Įkraunama...
Įkraunama...

Ką galvojate apie anticeliulitines priemones?, Kok

as valios isvis neturiu schmoll.gif rykyt noreciau mesti del sveikatos, bet vat patinka tas "ranka - burna" judesys ir nors tu ka lotuliukas.gif
su sportu tas pats, tingiu ziauriai doh.gif
raminu save kad kolkas figura tvarkoj o paskui jeigu reikes tai ir prisiversiu gal kaip nors blush2.gif
Atsakyti
as ir taip maniau... o paskui kazkas pasidare ir hop atsirado celiulitas biggrin.gif tai gal geriau ir iki jo pasilaikyt ribu... ax.gif nes kai jaua yra,buna daug sunkiau ir susitaikyt ir kovot su juo... verysad.gif
Atsakyti
esu bandziusi lorealio gaminiu ir rasos krema.gal mane paveike itaiga, bet abu padejo, na bent dabar nekliuna man jokie nelygumai ar panasios bedos del slaunu ir sedmenu. kartoju taip vadinama kursa du kartus per metus, rudeni ir pavasari. pakaitalioju sias priemones (pavasari loreali, o rudeni rasos krema). mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zylute1 @ 2007 05 16, 09:16)
o as isbandziau AVON anticeliulitini krema, plius pirtis, pirtyje masazas su siurkscia plausine - rezultatas akivaizdus. O AVON kremas man patinka todel, kad jis ne sildo, o saldo.  4u.gif ir vandenuko reikia nors 1,5 - 2 litrus per diena isgerti.
Tik dabar truputi aptingau  blush2.gif


Apie koki konkreciai kremuka eina kalba? ax.gif
Atsakyti
Na, aš irgi nerūkau (ir niekada nerūkiau), sportuoju, valgau daug daržovių ir vaisių, pyragų net nemėgstu, o celiulitą vistiek turiu lotuliukas.gif Tiesa, antsvorio irgi neturiu, bet man ne 24 m. ir ne 30 m., o daugiau bigsmile.gif Celiulitas atsirado po pirmo nėštumo, manau nuo svorio pokyčių (staigių), nes sukūdau daugiau nei prieš nėštumą. Man Eveline kremukas tikrai padeda. Na, gal vandens permažai išgeriu doh.gif
Atsakyti
Gal kas turite likuciu stangrinamuju ar anticeliulitiniu kremuku (losijonu) ir nusibodo naudoti. unsure.gif As labai noreciau kvapus ismegint, nes gi nepirksiu vis kito, jei nepatiks kvapas doh.gif

P.S esu labai jautri kvapams doh.gif
Atsakyti
o tai parduotuvej negalima atidaryt ir pauostyt kremo? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(marlena24 @ 2007 05 19, 13:05)
o tai parduotuvej negalima atidaryt ir pauostyt kremo? lotuliukas.gif


Vienas dalykas pauostyt, o kitas pasitepus pavaiksciot bebe.gif Va parduotuvej pauosciau Eveline, kvapas patiko, nusipirkau, pasitepiau ir ka ismeciau lauk, nes taip po pusvalandzio pradejo erzint, kad ne tas zodis doh.gif
Atsakyti
schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Tučka @ 2007 05 19, 14:13)
Vienas dalykas pauostyt, o kitas pasitepus pavaiksciot  bebe.gif Va parduotuvej pauosciau Eveline, kvapas patiko, nusipirkau, pasitepiau ir ka ismeciau lauk, nes taip po pusvalandzio pradejo erzint, kad ne tas zodis  doh.gif

pilnai sutinku 4u.gif as taip pat pasrduotuvese issirenku atrodo viskas liuks, bet issitepus gali kvapas buti tooks erzinanciai intensyvus kad baisu schmoll.gif
o avon daug kam padeda, viso drauges ji giria, bet as negaliu pakesti to kvapo schmoll.gif
Atsakyti
[quote=Smilgel,2007 05 08, 19:15]
O kaip tu ta masaziuka dareis su medum?
[/quote]
Išsitepi problemines vietas su medumi (tik reikia, kad būtų skystas, aš mikrobangei pašildžiau mirksiukas.gif ) ir pradedi su rankom darbuotis. Priklijuoji rankas ir atplėši, ir kuo toliau, tuo staigesni judesiai turi būti. Kuo tuoliau, tuo skaudžiau doh.gif negalima daryti daugiau, nei 10 min. nusiplauni šiltu vandeniu. Man kojos pamėlynavo vėtom, tai nežinau, ar čia visoms taip būtų, ar nuo odos priklauso, ar čia aš persistengiau g.gif Kursas - 15 procedūrų kas antrą dieną. rašo, kad labai efektyvi anticeliulitinė priemonė thumbup.gif
[/quote]
Medaus kalnai pas mane, bet nepadejo visiskai biggrin.gif
Atsakyti
Aš su savo celiulitu pradėjau pati tvarkytis- kai noriu patysoti vonioje, įsiberiu visą kg rupios druskos. Kasdien masažuojuosi kojas. Ruošiuosi pati ir įvyniojimų pasidaryti. Moku kitai padaryti, tai ir sau pasidarysiu...Tik reikia visų priemonių įsigyti. Draugė žadėjo parvežti plėvelės, reikalingos įvyniojimams.
Atsakyti