Įkraunama...
Įkraunama...

Plovimo priemonės indaplovėms

QUOTE(happy mama @ 2014 05 30, 11:10)
Labuka,indaplovės neturiu bet ketinu įsigyti . Iškilo klausymas,ar indus reikia nuplauti prieš dedant i indaplove,man taip patarė draugė,kuri indaplovė turi,sako jeigu to nepadarai indaplove susmirsta. blush2.gif Tai kam tada galvoju indaplovė jeigu reikia užsiiminėti tokia nesąmone.Kaip jus naudojatės,pakomentuokit prašau. 4u.gif

tikrai nereikia... pakanka maisto atliekas pashalinti ir tiek 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Llaume @ 2014 05 30, 20:13)
Plauti indu nereikia, reikia tik is leksciu pasalinti maisto likucius. Kad indaplove neprasmirstu reikia po kiekvieno plovimo plauti filtra, o retkarciais praplauti indaplove su specialiomis priemonemis.



QUOTE(Rashkyte @ 2014 05 30, 23:51)
tikrai nereikia... pakanka maisto atliekas pashalinti ir tiek  4u.gif



Ačiu 4u.gif
Atsakyti
Mes jau antri metai naudojames brangesne skalbimo masina Siemens.Tyliai veikia,ant grindu rodo plovimo laika,filtra valem per metus 1 karta,druska pylem irgi keleta kartu.Tiesa,maisto likucius nuo indu reikia pasalinti.Naudojam tabletes is Vokietijos,nes Lt kokybe netenkina-lieka ant indu demes.
Jokiu kvapu nera.
Naudojam praktiskai kiekv.diena-labai patenkinti,gera pagalbininke kasdien,jau nekalbant po sveciu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Almonta: 31 gegužės 2014 - 20:43
QUOTE(Almonta @ 2014 05 31, 20:39)
Mes jau antri metai naudojames brangesne skalbimo masina Siemens.Tyliai veikia,ant grindu rodo plovimo laika,filtra valem per metus 1 karta,druska pylem irgi keleta kartu.Tiesa,maisto likucius nuo indu reikia pasalinti.Naudojam tabletes is Vokietijos,nes Lt kokybe netenkina-lieka ant indu demes.
Jokiu kvapu nera.
Naudojam praktiskai kiekv.diena-labai patenkinti,gera pagalbininke kasdien,jau nekalbant po sveciu.

kokias tabletes naudojat ir kur perkat?
Atsakyti
sveikos mergaites, na mano svajone irgi jau pildosi, tuoj bus naujoji indu skalbenke biggrin.gif visa tema perskaiciau 4u.gif keli klausimukai, kas nepatinges gal atsakys,

skalavimi skystis kaip supratau ner labai butinas, bet jei as viena karta i savaite plausiu taures ir stiklinius bliudus, as galiu kazkiek to skalavimo skycio ipilti ir viskas, kitam plovimui vel slukstelti ir pan, bet kiek ten jo reikia ipilti?

ar valomoji priemonė indaplovėms, reikalinga? kas kiek laiko cia su tom priemonem indaplove praplauti?skaiciau kad 1 k i menesi, ar tikrai?

ir riebalų ir kalkių nuosėdų valiklis indaplovėms, reikia itariu profilaktikai ar kas naudojat, irgi i metus 2-3 k praplauti reiktu ar taip?


QUOTE(Llaume @ 2014 05 30, 20:13)
Plauti indu nereikia, reikia tik is leksciu pasalinti maisto likucius. Kad indaplove neprasmirstu reikia po kiekvieno plovimo plauti filtra, o retkarciais praplauti indaplove su specialiomis priemonemis.

tikrai po kievieno plovimo g.gif

aciu

beje, uzsipirkau....kaina labai viliojo, o kiekis tai boze boze, gal kas naudojot? biggrin.gif

http://beta.lt/kauna...p;category_id=1
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo slitka: 24 birželio 2014 - 20:52
QUOTE(slitka @ 2014 06 24, 13:50)

as skalavimo skysti naudoju kaskart 4u.gif generalishkai indaplove pravalom viena karta i metus..... kartais pravarau tik su actu ir su soda ir tiek.... sveikinu su pirkiniu!!! 4u.gif tikra pagalbininke virtuveje thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rashkyte @ 2014 06 25, 04:16)
as skalavimo skysti naudoju kaskart  4u.gif  generalishkai indaplove pravalom  viena karta i metus..... kartais pravarau tik su actu ir su soda ir tiek.... sveikinu su pirkiniu!!!  4u.gif tikra pagalbininke virtuveje  thumbup.gif

aga, uzteks indams vergaut biggrin.gif kai keitem baldus , mb dar pasitikslino ar tikrai reikia mums indaploves, pamates mano israiska, suprato, kad tirai reikia biggrin.gif

o praplovimams tnka tokie ane? cia kaip pvz is assorti istraukiau

sitos manau i metus karta tikrai uztektu

http://www.assorti.l...daplovems-250ml

o su situ galima ir dazniau pravalinet, dar siek tiek nesigaudau tarp tu priemoniu doh.gif , dar nesuprantu kuri blogesne , kuri geresne biggrin.gif

http://www.assorti.l...aplovems-250-ml
Atsakyti
QUOTE(slitka @ 2014 06 25, 01:29)
aga, uzteks indams vergaut  biggrin.gif  kai keitem baldus , mb dar pasitikslino ar tikrai reikia mums indaploves, pamates mano israiska, suprato, kad tirai reikia  biggrin.gif

o  praplovimams tnka tokie ane? cia kaip pvz is assorti istraukiau

sitos manau i metus karta tikrai uztektu

http://www.assorti.l...daplovems-250ml

o su situ galima ir dazniau pravalinet, dar siek tiek nesigaudau tarp tu priemoniu  doh.gif , dar nesuprantu kuri blogesne , kuri geresne  biggrin.gif

http://www.assorti.l...aplovems-250-ml

as naudoju "finish" arba "cascade" tabletes kasdieniniam plovimui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Almonta @ 2014 05 31, 21:39)
Mes jau antri metai naudojames brangesne skalbimo masina Siemens.Tyliai veikia,ant grindu rodo plovimo laika,filtra valem per metus 1 karta,druska pylem irgi keleta kartu.Tiesa,maisto likucius nuo indu reikia pasalinti.Naudojam tabletes is Vokietijos,nes Lt kokybe netenkina-lieka ant indu demes.
Jokiu kvapu nera.
Naudojam praktiskai kiekv.diena-labai patenkinti,gera pagalbininke kasdien,jau nekalbant po sveciu.


man irgi įdomu kokias naudojate ir kur perkat. Visada naudojau Tri-Bio, būdavo Norfoj, o dabar nebeliko.
Atsakyti
Mane prigasdino kad kartą į mėnesį būtina indaplovę su spec skysčiais praplauti ar karščiausio režimo unsure.gif pas mane jau kokie penki mėnesiai ji ir tik dabar sužinojau doh.gif biggrin.gif
O šiaip naudoju Domol tabletes, pabandymui nusipirkau Droge, vėliau Vokietijoj jų užsipirkau thumbup.gif skystį irgi papildau kai prisimenu, ten kažkaip įdomiai pas mane įsipila g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Thea!: 11 liepos 2014 - 22:17
Na viskas priklauso nuo naudojimo intensyvumo, jeigu sakykim standartiškai kartą į dieną ją paleisit, užteks ir kartą į 2-3 men panaudoti tas išvalymo priemones smile.gif
Atsakyti
pirmadieni turiu gaut indaplove.ka geriau naudot ar milelius ir skalavimo skysti atskirai ar tabletes? vienos parduotuves konsultantas pasake ,kad tabletes naudoja tik tinginiai,nesupratau as jo...
Atsakyti