Įkraunama...
Įkraunama...

Plovimo priemonės indaplovėms

o nera jusu masinoje reset klaviso ar klavisu kombinacijos, nusiima programa tada. pas mane panasi situacija su gedimu, bet taip normaliai dar neradome gedimo priezasties. issiploviau filtrus, viena karta gerai isplove visa programa, sekanti karti vel strigo, jungiu trumpesne programa, viskas ok. paskui vel ilgesne ir vel viskas ok...


QUOTE(kriscia @ 2013 02 04, 11:10)
Laba diena
Turiu problemą su indaplove, neveikia.Pradeda skalbti, įsijunga, atrodo viskas normaliai, po to pradeda ji pypseti ir sustoja. Paleidziu is naujo ir vel tas pats neleidzia perpragramuoti is naujo laiko. Vėl rodo tą patį laiką, kiek liko skalbti. Gal žinote gerų meistrų Vilniuje

Atsakyti
MAmaytes help.gif
Indaplove palieka tamsias demes ant indu...Kame cia problema?

indaplove visai paprasta, tai nera jokiu indikatoriu ko jai truksta...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Bounty*: 10 vasario 2013 - 18:18
QUOTE(*Bounty* @ 2013 02 10, 17:59)
MAmaytes  help.gif
Indaplove palieka tamsias demes ant indu...Kame cia problema?

indaplove visai paprasta, tai nera jokiu indikatoriu ko jai truksta...


Gal druskos arba blizgiklio? bet ne kalkių dėmės? o kažkokios tamsios? gal reikėtų pačią indaplovę prasukti tuščią su chemija, būna spec valymui indaplovių, pasigabina toks.
Atsakyti
sveiki
užsukau su kai kam gal juokingu klausimu,bet esu visiškai žalia tai negėda ir klaust-ką duoda ta druska g.gif ar galima plauti indus be jokių priemonių tik vandeniu g.gif ar būtina naudoti blizgiklį ,jei tabletese jo jau yra g.gif ir dar noriu kad įdėtumėt kokią nuorodą,kaip atrodo pačios indaplovės valymo priemonės,kada jas naudoti...mano indaplovė dar neišpakuota biggrin.gif dėkoju už visus ,o ypač praktiškus patarimus 4u.gif
Atsakyti
Šiaip būna viskas instrukcijoj parašyta. Druska nepaluna indų, o tik minkština vandenį. Ji įpilama ilgesniam laikui, kai jos jau reikia indaplovėje užsidega lemputė. O ploviklis pilamas kiekvieną kartą. Jei naudojat tabletes, tada daugiau nieko nereikia pilti, tik reikia indaplovėje nustatyti multitab funkciją ir tada ji nebeima papildomai druskos.

O man toks klausimas iškilo, ar dedat stiklines kartu su kitais indais pvz. plaunant auto programa? Ar stiklus tik stilko programa plaunat? Nes mano kelios stiklinės sutrūkinėjo, tai galvoju, ar nuo indaplovės ar šiaip nepastebėjom kaip įskilo... verysad.gif
Atsakyti
Sveiki,

Gal kas turit indaplove su Zeolith (Zeolitu)? Noreciau isgirsti atsiliepimus, ar tikrai ji taip super dziovina, ar verta permoketi uz si "prieda"?

4u.gif
Atsakyti
As atradau is Drogo Damol priemones ... visada pirkdavau tas paprastas Damol tabletes, bet pabandziau 11 in 1 tabletes ..Nerealiai graziai isplauna, stiklas net spindi, o ir pati indaplove , kai isplauta , net zvilga thumbup.gif O ir kaina nesikandzioja. Net nera ka lygint su tomis brangiomis ...
Atsakyti
QUOTE(Elija* @ 2013 05 26, 10:28)
As atradau is Drogo Damol priemones ... visada pirkdavau tas paprastas Damol tabletes, bet pabandziau 11 in 1 tabletes ..Nerealiai graziai isplauna, stiklas net spindi, o ir pati indaplove , kai isplauta , net zvilga  thumbup.gif  O ir kaina nesikandzioja. Net nera ka lygint su tomis brangiomis ...


cia indams plauti ar indaplovei isplauti?
man manau jau reiktu savo indaplove praplauti, apie metus naudojam (su tabletem), dar nesu jos plovus (neskaitant kad filtrus tai kartas nuo karto isplaunu)..
Atsakyti
QUOTE(Notmiau @ 2013 01 17, 14:21)
fairy kapsules man geriausiai plauna

+1
Atsakyti
QUOTE(isdykusS @ 2013 05 26, 17:42)
cia indams plauti ar indaplovei isplauti?
man manau jau reiktu savo indaplove praplauti, apie metus naudojam (su tabletem), dar nesu jos plovus (neskaitant kad filtrus tai kartas nuo karto isplaunu)..

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2009 06 15, 16:09)
druska yra butina, milteliai taip, bet skalavimo skystis tai tikrai ne  schmoll.gif

Klystate. Druska minkština vandenį, milteliai tai šarmas - plauna, o skalavimo skystis - rūgštis, ji neutralizuoja šarmo likučius, o tuo pačiu ir dezinfekuoja indus. Su skalavimo skysčiu daug geriau išdžiovinami indai .
Atsakyti
QUOTE(carablanca @ 2013 03 22, 14:36)


O man toks klausimas iškilo, ar dedat stiklines kartu su kitais indais pvz. plaunant auto programa? Ar stiklus tik stilko programa plaunat? Nes mano kelios stiklinės sutrūkinėjo, tai galvoju, ar nuo indaplovės ar šiaip nepastebėjom kaip įskilo...  verysad.gif


Viską dedu kartu.
Atsakyti