius (obuoliukus ir bananus dažniausiai). Tik va beda, mažoji visai nevalgo pieno produktų, negeria mišinuko. Iki 9 mėnesių maitinau pati, po to pienelis baigėsi, o dukrytė taip ir nepradėjo gerti mišinio  unsure.gif  Bijau, kad nepradėtų trūkti kokių medžiagų, nors mūsų daktarė sako, kad nieko tokio, bet... g.gif  Gal kuri mamytė buvo susidūrusi su tokia problemėle? Ar vaikutis kada pradės gerti pienuką? unsure.gif



as taip pat maitinau iki 9men.o po to net nebandziau duot misisnuko ir nematau nieko blogo tame.juk tu geruju savybiu galima gaut ir is kt maisto produktu ne tik is misinuku!!na cia tik mano nuomone rolleyes.gif
o kad as jau duodu ragauti ivairaus maisto produktu taip pat nematau nieko blogo, juk vis tiek ateis ta diena kai tures pradeti valgyti suaugusiuju maisto.tai geriau truputi anksciau ir ne po daug.tuolab kad neelergizuojam bandytiems maisto produktams ir neturejom jokiu pilvo putimu ir t.t
sekmes visiems vaikuciams 4u.gif
Atsakyti
Ziuriu A*M*S ir viktorija123 musu vaikai labai panasaus amziaus.
As jau irgi po truputi pratinu prie suaugusiuju maisto, bet stengiuos kad butu kuo maziau druskos ir prieskoniu. Valgo grudine kose, darzoviene su mesyte, zuvi ragavome dar tik karta, labai patiko, tai dabar duosiu dazniau. Dar maitinu MP, bet jau tik du kartus, ir du kartus duodu msinuko. Nuo metuku ar truputi veliau ragausim karves pienuko. Valgo gan neblogai, sveria 10kg. Turim 8 dantukus ir dar kalasi kruminiai.
Atsakyti
Turiu klausimeli mamytems: kokias sultis jau duodate savo maziesiems? Ar tiesa, kad svieziai spaustas naturalias sultis reikia skiesti vandeniu 50 proc? Gal kas is mamyciu zino, kokiais budais be sulciaspaudes butu gali isspausti sultis? Gyd sako, kad pjaustant smulkintuvu, zusta vitaminai, nes metaliniai peiliukai juos naikina, ar tai tiesa?
Atsakyti
Sultims spausti dabar nepalankus metų laikas. Daržovėse, kurios dar nuo rudens išsilaikė, liko mažai vitaminų. As saviškiui kelis kartus spaudžiau sultis iš daržovių ir vaisių, bet jis nelabai susižavėjo. Duodu pirktines sultis, skirtas kūdikiams, bet ir tų nemėgsta, mažai išgeria.
Laura, jei bijai, kad spaudžiant sulčiaspaude žus vitaminai, tarkuok daržoves plastmasine tarka ir spausk per marlę.
Atsakyti
Pasidomėjau ir aš ką essen.gif kiti panašaus amžiaus kūdikiai. Tai nuo vakar savo meniu papildėm duoniukais, ekologišku jogurtu. Šiandien ruošiamės "įsivesti" kiaušinio trynį. Prie progos pabandysime ir sriubyčių. Šiaip tai mes mintam MP, daržovių koše su mėsa (vištiena, kalakutiena, kiauliena, triušiena, 1kartą per savaitę - vištienos kepenėlės), valgom grūdines košes. Viską verdu pati. Perku tik vaisines tyreles, kuriomis paskaninu grūdų košeles ir jogurtą. Žuvytės dar nebandėm blush2.gif (tik žuvies taukus vartojam) Geriam namuose spaustas obuolių, morkų sultis. Obuolių sultis skiedžiu santykiu 1:1, morkų sultis skiedžiu mažiau. Ir geriam labai šauniai. Tiesa, sultis spaudžiu be sulčiaspaudės. Iš pradžių galvojom įsigyti tą prietaisiuką, bet kad jau tokie gargarai, o dėl tokio kiekio, man paprasčiau rankomis mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilioklė: 14 kovo 2008 - 09:59
Tiesa, skanaujame ir varškytę. Perku paprastą varškę (ne liesą) parduotuvėje ir duodu sumaišiusi su trintu bananu ar kita vaisių tyrele thumbup.gif
Atsakyti
Šiandien dukrytei padariau sriubytės, nuo mėsytės liko bulijono, išviriau daržovių ir viską sutryniau su blenderiu. Daviau gerti iš buteliuko - nepatikėsit kaip ji skaniai ją išgėrė thumbup.gif Tai dar vienas naujas patiekalas mūsų meniu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jurga_gita @ 2008 03 14, 20:10)
Šiandien dukrytei padariau sriubytės, nuo mėsytės liko bulijono, išviriau daržovių ir viską sutryniau su blenderiu. Daviau gerti iš buteliuko - nepatikėsit kaip ji skaniai ją išgėrė  thumbup.gif  Tai dar vienas naujas patiekalas mūsų meniu  4u.gif

sriuba is buteliuko 10men kudikiui? g.gif o su sauksteliu ar is puodelio nemoka?
Atsakyti
QUOTE(Vilioklė @ 2008 03 14, 11:01)
Tiesa, skanaujame ir varškytę. Perku paprastą varškę (ne liesą) parduotuvėje ir duodu sumaišiusi su trintu bananu ar kita vaisių tyrele thumbup.gif

Man gydytoja liepė vaikui duoti liesą varškę. Maniškis ją valgo jau senai, nes neaugo svoris ir anksti pradėjau įvesti įv. naujus maisto produktus. Beje dabar dažniausiai jam duodu Danonki varškytę.
QUOTE(Margareta @ 2008 03 14, 22:06)
sriuba is buteliuko 10men kudikiui?  g.gif o su sauksteliu ar is puodelio nemoka?

Man tai taip pat keistoka g.gif
Atsakyti