Įkraunama...
Įkraunama...

Plovimo priemonės indaplovėms

Kokia dar soda, koks dar actas ir t.t.? moterys, moterys lotuliukas.gif jus kaip tam anegdote kur viena moteriske (blondine) i benzinine masina sugalvojo isipilti dyzelino, nes jos kaimynas tai su dyzeliu vazineja ir sake,kad jam "ryja" 6L dyzelio, o jai mat 10L benzino, o beto dyzelis dar ir pigesnis tai ir pabande vargse pagudrauti biggrin.gif moteriskos logikos yra, ar ne? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mr.D & Mrs.J: 06 sausio 2013 - 00:55
QUOTE(Mr.D & Mrs.J @ 2013 01 06, 00:53)
Kokia dar soda, koks dar actas ir t.t.? moterys, moterys  lotuliukas.gif  jus kaip tam anegdote kur viena moteriske (blondine) i benzinine masina sugalvojo isipilti dyzelino, nes jos kaimynas tai su dyzeliu vazineja ir sake,kad jam "ryja" 6L dyzelio, o jai mat 10L benzino, o beto dyzelis dar ir pigesnis tai ir pabande vargse pagudrauti biggrin.gif moteriskos logikos yra, ar ne? smile.gif


na siaip ant daugomus padoresniu indaplovems skirtu priemoniu rasoma, kad i sudeti ieina soda ir actas... na nebent jus perkate tik tas priemones kur vien fosfatai, balinimo priemones ir dirbtiniai kvapai.
cia jau jusu logikai kazkas ne to, o ne moteru lotuliukas.gif


is ekologisku man geriausiai plove alma win, bet nebeparduoda ju miltuku, tik tabletes, o su jom brangu labai.

as jei nera katilu ir keptuviu visada plaunu tik su vandeniu. o siuo metu naudoju sodasan miltuku. puse velnio. su kokiu finish nepalyginsi.
bet nuo sodos tai poveikio nebuvo gero, tas pats kas su paprastu vandeniu. nors reiktu pastudijuot atidziau, gal kiekio nepataikiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aphanizomenone: 06 sausio 2013 - 09:11
jeigu ismanytumete kokiu principu veikia vandens siurblys, suprastumete kodel reikia naudoti specialias priemones. kita karta pabandykite smelio ipilti turetu gerai atsveisti spipriai pridegusius puodus lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mr.D & Mrs.J: 06 sausio 2013 - 11:40
QUOTE(Mr.D & Mrs.J @ 2013 01 06, 11:38)
jeigu ismanytumete kokiu principu veikia vandens siurblys, suprastumete kodel reikia naudoti specialias priemones. kita karta pabandykite smelio ipilti turetu gerai atsveisti spipriai pridegusius puodus  lotuliukas.gif


na nustebsite, bet smelis valo!!! ir dar riebalus pasalina smile.gif. nebandete? negi nesuprantate biofizikos?
tai jus, mum kvailem, geriau paaiskinkite, o nesityciokite. tyciojimasis, tai ne zinojimo, o arogancijos ir tustybes zenklas. paprotinkite mus, issklaidykite mitus apie soda ir acta, as atvira suzinoti to ko nezinau.

tikrai nezinau prie ko cia vandnes siurblys (o toki turiu kieme ir kiek zinau tai jo funkcija yra pakelti vandeni) ir indaploviu priemones. gal vandens savybes cia svarbiau nei vandens siurblys?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aphanizomenone: 06 sausio 2013 - 12:12
Naudoju lenkiskas Ludwik priemones indaplovems, plovimo skysti, skalavimo skysti ir druska. Viskas OK. Kartas nuo karto isimu ir isplaunu filtrus, kad neatsirastu blogas kvapas.
Atsakyti
Naudoju Domol priemones indaplovem, teisingiau tabletes , ju buna tik Droguose, kaina super, kokybe taip pat niekada nenuvyle. Nebereikia jokiu Somat, Finisch ir tt. Ju yra daug ir visokiu rusiu, beveik visas isbandziau, ir ne viena nenuvyle smile.gif .
Atsakyti
sveiki, o kaip valyti purkstukus? matosi kad viduje yra maisto
Papildyta:
QUOTE(Amelita @ 2012 04 26, 12:21)
Nezinau ar cia ekologiska... Bet raso su soda...gal kas naudojot?

Idomu kokie atsiliepimai?



mes kartais dedam tik soda, viskas puikiai issiplauna
o siaip as plaunu tik ipilus druska, sorry, geriau trumpiau veikianti mano indaplove, nei kepenys nuo chemijos cool.gif ir man keista kai zmones naudoja chemija ir dar juokiais is kitu....be komentaru moteros, bet tokia jusu reakcija, jusu kategoriskumo paseka
Atsakyti
fairy kapsules man geriausiai plauna
Atsakyti
QUOTE(ikeja @ 2013 01 16, 21:56)
sveiki, o kaip valyti purkstukus? matosi kad viduje yra maisto
Papildyta:
mes kartais dedam tik soda, viskas puikiai issiplauna
o siaip as plaunu tik ipilus druska, sorry, geriau trumpiau veikianti mano indaplove, nei kepenys nuo chemijos cool.gif  ir man keista kai zmones naudoja chemija ir dar juokiais is kitu....be komentaru moteros, bet tokia jusu reakcija, jusu kategoriskumo paseka

O jum nuo sodos nebūna indai baltu sluoksniu pasidengę? Aš vienąkart pabandžiau, daugiau nenoriu, nes paskui rankom indus turėjau šveisti, kad baltą sluoksnį pašalinčiau. Mūsų vanduo iš vandentiekio pakankamai kietas.
Atsakyti
QUOTE(ikeja @ 2013 01 16, 22:56)
sveiki, o kaip valyti purkstukus? matosi kad viduje yra maisto
Papildyta:
mes kartais dedam tik soda, viskas puikiai issiplauna
o siaip as plaunu tik ipilus druska, sorry, geriau trumpiau veikianti mano indaplove, nei kepenys nuo chemijos cool.gif  ir man keista kai zmones naudoja chemija ir dar juokiais is kitu....be komentaru moteros, bet tokia jusu reakcija, jusu kategoriskumo paseka

jeigu toks poziuris, leiskit paklausti kuo valote dantis, plaunate plaukus, galu gale ka valgote nes be chemijos daugiau nieko ir nera biggrin.gif turbut nenaudojate nei aukso, nei sidabro papuosalu nes jie taippat yra Mendelejevo lenteleje biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mr.D & Mrs.J: 23 sausio 2013 - 23:01
QUOTE(Mr.D & Mrs.J @ 2013 01 23, 22:58)
jeigu toks poziuris, leiskit paklausti kuo valote dantis, plaunate plaukus, galu gale ka valgote nes be chemijos daugiau nieko ir nera biggrin.gif turbut nenaudojate nei aukso, nei sidabro papuosalu nes jie taippat yra Mendelejevo lenteleje biggrin.gif

Manot , nera naturaliu pastu ir sampunu ? Labai klystate smile.gif
Atsakyti
Laba diena
Turiu problemą su indaplove, neveikia.Pradeda skalbti, įsijunga, atrodo viskas normaliai, po to pradeda ji pypseti ir sustoja. Paleidziu is naujo ir vel tas pats neleidzia perpragramuoti is naujo laiko. Vėl rodo tą patį laiką, kiek liko skalbti. Gal žinote gerų meistrų Vilniuje
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kriscia: 04 vasario 2013 - 11:19