Įkraunama...
Įkraunama...

Plovimo priemonės indaplovėms

Esu naudojus tokį:

user posted image

Greenwalk natūrali plaunamoji priemonė indaplovėms muilo riešutų ekstrakto pagrindugreenwalk natural shine „Natural Shine” , kokybe laikau labai patenkinta, tik kaina gana aukštoka smile.gif
Atsakyti
Sveiki, turiu toki klausimuka, jus I indaploves dedat skardas ir keptuves? Ar ju ten tiesiog negalima deti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(braske11 @ 2014 09 18, 16:04)
Sveiki, turiu toki klausimuka, jus I indaploves dedat skardas ir keptuves? Ar ju ten tiesiog negalima deti?  g.gif

as dedu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(braske11 @ 2014 09 19, 00:04)
Sveiki, turiu toki klausimuka, jus I indaploves dedat skardas ir keptuves? Ar ju ten tiesiog negalima deti?  g.gif

Nededu, nes skardos netelpa, o keptuvėms bijau, kad teflonas nusilups, nors net nežinau, ar tai įmanoma.
Atsakyti
Aš irgi nededu, nes per maža, dabar gailiuosi kad didesnės nepirkom, nes vietos būt sočiai unsure.gif , nors puodus išplautų
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2014 09 19, 09:24)
Aš irgi nededu, nes per maža, dabar gailiuosi kad didesnės nepirkom, nes vietos būt sočiai  unsure.gif , nors puodus išplautų


O kokio dydzio indaplove turit, kad netelpa? I 45cm kazin ar telpa puodai ir keptuves? g.gif
Atsakyti
Ar kas naudoja indaplovems skirtus kvapus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(braske11 @ 2014 09 21, 13:35)
O kokio dydzio indaplove turit, kad netelpa? I 45cm kazin ar telpa puodai ir keptuves? g.gif

ir turim 45 cm, na aišku kažkiek telpa keptuviu, puodu, bet jau tada lėkštes nebe

jokiu kvapu nenaudoju....
Atsakyti
musu apie 60 cm plocio.... dedu ir puodus ir keptuves ir blekas ir t.t. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rashkyte: 18 spalio 2014 - 04:23
QUOTE(ginciucha @ 2014 10 17, 17:54)
Ar kas naudoja indaplovems skirtus kvapus? g.gif

Naudoju, bet nebenaudosiu žiemą, gal vasarą bandysiu. Sintetika kvepia man. Fui.
Atsakyti
QUOTE(braske11 @ 2014 09 18, 23:04)
Sveiki, turiu toki klausimuka, jus I indaploves dedat skardas ir keptuves? Ar ju ten tiesiog negalima deti?  g.gif

keptuvių nereikėtų plauti indaplovėje dėl pernelyg agresyvaus poveikio. Jei tai tefloninė keptuvė, atsiras mikroįtrūkimų, kurie greit virs dideliais ir į maistą pateks nepageidautinos medžiagos. Jei tai ketinė keptuvė, po agresyvaus plovimo maistas joje pridegs. Ketines keptuves plauti reiktų tik vandeniu, įpilant vandens , palaikant, kad atmirktų pridegimai, o po to švelniai juos nuplaunant. Tada keptuvė pasidengs sluoksniu, kuris neleis pridegti kepamam maistui naudojant minimalų kiekį riebalų.
Atsakyti
QUOTE(braske11 @ 2014 09 21, 12:35)
O kokio dydzio indaplove turit, kad netelpa? I 45cm kazin ar telpa puodai ir keptuves? g.gif


Viskas puikiausiai telpa, neįsivaizduoju kaip gali netilpti 4u.gif rolleyes.gif
Atsakyti