Įkraunama...
Įkraunama...

Ką galvojate apie anticeliulitines priemones?, Kok

QUOTE(Zivilkaa @ 2007 05 14, 17:22)
O kas čia taip veikia? ax.gif  ax.gif


Į sudėtį ieina cili pipirai rolleyes.gif šiandien irgi norėjau toki nusipirkti, jau turėjau 2 kartus, labai patiko. Bet MAXIMOJE galiojimas buvo tik iki kito mėnesio blink.gif Palauksiu, gal užveš nauju. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lena.lt @ 2007 05 14, 22:06)
Į sudėtį ieina cili pipirai  rolleyes.gif  šiandien irgi norėjau toki nusipirkti, jau turėjau 2 kartus, labai patiko.


O poveikis matėsi? Aš nelabai tikiu, kad ką padarytų, nes jeigu jau intensyviai sportuojant ir daugmaž teisingai ėdant išlenda, tai kaži ar padės ką... Bet labai faina, kai užpakalis užkaista biggrin.gif
Atsakyti
o kur vo kremo "Vitex" galima nusipirkti? ax.gif kokia kainyte, kaip atrodo?
turiu Faberlic krema nuo celiulito, tai irgi degina, bet ne taip stipriai, tiesiog sildo , ir oda taip kaip susitraukia tokia stangri stangri pasidaro, ir dar parauduonoja tiesa tongue.gif bet man jis patinka, ir rodos efekto siek tiek dave, o gal man vaidenas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2007 05 15, 15:06)
o kur vo kremo "Vitex" galima nusipirkti? ax.gif kokia kainyte, kaip atrodo?
turiu Faberlic krema nuo celiulito, tai irgi degina, bet ne taip stipriai, tiesiog sildo , ir oda taip kaip susitraukia tokia stangri stangri pasidaro, ir dar parauduonoja tiesa  tongue.gif  bet man jis patinka, ir rodos efekto siek tiek dave, o gal man vaidenas  lotuliukas.gif


Taip sakant, kai labai nori, gali patiket bet kuo tongue.gif
As tai kartais su taure pasimasazuoju, padarau body flex'a,tepu stangrinamaji krema, tai gal ir graziau atrodo, bet manau be riebalu nusiurbimo nera kitos iseities visiskai atsikratyt celiulito g.gif
Atsakyti
QUOTE(marlena24 @ 2007 04 25, 10:32)
lotuliukas.gif as tai isbandzius n... tu kremu,tai galiu tik viena pasakyt- kad ir s... tepliokis tu ta celiulita, kad ir uz 300 lt tas s.... bus,be sporto ir masazu NIEKO nebus, o tas efektas kaiup jus sakot,tai tik saves itikinimas, kad padeda blush2.gif butu, graudu gi paciai sau pripazint, kad super vufer kremukas, uz kuri paplojau 300 lt ne velnio nepadejo doh.gif as tai neperku super brangiu,db turiu Nivea anticeliulitini krema ir specialu alieju anticeliulitiniam masazui ir vaikstau su tom visom gerybem 3 kart i savaite masazuoti,na tai vat db tai tikrai efektas yra,o pries tai... doh.gif paisteplioji ir lauki kol stebuklingai isnyks celiulitas lotuliukas.gif

visikai pritariu thumb_yello.gif nes pati tepliodavausi su tais kremais visokiais ir jokio efekto. Tik vat ipusejus vasarai, nezinau ar akys priprasdavo, ar siek tiek ir svorio sumazedavo, dar prisidedavo vanduo ir saulute tai jis kazkaip ne taip matydavosi, bet tik baigiasi maudyniu sezonas ir vel visas grazumas cia mat doh.gif Tai pritariu tik masazams+sportui+kremais bet ne tik kremais, nes cia tiesiog neitiketina lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2007 05 15, 15:06)
o kur vo kremo "Vitex" galima nusipirkti? ax.gif kokia kainyte, kaip atrodo?


Pirkau rusiškos kosmetikos parduotuvėj požeminėj perėjoj tarp Europos ir VCUP.
Tokis žalias "tiubikas". Kaina - 8.90 Lt biggrin.gif

QUOTE(slyva @ 2007 05 15, 19:46)
manau be riebalu nusiurbimo nera kitos iseities visiskai atsikratyt celiulito  g.gif


Bet tai kad pas mane, sakyčiau, nelabai yr ką siurbti - ant šlaunų apčiuopiamo riebalo nėr...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raduga: 16 gegužės 2007 - 07:08
aciu Raduga 4u.gif
na man 24 metai, tai ner ten tokio baisaus celiulito, siek tiek ant uzpakaliuko matosi, tai kolkas galima ir kremais pasiteplioti tongue.gif paskui griebsiuos rimtesniu veiksmu jeigu reikes blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2007 05 16, 08:44)
aciu Raduga  4u.gif
na man 24 metai, tai ner ten tokio baisaus celiulito, siek tiek ant uzpakaliuko matosi, tai kolkas galima ir kremais pasiteplioti  tongue.gif  paskui griebsiuos rimtesniu veiksmu jeigu reikes  blush2.gif


Jūsų paslaugoms 4u.gif
Aš irgi dar nesena, ir sportuoju pastaruosius metus reguliariai, ir nerūkau, ir mityba mano gan sveika, alkoholis - l. retai... Tik KT vartoju, čia turbūt pagrindinis faktorius. Nors vartoju jau gal 8 metus, tai gal nuo jų būtų anksčiau atsiradęs...
Atsakyti
o as isbandziau AVON anticeliulitini krema, plius pirtis, pirtyje masazas su siurkscia plausine - rezultatas akivaizdus. O AVON kremas man patinka todel, kad jis ne sildo, o saldo. 4u.gif ir vandenuko reikia nors 1,5 - 2 litrus per diena isgerti.



Tik dabar truputi aptingau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Zylute1 @ 2007 05 16, 09:16)
ir vandenuko reikia nors 1,5 - 2 litrus per diena isgerti.


Aš tai vandens šiaip nelabai mėgstu. Bet išgeriu panašų kiekį žaliosios arbatos...
Atsakyti
ojoj Raduga saunu kad taip prisiziuri biggrin.gif as rukau, nesportuoju ir valgau ka noriu blink.gif vajetau kas manes ateity laukia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2007 05 16, 10:22)
ojoj Raduga saunu kad taip prisiziuri biggrin.gif  as rukau, nesportuoju ir valgau ka noriu  blink.gif  vajetau kas manes ateity laukia  doh.gif


Šakės tau bus ateity bigsmile.gif
Šiaip tai prieš metant rūkyt buvo ėmęs ryškėt celiulitas, o kai mečiau prieš porą metų, oda tuomet išsilygino be jokių ten sportų ir masažų... Tik dabar va lenda vėl nelygumai...
O dabar, kai nerūkau, sportuoti man tiesiog smagu ir tiek smile.gif nebereikia prisivertinėti - jaučiu netgi norą lipt ant treniruoklio.
Atsakyti