Įkraunama...
Įkraunama...

Plovimo priemonės indaplovėms

QUOTE(juarle @ 2009 04 04, 12:01)
Druska vandens minkstinimui pagal reikalavimus o visada plaunu be jokiu priemoniu visiskai, tik karstesniu vandeniu, rezultatas -liuks
na bet juk karstas vanduo taip pat brangiai kainuoja g.gif .Man patiko patarimas del milteliu,reiks pabandyti.As asmeniskai daug visokiu tableciu esu bandziusi ir tvirtai isitikinau kad pigios nelabai gerai indukus isplauna unsure.gif

ziurint koki milteliai is pradziu ir as jais dziaugiausi,bet poto kazko nedaplaudavo,tai gryzau vel prie tableciu
Atsakyti
o as i ta indeli, kur dedasi tablete ilisinu viena laseli AMWAY LOC, jis neputoja ir minkstina vandeni ir indai blizga. thumbup.gif , o siaip jei kuri pilat fairy, geriau PUR, jis ne toks kenksmingas ir taip neputoja 4u.gif
Atsakyti
Plaunu su Amway milteliais Dish drobs. Jaudaugiau kaip metai, o dar tik 1 pakelį baiginėju. Druskos užsipilu maždaug pusmečiui. Indaplovė veikia 2x per savaitę.
Atsakyti
QUOTE(Žvaigždėta_naktis @ 2009 04 22, 13:49)
o as i ta indeli, kur dedasi tablete ilisinu viena laseli AMWAY LOC, jis neputoja ir minkstina vandeni ir indai blizga. thumbup.gif , o siaip jei kuri pilat fairy, geriau PUR, jis ne toks kenksmingas ir taip neputoja 4u.gif


Aš irgi kartais tą patį padarau su LOC. Man gerai. Paskaičiau jūsų mintis,kad nieko nededat, o užstatot tik ant didesnės temepratūros, reiks pabandyti, bet arr nelieka kalkių nuosėdų?

QUOTE(libaja @ 2009 05 04, 12:50)
Plaunu su Amway milteliais Dish drobs. Jaudaugiau kaip metai, o dar  tik 1 pakelį baiginėju. Druskos užsipilu maždaug pusmečiui. Indaplovė veikia 2x per savaitę.

Tai jūs gal nepietaujat namuose, kad tik 2kartus statot indaplovę. Mes kartais net 2 kartus per dieną. g.gif
Atsakyti
Nu ziuriu mamos saviveiklom uzsiimat schmoll.gif Na, kad plovimo milteliu kieki galima pamazint-sutinku, bet kad Fairy pilat blink.gif doh.gif Nebent jums nieko tokio, jei indaplove "nusprogs" lotuliukas.gif

Cia pasijuokiau is veno posto, kad miltuku uztenka 5 men, bet ir plauna su indaplove 2 k/sav. Tada naturalus klausimas-kam daigint pelesius?! Gal paprasciau tas kelias lekstes po kranu suplaut rolleyes.gif Aisku, jei plaut tokiu dazniu indus ar dar reciau, miltuku uzteks dar ilgiau.
Nu neatsistebiu tokiu zmoniu logika doh.gif Galima isvis nusipirkt ir nebert milteliu, uzteks visam gyvenimui drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(AGI @ 2009 02 24, 11:33)
Kol kas žinau tik vieną "gudrybę" - vietoje skalavimo skysčio pili tiesiog maistinį actą.

o specifinio acto kvapo nelieka? g.gif

QUOTE(rutamano @ 2009 04 13, 17:36)
gal ir teisybe, bet tai jaip ja naudot skalbyklej. per kiekviena skalavima atidaryt indaplove ir po sauksta bert i vidu blink.gif  doh.gif  ar kaip....
nes ipilsi i ta druskos skyreli tai ja istirpins per viena skalbima!!!???
ar as klystu? g.gif

aha, ir man įdomu g.gif
Nors aš tai perku pigią druską Thomas Philips parduotuvėje, tai paskaičiavus pagal kiekį, soda būtų brangiau g.gif Naudoju TIK miltelius (paprastus arba specialius prikepusiems puodams), tablečių niekada nebandžiau, nes nėra poreikio, o skalavimo skystį pilu kas kelis mėnesius- kai reikia išblizginti taures lotuliukas.gif Kasdien jo nenaudoju, nes nematau poreikio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vise @ 2009 04 04, 18:25)
...bandziau Fairy, tiksliau vyras bande, pries kelis metus, iki siol dar juokiames ...
..tasyk manes namuose nebuvo, sugalvojo mano vyriskis indus plauti indaploveje, pripyle Fairy ir paleido. Pats nuejo televizoriaus ziureti. Po kurio laiko mato, kad is virtuves kazkas balta ir gauruota i svetaine verziasi lotuliukas.gif pasirodo, kai jau uzputojo tai uzputojo  indaploves turinys, islipo visas pro indaploves sonus, virsu ( laimei trumpo sujungimo neivyko) uzpilde visa virtuve ir iskeliavo i svetaine. tai jau dirbo MB puse nakties kol iskuope visas putas. Svaresnes virtuves dar niekada neturejau lotuliukas.gif

GERAS TAI NEMAZAI PRIPYLE TO PLOVIKLIO MATYT,AS NAUDJU NEPOS TABLLETES,MAN GERIAUSIA 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvaigždėta_naktis @ 2009 04 22, 14:49)
o as i ta indeli, kur dedasi tablete ilisinu viena laseli AMWAY LOC

drinks_cheers.gif aš irgi šito įlašinu, bet į skalavimo skyrelį, o šiaip plaunu su tabletėmis ax.gif
Atsakyti
as i indaplove to skyscio (blizginancio) is vis nepilu schmoll.gif plaunu tik su miltelias ax.gif tas blizgiklis, tai mano galva tikrai nieko gero, nes jis pasilieka ant indu o milteliai juk nuskalaujami.. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Margareta: 14 birželio 2009 - 10:32

QUOTE(JURGIDAR @ 2009 05 11, 18:11)
GERAS TAI NEMAZAI PRIPYLE TO PLOVIKLIO MATYT,AS NAUDJU NEPOS TABLLETES,MAN GERIAUSIA 4u.gif


Kas yra nepos tabletes?
Atsakyti
as tai negudrauju schmoll.gif
plaunu su tabletem, druska ir skystis pagal poreiki, kai uzsidega lempute.

idomu ka tokios gudrautojos garantiniame pasakytu, kai viena diena indaplove nusprogtu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(laukine @ 2009 06 15, 12:13)
as tai negudrauju  schmoll.gif
plaunu su tabletem, druska ir skystis pagal poreiki, kai uzsidega lempute.

idomu ka tokios gudrautojos garantiniame pasakytu, kai viena diena indaplove nusprogtu  unsure.gif


druska yra butina, milteliai taip, bet skalavimo skystis tai tikrai ne schmoll.gif
Atsakyti