Įkraunama...
Įkraunama...

Plovimo priemonės indaplovėms

QUOTE(rasute2 @ 2011 08 19, 18:01)
Įdomu, o jeigu vietoje miltelių įpilti sodos?  g.gif  Gal kuri bandėte???


man irgi idomu blush2.gif
Atsakyti
Kokie pliusai plaunant indaploveje su ivairiais ne indaplovems skirtais skysciais, priemonemis? Butu idomu suzinoti detaliau.
As indaploveje naudoju Somat ar Finish kompleksines tabletes. Pagal mane plauna indus labai gerai be problemu. Inadlove Bosh.
Atsakyti
parsiveziau is Lenkijos tabletes.Tai skalavimo skyscio indikatorius vistiek rodo ,kad reikia pilti.Tai ipyliau to skyscio ir viskas ok,indai sausi.Pagl ideja tai kaip ir nereiketu ti skyscio,nes tabletese turetu buti visas komplektas 3in1.Ka manote?
Atsakyti
QUOTE(emula @ 2011 06 16, 15:56)
Mergaites kiek zinau Amway firmos gaminiai dauguma naturalus juk indu ploviklis susideda is alijosiaus ir dar kazko be to ten koncentratai nusipirkau indu plovikli bijau sumeluoti bet uztenka tikrai lb lb ilgam, ir galima pilti i indaplove jis skystas ten nesvarbu pilasi kur tablete dedasi ir neputoja jis tik jo mazai reikia nes ten koncentratas ir indai svarus ir chemijos nedaug, o skyreliuose kur blizgiklis ir druska manau galima gudrauti druskos stambios pilti o i blizgikli actas su citrinos rugstim karts nuo karto  thumbup.gif  as nors namie nepietauju o ir indaplove didele pas mus vis tiek kasdiena plaunu lotuliukas.gif

Dar kokio smeliuko imest pabandykit... doh.gif protest.gif
Atsiprasau,jei tai as humoro nesupratau...
Papildyta:
QUOTE(donnabona @ 2011 08 29, 18:27)
Kokie pliusai plaunant indaploveje su ivairiais ne indaplovems skirtais skysciais, priemonemis? Butu idomu suzinoti detaliau.
As indaploveje naudoju Somat ar Finish kompleksines tabletes. Pagal mane plauna indus labai gerai be problemu. Inadlove Bosh.

O pliusas vienas-pavyks greiciau indaplove pribaigt frusty.gif
Atsakyti
laba diena, apie DOMOL produkcija kokiu atsiliepimu turite?
Atsakyti
Laba diena,
mes indams plauti indaplovej isbandem ir tabletes, druska, blizgikli. Bet visuomet rezultatas budavo panasus - nemalonus chemijos kvapas atidarius indaplove ir sklindantis nuo indu unsure.gif . Isbandem ir taip reklamuojamus indaploves gaiviklius, bet rezultatas tik dar baisesnis verysad.gif indai ir is ju valgomas maistas pradejo kvepeti tais gaivikliais. Pasiskaiciusi jusu pasisakymus, pradejau eksperimentuoti: paleidom kelis kartus be nieko, mazinom milteliu kieki iki minimumo, netgi pylem kelis laselius indu ploviklio. ir kvapas dingo thumbup.gif . Aciu jums visoms uz pagalba. Darbar atejo eile isbandyti ir acta vietoj blizgiklio, manau nenusivilsiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gipa: 09 rugsėjo 2011 - 11:14
o gal kas bande siuos miltelius:

http://www.assorti.l...kibirelis-900-g

idomu butu isgirst nuomone
Atsakyti
Naudojam "Frosch", nes kol kas geresnių už šios firmos tabletes neradom smile.gif
Atsakyti
QUOTE(KaZantipA @ 2011 10 04, 11:29)
o gal kas bande siuos miltelius:

http://www.assorti.l...kibirelis-900-g

idomu butu isgirst nuomone



Ir man butu idomu.
Atsakyti
as sios firmos miltelius nusipirkau neseniai is eko parduotuves ir kaina buvo geresne apie 23 lt (cia Vilniuje panoramoje).
tiesiog nusprendziau pakeisti, nes kai naudojau SOMAT tai plastikines dezutes nusidaze raudonai...
nors gerai plove tas somatas...
pirkau juos be jokio gilinimo, tiesiog eko... del efektyvumo, somatas geriau skalbia, ant stiklu po milteliu lieka balti taskiukai, nors ka pastebejau, kad ne ant visu stiklu, gal nuo stiklo priklauso... ant tauriu nelieka...
ir siaip viena kita puoduka nedaskalbia... gal yra kokiu eko, kas geriau skalbia...?

QUOTE(Amelita @ 2012 04 23, 11:09)
Ir man butu idomu.

Atsakyti
QUOTE(Loretutttia @ 2011 10 26, 16:32)
Naudojam "Frosch", nes kol kas geresnių už šios firmos tabletes neradom smile.gif

Pabandykite FAIRY EXPERT thumbup.gif
Atsakyti
Nezinau ar cia ekologiska... Bet raso su soda...gal kas naudojot?

Idomu kokie atsiliepimai?
Atsakyti