Įkraunama...
Įkraunama...

Ką galvojate apie anticeliulitines priemones?, Kok

QUOTE(kucci_kucci @ 2007 05 08, 15:02)
reklama sudomino?nes man ji pernai irgi patiko lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  o kremas tai s...... schmoll.gif  cool.gif  cool.gif

AHA,GRAZIAI TEN VISKAS ATRODO,VOS NETAPAU DAR VIENA REKLAMOS AUKA biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(geltona_svajonė @ 2007 05 07, 13:25)
Mokslininkai vienbalsiai teigia, kad anticeliulitinės kosmetinės priemonės yra neveiksmingos. Jos bando šalinti pasekmes, o ne priežastis. Kovoti su šia problema gali padėti tik tinkama mityba ir sveika gyvensena.




Na apie priezastis reikejo galvoti, bent pries 20 m, o dabar tenka salinti pasekmes. verysad.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif
gal kas bandet tenderline pleistrus nuo celiulito?
tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(pempe @ 2007 05 09, 00:34)
Na apie priezastis reikejo galvoti, bent pries 20 m, o dabar tenka salinti pasekmes.  verysad.gif

pries 20metu pvz manes net mamos pilve dar nelabai buvo(nu pora menesiu jau gal buvau biggrin.gif ).tai apie priezastis dabar tik galvoju... mirksiukas.gif bet zinoma,cia jus apie save kalbejot smile.gif as manau,kad ir priezastis reikia,kad ir veliau ,salint.... tarkim-antsvoris: pradedam sportuot(galvojam,tarsi,apie pasekme-svorio metima),bet toliau niamninam karbonadus ir tortus uoj kaip gausiai...nu ti vargu ar kas is tokio lieknejimo gautusi....tenka ir priezasti salint... rolleyes.gif
sekmes visom ir kantrybes drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 05 07, 15:46)
Pritariu, kad celiulitas yra ne tik antsvorį turinčių moterų problema. Aš pati sveriu 55 kg, ūgis 170 cm. Bet trys gimdymai padarė savo...


ne tik lieknu tai problema,bet ir negimdziusiu,ir nerukanciu,ir sportuojanciu,ir sveikai ( nuo to kai jis atsirado)besimaitinanciu,,,, man kalti kontraceptikai,,,as taip manau... nu ir aisku paauglystes principas- i kuna neina,skanu tai ir valgau biggrin.gif prisivalgiau,dbr visi cipsai ir keptos duonos nusedo i celiulita..o man viso labo devyniolika...einu paverkt verysad.gif

p.s. temu apie fizines pastangas ji nugalet pilna,patarimu sociai..gal pakalbekim,kaip pacios su juo jauciames,kaip reaguoja antros puses,kompleksas jum tai ar ne..... ir pan...ar cia vienai man tai tampa mano yda,kompleksu ir nemielybe?...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sultru beauty: 11 gegužės 2007 - 23:21
Sveikos mirksiukas.gif na as tai su tuo celiulitu pradejau kovoti tik siemet, kada jis pasirode visu grazumu, net nesuspaudus verysad.gif Kadangi zinau jok reikia pradeti sveikai gyventi ir tam reikia pasiruosimo, tai nusprendziau pirmiausia sau padeti masazo pagalba rolleyes.gif kazkaip netikiu jog vien tik maistas ar sportas pades man panaikinti ji, nes cia jau isissenejusi problema. Siuo metu einu i rankomis daroma anticeliulitini masaza pas masaziste. Tai bus 10 kartu kursas, kurio pradzioj masazuojama tik aliejumi, norint pasiekti riebalu kapsules, veliau bus masazuojama specialiu kremu, o po to vyniojama kelis kartus i dumblius. Na as jau buvau tris kartus, po pirmo karto buvau kaip sudauzyta liko didziausios melynes biggrin.gif , bet masazuotoja iskarto perspejo, jog neissigask jei atsiras melynu ar skaudes. Ir is tikruju jausmas toks buvo ant rytojaus kai buciau gerai pasportavus rolleyes.gif Paklausiau jos apie tuos vakuuminius ir elektra daromus metodus tai sake, jog sios priemones yra lengviau paciam masazistui, galite isivaizduoti kokia jega reikia panaudoti masazuojant kad lieka melynes showoff.gif ir zinoma greiciau pasiekiamos, bet principas tas pats - stimuliuoti kraujotaka.
Na dabar dar planuoju pradeti begioti, kadangi noreciau ir riebaliukus numesti susikaupusius per ziema, bet vis atidelioju hihihi.gif Aisku reiketu dar ir pratimuku padaryti uzpakaliuko ir slaunu sriciai rolleyes.gif
Na o del reagavimo antrosios puses, maniskis paklause: kas cia per duobute ant tavo kojos? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(prancuzke @ 2007 05 12, 12:32)
Sveikos  mirksiukas.gif  na as tai su tuo celiulitu pradejau kovoti tik siemet, kada jis pasirode visu grazumu, net nesuspaudus  verysad.gif  Kadangi zinau jok reikia pradeti sveikai gyventi ir tam reikia pasiruosimo, tai nusprendziau pirmiausia sau padeti masazo pagalba  rolleyes.gif  kazkaip netikiu jog vien tik maistas ar sportas pades man panaikinti ji, nes cia jau isissenejusi problema. Siuo metu einu i rankomis daroma anticeliulitini masaza pas masaziste. Tai bus 10 kartu kursas, kurio pradzioj masazuojama tik aliejumi, norint pasiekti riebalu kapsules, veliau bus masazuojama specialiu kremu, o po to vyniojama kelis kartus i dumblius. Na as jau buvau tris kartus, po pirmo karto buvau kaip sudauzyta liko didziausios melynes  biggrin.gif , bet masazuotoja iskarto perspejo, jog neissigask jei atsiras melynu ar skaudes. Ir is tikruju jausmas toks buvo ant rytojaus kai buciau gerai pasportavus  rolleyes.gif Paklausiau jos apie tuos vakuuminius ir elektra daromus metodus tai sake, jog sios priemones yra lengviau paciam masazistui, galite isivaizduoti kokia jega reikia panaudoti masazuojant kad lieka melynes  showoff.gif ir zinoma greiciau pasiekiamos, bet principas tas pats - stimuliuoti kraujotaka.
Na dabar dar planuoju pradeti begioti, kadangi noreciau ir riebaliukus numesti susikaupusius per ziema, bet vis atidelioju  hihihi.gif Aisku reiketu dar ir pratimuku padaryti uzpakaliuko ir slaunu sriciai  rolleyes.gif 
Na o del reagavimo antrosios puses, maniskis paklause: kas cia per duobute ant tavo kojos?  doh.gif

saunu,kad stengiesi thumbup.gif kaip gerai,kad dar yra vyru,kurie sio reiskinio neatpazista... jaunesni jau reiklesni ir labiau apsisviete tam... kalbu apie dbrtine 20meciu (savo)karta... blogis tas zinojimas kartais blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Nusipirkau turbut pigiausia anticeliulitini krema is Krasnaja Linija.Aisku jokio stebuklo nesitikiu, bet gal daugiau to bjaurybes nesiras biggrin.gif Vis geriau negu nieko netepti.Nes daug rasyta, kad pigus ar brangus stebuklo nepadarys
Atsakyti
Aš reguliariai sportuoju, bet ir pas mane tas bjaurybė išlindo paviršiun doh.gif

Nusipirkau "Viteks" kremą. Labai smagu biggrin.gif supratau, ką reiškia liaudies priežodis "laksto it šiknon įkirptas" lotuliukas.gif
Atsakyti
manau, kad tie kremai tik savęs nuraminimui, bet irgi jų esu n... išbandžiusi, viena kosmetologė man patarė masažuoti su šiurkščia kempine (natūralaus pluošto), tai tikrai efektas kiek didesnis, kai neturi galimybės vaikščioti į profesionalius masažus thumbup.gif
Atsakyti
ka bandziau tai tik vakuminis masazas padejo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Raduga @ 2007 05 12, 17:21)
Nusipirkau "Viteks" kremą. Labai smagu  biggrin.gif supratau, ką reiškia liaudies priežodis "laksto it šiknon įkirptas"  lotuliukas.gif


O kas čia taip veikia? ax.gif ax.gif
Atsakyti