Įkraunama...
Įkraunama...

Plovimo priemonės indaplovėms

Perskaiciau visa tema. Ir akis uzkliuvo uz " priklauso nuo indu sudejimo". Kadangi indaplove mano ukyje atsirado visai nesenai, tai paaiskinkit man kaip reik sudet puodus, kad neliktu juose po plovimo dryziu nuo putu po sultiniu virimo?
Puodai mtaliniai. Kas kart turiu perplaut. Lieka ir ant puodu ir ant dangciu g.gif
Atsakyti
QUOTE(janna @ 2010 01 30, 14:57)
Perskaiciau visa tema. Ir akis uzkliuvo uz " priklauso nuo indu sudejimo". Kadangi indaplove mano ukyje atsirado visai nesenai, tai paaiskinkit man kaip reik sudet puodus, kad neliktu juose po plovimo dryziu nuo putu po sultiniu virimo?
Puodai mtaliniai. Kas kart turiu perplaut. Lieka ir ant puodu ir ant dangciu  g.gif

kaip stebuklingai sudėti nežinau, nors jau daug metų naudoju, bet dryžių ir prikepimų niekada nelieka naudojant gerus miltelius... TP parduotuvėje esu nusipirkusi spec miltelius nešvariems puodams, tai su jais visada būna super rezultatai ax.gif
Be to, juos naudodama išmokau kitaip elgtis- ten parašyta, kad miltelius reikia pilti ne į stalčiuką, o ant indaplovės durelių, dabar visada taip darau ir tikrai geriau plauna bigsmile.gif Taip gerai, kad jei nieko neprideginu lotuliukas.gif tai užtenka trumpos programos, kur 30 ar 35 laipsniai ax.gif
Atsakyti
O tai kaip jie nenubyra nuo durliu?
Atsakyti
Nubyra, bet skalbimas dėl to nesuprastėja schmoll.gif Aš jau nė nebeprisimenu kada į tą stalčiuką dėjau g.gif
Atsakyti
Esu bandziusi Calgonit Quantum multi tabletes, dabar turiu Somat - na, man pastarosios prasciau isplauna, lieka ant stikliniu indu baltu nuosedu. g.gif
Atsakyti
O as nusipirkau Finish (calgonit anksciau) tableciu, bet pirkau ne maksimoje, o assorti. Tai man pasirode, kad kokybe geresne thumbup.gif nes anksciau tai lekstes kartais tokios kaip plemuotos likdavo, o dabar svarios thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jamuna @ 2008 01 31, 00:16)
kai nusipirkom indaplove, pirkau calgonit, bet as alergiška, kai atidariau po plovimo indaplovę vos neuždusau schmoll.gif . Dabar perku Amway jos natūralesnes, ekologiškos, greitai biodegraduoja. mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif Aš ir Calgonit'ą (kai išplaudavo indus ir pradarydavau dureles, tai tas garas cheminis kai duodavo, atrodo išgriūsi) iškeičiau į Amway firmos indaplovės miltelius (juos pilu tik į sralčiuką mirksiukas.gif ). Esu labai patenkinta rezultatu (gerai plauna, jokio chemijos kvapo, ir kas svarbiausia labai ekonomiškai naudojas thumbup.gif ), nors skalautojas Calgonito yra.... Dar bandžiau ekolgišką priemonę, pirmi kartai buvo superiniai, bet kaip merginos ir sakė, neilgai džiaugiausi, net nesupratau, kodėl taip su tom ekologinėm priemonėm atsitinka doh.gif
Atsakyti
Man ir nuo Calgonit, ir nuo Somat labai chemija dvelkia...
Atsakyti
Paaiškinkit jūs man kvailei doh.gif iki šiol į indaplovę pildavau tik druską ir dėdavau finish tabletes. Ką, kur ir kiek reikia dėt/pilt vietoj tablečių? Pvz gelį ar miltelius... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ylang @ 2010 11 07, 22:11)
Paaiškinkit jūs man kvailei  doh.gif  iki šiol į indaplovę pildavau tik druską ir dėdavau finish tabletes. Ką, kur ir kiek reikia dėt/pilt vietoj tablečių? Pvz gelį ar miltelius...  blush2.gif

Druska pilkit ten,kur ir pilet,plovimo miltelius ar geli pilkit ten ,kur tabletes dedavot,blizgikli i tam skirta skyriu kiek tilps.
Atsakyti
QUOTE(chuchundra @ 2010 11 07, 23:14)
Druska pilkit ten,kur ir pilet,plovimo miltelius ar geli pilkit ten ,kur tabletes dedavot,blizgikli i tam skirta skyriu kiek tilps.


4u.gif
O dedant miltelius reikia dar būtinai ir blizgiklį pilt? Be jo niekaip? (Su tabletėm tai jo nepilu...) blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ylang @ 2010 11 07, 23:18)
4u.gif
O dedant miltelius reikia dar būtinai ir blizgiklį pilt? Be jo niekaip? (Su tabletėm tai jo nepilu...)  blush2.gif

Siaip as be blizgiklio nebandziau pati,bet kiek skaiciau,tai raso,kad gerai nenuskalauja be jo ir lieka baltu demiu.
Atsakyti