Įkraunama...
Įkraunama...

Ką galvojate apie anticeliulitines priemones?, Kok

QUOTE(Smilgel @ 2007 05 07, 12:50)
Sveikos, skelbiu ir aš kara savo celiulitui  cool.gif  nėra jis pas mane labai baisus, bet man tikrai nepatinka ir patobulinti tikrai yra ka..
Kadangi vaikščioti po salonus pinigų neturiu,tai kovosiu pati  ax.gif
Ką tik pasidariau medaus masažą, oj kaip skaudėjo  doh.gif  ir kojos pamėlynavo  blink.gif  reiškia veikia  tongue.gif
Aš tai nusprendžiau, kad darysiu taip: išpradžiu masažiuką su masažuokliu, po jo vieną dieną medaus masaža, kitą įvyniojimą su anticeliulitinę molio kaukę, o po šių procedųrų pasitepsiu stangrinamuoju kūno pieneliu. ir dar pratimus užpakaliukui ir šlaunims stangrinti... pažiurėsim dar kas ką nugalės  lotuliukas.gif



thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Pavasarį ir vasarą moterys itin susirūpina to nelemto celiulito, dar gražiai vadinamo apelsino žievele, naikinimu. Juk storas kelnes ir gudriai sukirptus maskuojančius džinsus tenka iškeisti į lengvučius plevėsuojančius sijonėlius ir kartais net maudymosi kostiumėlius. O tada jau visi odos nelygumai matyti kaip ant delno. Kovoti su šia problema padėti gali esminiai ir ilgalaikiai gyvenimo būdo pokyčiai.


Klaidinga manyti, kad celiulitas – tik apkūnių žmonių problema. Jį gali turėti ir lieknieji. Mat celiulitas nėra vien tik poodinės riebalų sankaupos, kaip mano daugelis. Kai kūne susikaupia per daug toksinų ir skysčių – dėl maisto, streso, netinkamo gyvenimo būdo ar hormonų – organizmas uždaro juos riebalų ląstelėse sėdmenų ir šlaunų srityse.

Tai, kad su celiulitu susiduria daugiausiai, moterys, lemia tai, kad riebalai sudaro 24% viso moters kūno svorio ir tik 11% viso vyro kūno svorio. Be to, celiulito formavimuisi daug įtakos turi moteriškas hormonas estrogenas. Tačiau ir vyrai gali turėti šią problemą, jiems celiulitas gali susidaryti ant pilvo, rankų.

Pats efektyviausias būdas sumažinti celiulitą – tinkama mityba. Štai keletas patarimų.



Atsisakykite arba sumažinkite kofeino vartojimą. Jis stimuliuoja hormonų, turinčių įtakos celiulito formavimuisi, gamybą.


Gerkite daug negazuoto vandens. Per dieną turite išgerti mažiausiai po du litrus vandens. Vanduo valo iš organizmo toksinus. Be to, kuo daugiau skysčių vartosite, tuo daugiau jų pasišalins iš organizmo. Tačiau nepatartina gerti gazuoto vandens ar saldžiųjų gėrimų.


Mažiau druskos ir prieskonių. Stenkitės vartoti kuo mažiau druskos, mat ji skatina skysčių kaupimąsi organizme. Venkite sūraus maisto, pusfabrikačių, rūkytų, konservuotų produktų.



Valgykite maistą, kuriame gausu maistinių skaidulų. Tai pagerins šalinimo sistemos darbą. Kur daugiausiai skaidulų, parodys maistoforas.

Meskite rūkyti. Įrodyta, kad nikotinas - viena celiulito priežaščių.

Venkite stresų. Manoma, kad stresas – vienas iš veiksnių, sukeliančių celiulitą.

Kasdien prieš eidami į dušą pamasažuokite odą šiurkščiu šepečiu. Tai pagerins kraujotaką ir toksinų šalinimą. Kraujotaką gerina ir kontrastingas šilto bei šalto vandens dušas.

Sportuokite, lavinkite kojų raumenis.

Lengviausia šiuos patarimus įgyvendinti palaipsniui. Drastiškos permainos paprastai trunka labai trumpai, ir yra bereikalingas streso šaltinis.

Negalite be kavos ar cigaretės? Sumažinkite per dieną išgeriamų puodukų ar surūkytų cigarečių kiekį.
Sunkoka išgerti daug vandens? Išgerkite nors vieną papildomą stiklinę!
Mėgstate labai aštrų maistą? Tiesiog mėgaukitės juo rečiau!
Kartoti aerobikos trenerės judesius jums atrodo be galo nuobodu? Tačiau tikrai yra kažkoks "aktyvumo" būdas kuris Jums tinka ir patinka. Jei retkarčiais apsilankysite baseine, čiuožykloje, ar tiesiog pasivaikščiosite tai daug geriau nei nieko. O gal tai taps sveiku įpročiu.


Jei nors dalinai pasinaudosite šiais patarimais, džiaugsitės ne tik lygesnėmis šlaunimis, bet ir skaistesne oda, bei keliais nukritusiais kilogramais.
Atsakyti
Mokslininkai vienbalsiai teigia, kad anticeliulitinės kosmetinės priemonės yra neveiksmingos. Jos bando šalinti pasekmes, o ne priežastis. Kovoti su šia problema gali padėti tik tinkama mityba ir sveika gyvensena.
Atsakyti
Pritariu, kad celiulitas yra ne tik antsvorį turinčių moterų problema. Aš pati sveriu 55 kg, ūgis 170 cm. Bet trys gimdymai padarė savo...
Atsakyti
QUOTE(geltona_svajonė @ 2007 05 07, 15:25)
Mokslininkai vienbalsiai teigia, kad anticeliulitinės kosmetinės priemonės yra neveiksmingos. Jos bando šalinti pasekmes, o ne priežastis. Kovoti su šia problema gali padėti tik tinkama mityba ir sveika gyvensena.


skaitem,zinom, supratom...bet ...nu viltis yra viltis hihihi.gif irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(geltona_svajonė @ 2007 05 07, 14:25)
Mokslininkai vienbalsiai teigia, kad anticeliulitinės kosmetinės priemonės yra neveiksmingos. Jos bando šalinti pasekmes, o ne priežastis. Kovoti su šia problema gali padėti tik tinkama mityba ir sveika gyvensena.



Taip taip, viskas cia aisku, nu bet kremu lengviau juk pasitepliot, negu pradet sveikai gyvent lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(geltona_svajonė @ 2007 05 07, 15:25)
Mokslininkai vienbalsiai teigia, kad anticeliulitinės kosmetinės priemonės yra neveiksmingos. Jos bando šalinti pasekmes, o ne priežastis. Kovoti su šia problema gali padėti tik tinkama mityba ir sveika gyvensena.

nu bet gal jei ir priežastis kartu šalint, gal ir kremai prisideda prie pasėkmių naikinimo? a? g.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif o gal kuri bandet ta Nivea nuo celiulito,kur dabar reklamuoja,parasykit atsiliepimus
Atsakyti
man atrodo, jau nutarem, kad koks tas kremas bebutu,tas pats s.... thumbup.gif turiu as ta Nivea..niekuo nesiskiria nuo kitu gal 50 isbandytu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(malyna @ 2007 05 08, 12:20)
Sveikos  4u.gif o gal kuri bandet ta Nivea nuo celiulito,kur dabar reklamuoja,parasykit atsiliepimus

reklama sudomino?nes man ji pernai irgi patiko lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif o kremas tai s...... schmoll.gif cool.gif cool.gif
Atsakyti
[quote=Smilgel,2007 05 07, 13:50]
Sveikos, skelbiu ir aš kara savo celiulitui cool.gif nėra jis pas mane labai baisus, bet man tikrai nepatinka ir patobulinti tikrai yra ka..
Kadangi vaikščioti po salonus pinigų neturiu,tai kovosiu pati ax.gif
Ką tik pasidariau medaus masažą, oj kaip skaudėjo doh.gif ir kojos pamėlynavo blink.gif reiškia veikia tongue.gif
Aš tai nusprendžiau, kad darysiu taip: išpradžiu masažiuką su masažuokliu, po jo vieną dieną medaus masaža, kitą įvyniojimą su anticeliulitinę molio kaukę, o po šių procedųrų pasitepsiu stangrinamuoju kūno pieneliu. ir dar pratimus užpakaliukui ir šlaunims stangrinti... pažiurėsim dar kas ką nugalės lotuliukas.gif





O kaip tu ta masaziuka dareis su medum?
Atsakyti

O kaip tu ta masaziuka dareis su medum?
[/quote]


Išsitepi problemines vietas su medumi (tik reikia, kad būtų skystas, aš mikrobangei pašildžiau mirksiukas.gif ) ir pradedi su rankom darbuotis. Priklijuoji rankas ir atplėši, ir kuo toliau, tuo staigesni judesiai turi būti. Kuo tuoliau, tuo skaudžiau doh.gif negalima daryti daugiau, nei 10 min. nusiplauni šiltu vandeniu. Man kojos pamėlynavo vėtom, tai nežinau, ar čia visoms taip būtų, ar nuo odos priklauso, ar čia aš persistengiau g.gif Kursas - 15 procedūrų kas antrą dieną. rašo, kad labai efektyvi anticeliulitinė priemonė thumbup.gif
Atsakyti