Įkraunama...
Įkraunama...

Ką galvojate apie anticeliulitines priemones?, Kok

QUOTE(Apvalute @ 2008 02 03, 03:30)
manau, kad tas pats. As asmeniskai salta naudoju vasara, o karsta - ziema bigsmile.gif


Nu jo, tas pats, vistiek nepades biggrin.gif
Reikes eiti Viteks ieskoti, kad pasildytu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(endi555 @ 2008 02 03, 23:09)
pas mane celiulitas jau mazai matomas, nes dariau masazus su taure, devedavau anticeliulitinius sortukus, sportuoju ir dar naudoju krema anticeliulitini....ir siuo metu visa tai darau....rezultatas puikus biggrin.gif



Gal galit papasokoti daugiau apie anticeliulitinius šortukus? Kokius geriausiai naudoti, kur pirkti, ar tikėti Top Shop reklama?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inočka: 23 vasario 2008 - 09:52
QUOTE(Inočka @ 2008 02 23, 09:52)
Gal galit papasokoti daugiau apie anticeliulitinius šortukus? Kokius geriausiai naudoti, kur pirkti, ar tikėti Top Shop reklama?

as naudoju solidea sortukus. gali pasiziiureti cia bet su jais ir sportuoju.vien sedint ir nieko neveikiant tau nzn kada tau jie pades.apie kitokios firmos sortukus nzn nieko.norint celiulita panaikint geriausiai vakuminiai masazai su aparatu ten uztikrinta padeda tik aisku ir kainuoja.
Atsakyti
QUOTE(endi555 @ 2008 02 23, 13:16)
as naudoju solidea sortukus. gali pasiziiureti cia bet su jais ir sportuoju.vien sedint ir nieko neveikiant tau nzn kada tau jie pades.apie kitokios firmos sortukus nzn nieko.norint celiulita panaikint geriausiai vakuminiai masazai su aparatu ten uztikrinta padeda tik aisku ir kainuoja.



Ar esi patenkinta tais šortukais, kiek laiko jau naudoji? Nes aš irgi jais susidomėjau
Atsakyti
QUOTE(Inočka @ 2008 02 24, 00:58)
Ar esi patenkinta tais šortukais, kiek laiko jau naudoji? Nes aš irgi jais susidomėjau

stebuklu tie sortukai nedaro,bet tikrai ir nenusivyliau jais.jai nesiojant kiekviena diena tai pades bet jei tik retkarciais tai jokio poveikio.juos reikia muveti istisai. kai judi geresnis ir poveikis.as turiu juos jau apie metus, bet nenesioju kiekviena diena.dabar sportuojant uzsidedu. smile.gif
Atsakyti
Dar viena alternatyva yra vibratone dirzas, jis gana veiksmingas ir aisku anticeliulitiniai kremai
Atsakyti
Sveikos mergytės 4u.gif
Gal galite daugiau apie tą vibratone diržą papasakoti, ar veiksminga, kokie pliusai minusai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Karablikas @ 2008 03 05, 18:57)
Sveikos mergytės  4u.gif
Gal galite daugiau apie tą vibratone diržą papasakoti, ar veiksminga, kokie pliusai minusai  ax.gif

pliusai-jis veiksmingas, minusai-reikes pakentet kol bus rezultatai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gggiedrex @ 2008 03 05, 19:06)
pliusai-jis veiksmingas, minusai-reikes pakentet kol bus rezultatai biggrin.gif

Bet ar tikrai veiksmingas ? Nes MB man ramybės neduoda, baisiai nusipirkt nori biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gggiedrex @ 2008 03 05, 20:06)
pliusai-jis veiksmingas, minusai-reikes pakentet kol bus rezultatai biggrin.gif


na, lauksiu tada velesniu atsiliepimu, nes paprastai tokiais dalykais nelabai tikiu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 03 05, 19:34)
na, lauksiu tada velesniu atsiliepimu, nes paprastai tokiais dalykais nelabai tikiu unsure.gif

Nelabai ir as tikiu
schmoll.gif
Atsakyti
pries tris dienas nusipirkau anticeliulitini krema BIOTHERM CELLULI LASER.reklamoje teigiama, kad jau po 10 dienu pamatysiu skirtuma, tai va laukiu laukiu, ziuresiu ar pasimatys.siaip tai kai issitepu tuo kremu man isteptos vietos pradeda labai salti, o po to labai kaisti g.gif ir trumpam problemines vietos kazkaip uzjuoduoja, bet po kokios minutes tas juodumas isnyksta blink.gif gal kas bandete si krema?
Atsakyti