Įkraunama...
Įkraunama...

Plovimo priemonės indaplovėms

...be abejo galejo, bet viskas gerai, likome pamokyti visam laikui smile.gif
Dziaugiuosi, kad pralinksminau smile.gif smile.gif
Atsakyti
Mes ispradziu kai tik nusipirkom tai naudojom miltelius ir blizgikli, bet vis kirbejo mintis, kad ta chemija lieka ant indu vistiek, todel vis darydavau bandymus: mazindama milteliu kieki, be blizgio plaudama. Ir taip po truputi aptikau, kad plaunant 50 laipsniu vandeniu(pagal programa) rezultatas puikus.T.y. indai svarus, nelipnus, stiklines ir taures nepasinesusios kazkokios, zvilga. Tai ko daugiau noreti?
O cia trumpa istorija is gyvenimo apie Fairy. Bendradarbes mama, kaime karvyte laiko ir kazkas jai ten nutiko, kad reikejo atvezti pienuko tyrimus is kiekvieno spenelio i atskirus stiklainiukus ipylus. Padare tyrimus ir sako, _ Neilgai trauks ta jusu karvyte, nes tyrimai ziaurus. Ta motera, sako, kad karvyte visai gerai jauciasi.Tada laboratorijoje sako, kaip stiklainiukus plovet, ta sako su fairy. Tada juoktis visi pradejo. Sako isplaukit karstu vandeniu be jokiu chemiju. Kai taip padare, pasirode tyrimai visai neblogi...
Tai va moralas. Kad ir kaip neplautum chemija yra chemija...
Atsakyti
QUOTE(giletaite @ 2009 04 05, 10:15)
Mes ispradziu kai tik nusipirkom tai naudojom miltelius ir blizgikli, bet vis kirbejo mintis, kad ta chemija lieka ant indu vistiek, todel  vis darydavau bandymus: mazindama milteliu kieki, be blizgio plaudama. Ir taip po truputi aptikau, kad plaunant 50 laipsniu vandeniu(pagal programa) rezultatas puikus.T.y. indai svarus, nelipnus, stiklines ir taures nepasinesusios kazkokios, zvilga. Tai ko daugiau noreti?
  O cia trumpa istorija is gyvenimo apie Fairy. Bendradarbes mama, kaime karvyte laiko ir kazkas jai ten nutiko, kad reikejo atvezti pienuko tyrimus is kiekvieno spenelio i atskirus stiklainiukus ipylus. Padare tyrimus ir sako, _ Neilgai trauks ta jusu karvyte, nes tyrimai ziaurus. Ta motera, sako, kad karvyte visai gerai jauciasi.Tada laboratorijoje sako, kaip stiklainiukus plovet, ta sako su fairy. Tada  juoktis visi pradejo. Sako isplaukit karstu vandeniu be jokiu chemiju. Kai taip padare, pasirode tyrimai visai neblogi...
Tai va moralas. Kad ir kaip neplautum chemija yra chemija...



tai jau savaime aisku kad chemija yra cemija............
bet tik biskiuka nesupratau ar tu naudoji kaskokias priemones ar ne. sory ziopla, bet ka padarysi...... mirksiukas.gif
Atsakyti
naudoju tik druska vandens minkstinimui pagal poreiki. O daugiau jokiu plovimo priemoniu nededu . Ir indaplove mano ne kazkokia superine. Beko.
Atsakyti
Sveikos, as naudoju druska minkstinimui ir skysti skalavimui+tabletes, bet jos man labai nepatinka schmoll.gif .Nevisada indai issiplauna.Nezinau, kas cia kaltas.AS visada plauanu 40 laipsiu temp, nes plovimas tetrunka 40min, o isbandyta Eco 45 laipniu temp plauna 2val20min.

O jeigu pabandzius lasiuka Fairy ipilti? PAbandysiu, parasysiu. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(pupux @ 2009 04 08, 12:00)
Sveikos, as naudoju druska minkstinimui ir skysti skalavimui+tabletes, bet jos man labai nepatinka schmoll.gif .Nevisada indai issiplauna.Nezinau, kas cia kaltas.AS visada plauanu 40 laipsiu temp, nes plovimas tetrunka 40min, o isbandyta Eco 45 laipniu temp plauna 2val20min.

O jeigu pabandzius lasiuka Fairy ipilti? PAbandysiu, parasysiu. rolleyes.gif

Nebandyk, nes jau yra kas bandė, tai paskui iš viso buto putas valė doh.gif . Naudok miltelius, jie ir pigiau, ir gali dozuoti pagal poreikį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(3 sunu mama @ 2009 04 08, 13:12)
Nebandyk, nes jau yra kas bandė, tai paskui iš viso buto putas valė  doh.gif . Naudok miltelius, jie ir pigiau, ir gali dozuoti pagal poreikį smile.gif

na jau isbandziau-tik dbr perskaiciau perspejima. Ir..... nieko, indai svarus, putu nera. DAug nepyliau, kokius 5-7 lasus mirksiukas.gif

AS indaplovej plaunu ir vaiku buteliuskus, tai pastebejau, kad po tableciu naudojimo "skonis" indu cheminis, buteliukus dar karta perplaunu po tekanciu vandeniu.O po FAyrio to nera.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupux: 08 balandžio 2009 - 14:28
QUOTE(rutamano @ 2009 04 04, 15:15)

o "FEIRIO" niekas nebandet pilt maza kieki?su karstu vandeniu gal siektiek nepakenktu, aaa?



QUOTE(vise @ 2009 04 04, 18:25)
...bandziau Fairy, tiksliau vyras bande, pries kelis metus, iki siol dar juokiames ...


drinks_cheers.gif Fairy jau geriau nebandyt bigsmile.gif aš pabandžiau irgi vieną kartą doh.gif teko ir man gerokai paplušėt kol putas išvaliau doh.gif iki svetainės nepriėjo, ale nedaug trūko lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tangi @ 2009 04 08, 16:22)
drinks_cheers.gif  Fairy jau geriau nebandyt  bigsmile.gif  aš pabandžiau irgi vieną kartą  doh.gif  teko ir man gerokai paplušėt kol putas išvaliau  doh.gif  iki svetainės nepriėjo, ale nedaug trūko  lotuliukas.gif

Bet jei tik kelis lasiukus? g.gif
Atsakyti
Vandieni puikiai suminkstina paprasta valgomoji SODA.

Atsakyti
QUOTE(janna @ 2009 04 13, 13:07)
Vandieni puikiai suminkstina paprasta valgomoji SODA.



gal ir teisybe, bet tai jaip ja naudot skalbyklej. per kiekviena skalavima atidaryt indaplove ir po sauksta bert i vidu blink.gif doh.gif ar kaip....
nes ipilsi i ta druskos skyreli tai ja istirpins per viena skalbima!!!???
ar as klystu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(rutamano @ 2009 04 13, 17:36)
gal ir teisybe, bet tai jaip ja naudot skalbyklej. per kiekviena skalavima atidaryt indaplove ir po sauksta bert i vidu blink.gif  doh.gif  ar kaip....
nes ipilsi i ta druskos skyreli tai ja istirpins per viena skalbima!!!???
ar as klystu? g.gif

Pas mane, tai druskos skyrelyje druskos įberiu kokiam mėnesiui, ji ten po truputį naudojasi, nors ištirpsta tai iškarto. Ten yra tos ištirpusios druskos koncentratas, tai su soda tas pats turėtų būti. Tik, kad ta soda nelabai ištirpsta vandeny g.gif
Atsakyti