Įkraunama...
Įkraunama...

Ką galvojate apie anticeliulitines priemones?, Kok

QUOTE(vaižgantė @ 2007 05 20, 12:21)
Aš su savo celiulitu pradėjau pati tvarkytis- kai noriu patysoti vonioje, įsiberiu visą kg rupios druskos. Kasdien masažuojuosi kojas. Ruošiuosi pati ir įvyniojimų pasidaryti. Moku kitai padaryti, tai ir sau pasidarysiu...Tik reikia visų priemonių įsigyti. Draugė žadėjo parvežti plėvelės, reikalingos įvyniojimams.


As tai jokios specialios pleveles nenaudoju, labai gerai ir maistine plevele, tik paciai sunkiau apsivynioti, viena pazistama naudoja siuksliu maisus biggrin.gif ilenda ir viskas bigsmile.gif. svarbu, kad siltai butum ir nesusaltum.
Atsakyti
QUOTE(liniux @ 2007 05 20, 11:36)
As tai jokios specialios pleveles nenaudoju, labai gerai ir maistine plevele, tik paciai sunkiau apsivynioti, viena pazistama naudoja siuksliu maisus  biggrin.gif ilenda ir viskas  bigsmile.gif. svarbu, kad siltai butum ir nesusaltum.


Tai man ir parveš tą maistinę plėvelę ax.gif Bet pirmiausia reikia masažų pasidaryti, o tik po to vyniotis...(Konsultuojuosi su masažuotoja, pas kurią masažuoti mokausi.)
Atsakyti
o gal kuri bandėte clarins kremą nuo celiulito. pardavėja sakė, kad moterys labai patenkintos g.gif nusipirkau lancome naujiena nuo celiulito - apraše rašo, kad per mėnesį bus efektas kaip po plastinės operacijos lotuliukas.gif kol kas naudoju tik trečia diena - tai nieko dar nepsatebėjau... na, pas mane ten kažko baisingo nera, bet kai suspaudžiu oda - tai nekas blink.gif
Atsakyti
o man labai patinka ir matau pagerejima nuo Garnier Body tonic serijos anticeliulitines zeles. Siaip esu skeptiskai nusiteikusi pries visus supermarketinius produktus, bes sis man patiko. Kaina tokia puse velnio - 200 ml 39.90 Lt. Dabar Maximoje akcija, tai sumokejau 30.99 Lt. Kai pasitepi, ziauriai saldo tongue.gif Kokia puse val. slampineju drebedama. Iskart susigeria. As daug vaiksciojau, sportavau, lindau po saltu dusu, masazavausi ir tepiausi tuo losjonu, tai jau po sav. pati maciau pokycius, jei man nesivaideno lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš kasdien masažuojuosi, šiandien vonioje su kg druskos pagulėjau, vėl masažavausi...Bet arba man vaidenasi, arba jis labiau ryškėti pradėjo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 05 21, 17:41)
Aš kasdien masažuojuosi, šiandien vonioje su kg druskos pagulėjau, vėl masažavausi...Bet arba man vaidenasi, arba jis labiau ryškėti pradėjo  doh.gif


negali buti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ČIČI @ 2007 05 21, 20:17)
negali buti  doh.gif

kuo atidziau tyrinejies,tuop situacija atrodo blogesne hihihi.gif assa.gif man ir taip pat buna doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sultru beauty @ 2007 05 21, 19:31)
kuo atidziau tyrinejies,tuop situacija atrodo blogesne  hihihi.gif  assa.gif man ir taip pat buna  doh.gif


Apsimoviau šiandien trumpu sijonu, įvertinau savo kojas ir pagalvojau- be pėdkelnių- nė iš vietos. Kas, kad kojos plonos (sijonas 34 dydžio). Man jau, matyt, paranoja lotuliukas.gif Nieko daugiau negalvoju, tik apie celiulitą. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 05 21, 22:11)
Apsimoviau šiandien trumpu sijonu, įvertinau savo kojas ir pagalvojau- be pėdkelnių- nė iš vietos. Kas, kad kojos plonos (sijonas 34 dydžio). Man jau, matyt, paranoja  lotuliukas.gif  Nieko daugiau negalvoju, tik apie celiulitą.  doh.gif

pazistamas jausmas..na mano dbr jau 38 dydis,o pries metus buvo 34...bet del svorio ti norma atrodo,proporcinga daug maz viskas,sportuoju,ne tesla visiska...bet aisku nroiu suksut ax.gif bet tas celiulitas... laimei,sijonu nemegstu.... na as gal ir drisciau sijona be pedkelniu detis,pakenciamai butu,bet aisku ne mini.... o su pedkelnem ti super pas mane biggrin.gif nepergyvenk..beje,kiek jum/tau metu?
Atsakyti
O man labai patiko popigiajskas kremukas Viteks, baltarusiškos gamybos biggrin.gif
Parašyta, kad sudėtyje yra kofeino, eterinių aliejų, net pipirų kažkokių... Skirtas masažui, arba apsivyniojus plėvele laikyt reikia, o aš tiesiog duše stovėdama įsitryniau gerai į šlapią odą, palaikiau kurį laiką ir nuskalavau. Nesijautė nieko. Jau nusišluosčius kai pradėjo gnaibyt odą! Apie pusvalandį jautėsi, net iškaitau visa, taip maloniai įšilusi ir užmigau tongue.gif
Žiūrėsim, gal ne tik linksma, bet ir matomas efektas bus tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2007 05 21, 23:11)
O man labai patiko popigiajskas kremukas Viteks, baltarusiškos gamybos biggrin.gif
Parašyta, kad sudėtyje yra kofeino, eterinių aliejų, net pipirų kažkokių... Skirtas masažui, arba apsivyniojus plėvele laikyt reikia, o aš tiesiog duše stovėdama įsitryniau gerai į šlapią odą, palaikiau kurį laiką ir nuskalavau. Nesijautė nieko. Jau nusišluosčius kai pradėjo gnaibyt odą! Apie pusvalandį jautėsi, net iškaitau visa, taip maloniai įšilusi ir užmigau tongue.gif
Žiūrėsim, gal ne tik linksma, bet ir matomas efektas bus tongue.gif


tai kad jo nuplauti nereikia g.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2007 05 21, 22:20)
tai kad jo nuplauti nereikia g.gif


Gamintojas ant pakuotės tikrai rašo, kad reikia bigsmile.gif
Nors aš tai nenuplaunu...
Atsakyti