Įkraunama...
Įkraunama...

10 men .

Ir aš jau norėčiau duoti tai ką valgom mes, bet problema, kad mes valgom aštriai, o tokiem leliam negalima schmoll.gif ax.gif
Atsakyti
o mes valgom viska,pradedant kose ir baigiant cepelinais biggrin.gif kartais su teciu pasvarstom ar ne per daug ir per sunkus maistelis,bet kai sunus tik pavalges,apsisuka ir apejes rata aplink virtuve vel griebia is ranku kas ka valgomo turi,tai manom,kad didelio nusikaltimo nedarom duodami viska ax.gif tiesa su karves pienu mes pries kokius 3 men irgi prolemu turejom blush2.gif ,nes tevai per apsileidima nepasiskaite,kad tokiam mazam dar niekas neduoda.ilgai vargom su alergizuota odele unsure.gif ,bet dabar jau viskas tvarkoj thumbup.gif.ir su pieno misinukais nepersistengiam,geriam tik pries miega,bet vyriskai 260ml mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikis01 @ 2008 01 29, 22:55)
o mes valgom viska,pradedant kose ir baigiant cepelinais biggrin.gif kartais su teciu pasvarstom ar ne per daug ir per sunkus maistelis,bet kai sunus tik pavalges,apsisuka ir apejes rata aplink virtuve vel griebia is ranku  kas ka valgomo turi,tai manom,kad didelio nusikaltimo nedarom duodami viska ax.gif tiesa su karves pienu mes pries kokius 3 men irgi prolemu turejom blush2.gif ,nes tevai per apsileidima nepasiskaite,kad tokiam mazam dar niekas neduoda.ilgai vargom su alergizuota odele  unsure.gif  ,bet dabar jau viskas tvarkoj thumbup.gif.ir su pieno misinukais nepersistengiam,geriam tik pries miega,bet vyriskai 260ml mirksiukas.gif


šaunuoliai, mes irgi šiandien pabandėm duoti burokėlių sriubos, valgė, bet nedaug ax.gif
Atsakyti


Mūsų mažoji pradeda atsisakyti leliukiškų košių, rodo pirštu į mūsų lėkštes, - tad reiks duoti tai ką valgom patys. Net pageidauja būti maitinama šakute, o ne savo šaukšteliu doh.gif princesė auga .............
Jau vietoj daržovienių, verdu sriubytes su kukuliukais, duodu į rankytes virtų morkų, bulvių gabalėlių,brokolio šakelių tai labai susirūpinus valgo bigsmile.gif
Burokėlių sriubą užvakar irgi išbandėm ( iš bendro katilo) thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vaivai @ 2008 01 30, 13:45)
Mūsų mažoji pradeda atsisakyti leliukiškų košių, rodo pirštu į mūsų lėkštes, - tad reiks duoti tai ką valgom patys. Net pageidauja būti maitinama šakute, o ne savo šaukšteliu doh.gif  princesė auga .............
Jau vietoj daržovienių, verdu sriubytes su kukuliukais, duodu į rankytes virtų morkų, bulvių gabalėlių,brokolio šakelių  tai labai susirūpinus valgo  bigsmile.gif
Burokėlių sriubą užvakar irgi išbandėm ( iš bendro katilo) thumbup.gif

drinks_cheers.gif Maniskis irgi spjaudosi nuo tu leliukiniu kosyciu, nieko nenori, pas mus tai kazkoks perejimas is vieno etapo i kita, bet niekas neskanu dar, kas nauja, dabar toks tarpas, kad nebezinau, ka duot doh.gif
Atsakyti
QUOTE(saule** @ 2008 01 31, 23:39)
drinks_cheers.gif Maniskis irgi spjaudosi nuo tu leliukiniu kosyciu, nieko nenori, pas mus tai kazkoks perejimas is vieno etapo i kita, bet niekas neskanu dar, kas nauja, dabar toks tarpas, kad nebezinau, ka duot doh.gif



O mūsiškei patinka viskas, kas mūsų ar brolio lėkštėse , tik pamato, kad kuris su lėkšte pilna ir šaukia "mamam". bigsmile.gif

Tai dabar jau ir valgydinu iš bendro katilo, sriubas visokias, kotletukus , bulvių košę. Makaronus tai valgė pati rankytėmis thumbup.gif gražu buvo žiūrėti .
Tik pusryšiams dar košes verdu.
Ir mūsų naujas atradimas kukurūzai, paberi į lėkštutę, ir kol nesurankiojair nesuvalgo visų - vaiko kaip ir nėra
Atsakyti
mano mažiukas valgo jau daug ką (cepelinų ar kugelio, ar dar sunkiau virškinamo maisto neprivalgo, bet ragauja). Valgom ir kiaušinį visą (vieno net per mažai ant karto biggrin.gif), ir su karvės pienuku košes nuo 4 mėn, dabar pradėjo rytais gerti pieną, o 2 kartus dar mišinuką geria( bet jam jis tik ant vieno danties biggrin.gif , apsisukęs valandėlę ir vėl prašo "amam"). Dar duodu makaronus su varškyte lengavai pakepinus, mėgsta koldūnus, virtinius su varške (aš juos perku) ir viską, kas daroma valgyt mums (sriubas, kotletus, balandėlius, miltinius blynus ir tt.). Labai mėgsta sūrelius, juos valgom kiekvieną dieną po vieną, taip pat bananus, obuolius, melionus, valgėm ir mandarinus, bet truputėlį beria, tai nutraukėm. Perku vaisių tyreles, jas valgom, bet nuo pirktinių daržovienių vaikui stoja skrandukas. Jau ir namuose negaminu daržovienių, nes prastai valgo, nors mažesnis valgė. Vieno ko nemėgsta nuo mažens, tai grikių košės, iškart spjauna. O geriam viską, ir svarainių, ir vyšnių, ir kitų uogų arbatėles. Labiausiai mėgsta serbentų gėrimą. Gerai, kad kaime turim močiutę, tai visko priaugina biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmammma @ 2008 02 05, 12:25)
mano mažiukas valgo jau daug ką (cepelinų ar kugelio, ar dar sunkiau virškinamo maisto neprivalgo, bet ragauja). Valgom ir kiaušinį visą (vieno net per mažai ant karto biggrin.gif), ir su karvės pienuku košes nuo 4 mėn, dabar pradėjo rytais gerti pieną, o 2 kartus dar mišinuką geria( bet jam jis tik ant vieno danties biggrin.gif , apsisukęs valandėlę ir vėl prašo "amam"). Dar duodu makaronus su varškyte  lengavai pakepinus, mėgsta koldūnus, virtinius su varške (aš juos perku) ir viską, kas daroma valgyt mums (sriubas, kotletus, balandėlius, miltinius blynus ir tt.). Labai mėgsta sūrelius, juos valgom kiekvieną dieną po vieną, taip pat bananus, obuolius, melionus, valgėm ir mandarinus, bet truputėlį beria, tai nutraukėm. Perku vaisių tyreles, jas valgom,  bet nuo pirktinių daržovienių vaikui stoja skrandukas. Jau ir namuose negaminu daržovienių, nes prastai valgo, nors mažesnis valgė. Vieno ko nemėgsta nuo mažens, tai grikių košės, iškart spjauna. O geriam viską, ir svarainių, ir vyšnių, ir kitų uogų arbatėles. Labiausiai mėgsta serbentų gėrimą. Gerai, kad kaime turim močiutę, tai visko priaugina biggrin.gif



na, ką aš žinau, kai nuo 10 mėn jau pradedama vaikui kišti cepelinus, kugeliu, keptus maisto produktus doh.gif . Mamos, ar nespės jusu vaikas dar prisiragauti visokio šlamšto. Tausokime jų sveikatą ir skrandukus. Juk jie tokie jautrūs. Ir dar vieno kiaušinio mažoka doh.gif . Kraupu, ir tiek doh.gif
Atsakyti
Sveikos,

Na mes dar vis delto atsargiai valgome, nors jau mums greit ir 11 men. bus.
Aisku jau ivairesnis meniu: ragavo ir sriubos, manau paskaiciusi ka jus duodate...sriuba duosiu dazniau. O siaip labai patinka agurkas, jogurtai ir varskyte "JO JO" , darzovienes jau pjaustau gabaliukais smulkiais, nemegsta pamidoro! Megsta vaisius: meliona, arbuza, braskes...
Dar verdu jam atskirai ir niekada nededu maisto su druska ar pipirais...Nuo kada jus pradejote duoti maista su prieskoniais?
Bet man iskiles klausimas: Vakarais, nakti ir anksti ryte mano sunelis valgo pieneli.
Bet nuo metu noreciau nutraukti maitinima. Ar reiketu duoti tada misinukus? Kiek? Ir iki kada? ax.gif
Aciu.
Atsakyti
Mums 10,5 mėnesių. Mažė valgo labai daug ką. Šiaip jai verdu atskirai, tačiau jeigu sau gaminamės kokius balandėlius,ar puode tušinu kotletus, ati jai taip pat duodu. Juk viskas panašiai kaip kad atskirai jai virtum, tik didesnis kiekis, nes visai šeimai. Sriubytes valgom jau geri du mėnesiai. O valgom įvairias,burokėlių, šv kopūstų, makaronų, daržovinę. Išvirusi sriubytė su grūstuve pasmulkinu, kad nebūtų didelių gabaliukų. Dar įdedu juodos duonos kabalėlių. mmmm, skaniai valgo mažė. Valgo ir virtinukus varškės, žinoma namuose gamintus. tačiau mes truputį alergiškos, ati labai nepiknaudžiaujame varške,jogurtais ar varškytėmis. Žuvies dar nebandėme. Valgo sausainius ir baronkas. Retkarčiais duodu kefyro. Taip pat kelis kartus bandė omletą, tačiau tik iš trynio. Labai skaniai valgo smile.gif))). Retkarčiais duodu ir pieniškų dešrelių- Nemateko "Mažylių". Na o vakare valgo pieniškas košes. Žinoma vaisiai ir daržovės. Normalų maista be MP valgo tris kartus per dieną. Sveriam 10,3kg
Atsakyti
QUOTE(auksegi @ 2008 02 05, 17:24)
na, ką aš žinau, kai nuo 10 mėn jau pradedama vaikui kišti cepelinus, kugeliu, keptus maisto produktus  doh.gif . Mamos, ar nespės jusu vaikas dar prisiragauti visokio šlamšto. Tausokime jų sveikatą ir skrandukus. Juk jie tokie jautrūs. Ir dar vieno kiaušinio mažoka  doh.gif . Kraupu, ir tiek  doh.gif


Tai ką geriau sintetikas visokias duoti? doh.gif Ne. Čia normalus maistas, juk kugelio ir cepelinų neprivalgome iki sotumo. O jei nuo kiaušinio neberia, tai ko neduot? Vaikas jaučiasi gerai, vistiek teks pratinti prie šeimos maisto. Kuo didesnė maisto įvairovė, tuo geriau. Mano aplinkoje daug mamų taip maitina. O Jūs saugokit savo vaikus ax.gif Tokia mano nuomonė. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmammma @ 2008 02 08, 14:19)
Tai ką geriau sintetikas  visokias duoti? doh.gif Ne. Čia normalus maistas, juk kugelio ir cepelinų neprivalgome iki sotumo. O jei nuo kiaušinio neberia, tai ko neduot? Vaikas jaučiasi gerai, vistiek teks pratinti prie šeimos maisto. Kuo didesnė maisto įvairovė, tuo geriau. Mano aplinkoje daug mamų taip maitina. O Jūs saugokit savo vaikus ax.gif  Tokia mano nuomonė.  4u.gif


drinks_cheers.gif pritariu mamytei,mums 10men. mes valgom viska,nes nuo puses metu nieko pirkto neikisau i burna tik isleidau daug pinigu,o ir misinukus visokiausius isbandem po siai dienai jokio nevalgo.
Ir dar... mes vis dar valgom mamos papa ir niekaip neatrantam,ko pasigedau is cia pasisakanciu.Pirma dukra uzauginau mesa duodama nuo 4 men.,nes tada taip liepdavo gydytojai,uzaugo niekada nesirgus kuo puikiausiai,o ir mes pacios ne kitaip augom,paklauskit savo mamu.
Atsakyti