Įkraunama...
Įkraunama...

Ką galvojate apie anticeliulitines priemones?, Kok

sveikos merginos,

neseniai eurokos parduotuveje maciau tokia priemone nuo celiulito..kazkoks tepamas daiktas su dumbliais raso kad suardo riebalus susikaupusius po oda.nemaza ten dezute gal 500ml.kaip buna kaukes plaukams po 500ml tai lygiai tokia pat pakuote.raso kad reikia uztepti ant koju ir palaikyti. idomu ar padeda?
Atsakyti
QUOTE(endi555 @ 2008 02 01, 16:43)
sveikos merginos,

neseniai eurokos parduotuveje maciau tokia priemone nuo celiulito..kazkoks tepamas daiktas su dumbliais raso kad suardo riebalus susikaupusius po oda.nemaza ten dezute gal 500ml.kaip buna kaukes plaukams po 500ml tai lygiai tokia pat pakuote.raso kad reikia uztepti ant koju ir palaikyti. idomu ar padeda?


Jei kasdien masažuosi ilgą laiką, o po to dar tą priemonę užtepsi,- tada tikriausiai padės. Aišku, jei celiulitas ne 3 laipsnio...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2008 02 01, 18:08)
Jei kasdien masažuosi ilgą laiką, o po to dar tą priemonę užtepsi,- tada tikriausiai padės. Aišku, jei celiulitas ne 3 laipsnio...

celiulito pas mane nera taip jau kad butu 3 laipsnis.sumazinau celiulita darydama su tauremis masaza ir krema dabar naudoju noreciau dar ir sita priemone panaudoti, juk nepakenks. nu as 174cm svoris 64.5kg bet anksciau gerdavau daug gazuoto gerimo ir dar astriai daznokai, dar svorio svyravimai tai va ir celiulitas.pasekmes viso to.
Atsakyti
QUOTE(endi555 @ 2008 02 01, 17:13)
celiulito pas mane nera taip jau kad butu 3 laipsnis.sumazinau celiulita darydama su tauremis masaza ir krema dabar naudoju noreciau dar ir sita priemone panaudoti, juk nepakenks. nu as 174cm svoris 64.5kg bet anksciau gerdavau daug gazuoto gerimo ir dar astriai daznokai, dar svorio svyravimai tai va ir celiulitas.pasekmes viso to.


Negėriau niekada nieko gazuoto, esu per daug liekna, o su celiulitu kovoti rimtai teko.
Pasimasažuok kasdien tris mėnesius, ir sumažinsi. O paskui vis palaikomųjų masažų reikės.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2008 02 01, 18:19)
Negėriau niekada nieko gazuoto, esu per daug liekna, o su celiulitu kovoti rimtai teko.
Pasimasažuok kasdien tris mėnesius, ir sumažinsi. O paskui vis palaikomųjų masažų reikės.

as kai numetu svorio man ir celiulito per pus sumazeja apskritai nieko nedarant.skaiciau kad celiulitas atsiranda ir tiems kas megsta l karstas vonias.tu priezasciu istikruju l daug.
Atsakyti
QUOTE(endi555 @ 2008 02 01, 17:22)
as kai numetu svorio man ir celiulito per pus sumazeja apskritai nieko nedarant.skaiciau kad celiulitas atsiranda ir tiems kas megsta l karstas vonias.tu priezasciu istikruju l daug.


Pačiai pasižiūrėti, koks tas tavo celiulitas, yra gana sudėtinga. Yra specialūs judesiai, kuriais nustatomas celiulito laipsnis.
Atsakyti
Paskutinis mano naudojamas Geomar. Jis ziauriai saldo, kai ryte pasitepu tai labai salta eiti i lauka buna rolleyes.gif Dabar perskaiciau apie Viteks, kuris sildo ir degina. Tai kas geriau, saltis ar siluma? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2008 02 01, 17:34)
Pačiai pasižiūrėti, koks tas tavo celiulitas, yra gana sudėtinga. Yra specialūs judesiai, kuriais nustatomas celiulito laipsnis.



o kas tai per judesiai? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(pempe @ 2008 02 01, 23:14)
o kas tai per judesiai?  unsure.gif


Turi būti masažuotoja, kad tai žinotum biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2008 02 01, 23:22)
Turi būti masažuotoja, kad tai žinotum  biggrin.gif

o tai gal papasakok, ne visos tokios nuovokios, kad tar eiluciu moketu skaityt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2008 02 01, 23:22)
Turi būti masažuotoja, kad tai žinotum  biggrin.gif




na, kitoje temoje merginos irgi ne ginekologes ar akuseres, bet apie nestuma ir gimdyma diskutuoja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pempe @ 2008 02 02, 22:07)
na, kitoje temoje merginos irgi ne ginekologes ar akuseres, bet apie nestuma ir gimdyma diskutuoja smile.gif


masazas ne gimdymas lotuliukas.gif , juk masazistai mokosi ivairiu judesiu juos stebedami ir kartodami, tad vargu ar pavyktu zodziais taip nupasakoti, jog kiekviena sau tuos judesius pasidarytu, o juolab, kad skausmingas tas celiulito maigymas -tai ne kiekviena sau ir padarytu kaip reikia, nes gailetu ax.gif
Atsakyti