Įkraunama...
Įkraunama...

Ką galvojate apie anticeliulitines priemones?, Kok

Sveikos vieno likimo drauges smile.gif . As dar jauna(25),bet su sia problema kovoju apie 10metu. Isbandžiau viska ir galiu sakyti, kad kai kažką darau,tai ir matosi, o kai aptingsu irgi rezultatas yra lotuliukas.gif . Bet labiausiai padejo masazas. Bet masaziste mane taip is dušios masažuodavo..... bet skausmelis.... schmoll.gif . Na po 10 kartu efektas buvo, bet kai men.nieko nedariau vel viskas grižo.... blush2.gif .
Dabar nusipirkau Loreal krema,o kitoj pusej masažuoklis. Tryniau kokią savaite,norejau greito rezultato, bet pastebejau kad atsirado kapiliarai ir venos issoko stipriai unsure.gif . Dabar tik geriu vaistus nuo venu, mūviu koines ir bijau net prisiliesti prie tu celiulitu, nes manau venoms nepatiko toks mano masažavimas.... g.gif . Kaip jus manot ka tokiu atveju daryti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ingfeting @ 2008 01 30, 14:22)
Kaip jus manot ka tokiu atveju daryti? g.gif


Tvarkytis su priežastimis, o ne su pasekmėmis... ax.gif
Atsakyti
[quote=kunigunda78,2008 01 24, 22:48]
tai kad saulegrazu aliejaus nepatartina tepti ant odos schmoll.gif
jei norima celiulitui misini daryti -tai geriausia butu maisyti migdolu ir jojobos aliejus ir lasinti berzu eterinio (beje, kur tokio pavyko rasti,nes nesu nieko panasaus LT maciusi blink.gif )-naudojimas max. 2 men. g.gif , per tiek oda ipranta prie eterinio

o kedel sualegrazu alieju parduoda profesionaliuose salonuose? ir i daugelio masaziniu alieju sudeti ieina saulegrazu aliejus
Atsakyti
QUOTE(liniux @ 2008 01 30, 20:10)
o kedel sualegrazu alieju parduoda profesionaliuose salonuose? ir i daugelio masaziniu alieju sudeti ieina saulegrazu aliejus


lotuliukas.gif grozio salonai parduoda labai daug ka-ko as net uz dyka ant saves netepciau schmoll.gif , tai viena.
antra saulegrazu aliejus nelygus saulegrazu aliejui, tuose salonuose gali buti parduodamas kosmetinis saulegrazu aliejus (arba misiniai), kuris nera visiskai tapatus Maximos aliejui, kurie dazniausiai buna rafinuoti, tai antra
trecia, nei vienoje anticeliulitinio misinio sudetyje dar neteko matyti saulegrazu aliejaus -kaip baze visada eina riesutiniai aliejai
Kiek teko skaityti-jis gali kimsti poras ir naudojusiu atsiliepimai nekokie, nes jis riebus ir stiprus kvapas lyginant su kitais ax.gif
Atsakyti
man labai padejo Roc anticeliulitinis kremukas(tokiam kaip flakone) : kainyte nemaza,bet tikrai pamazejo apimtys thumbup.gif dabar nusipirkau Lipometric,ziuresim kaip su tuo bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 01 23, 23:00)
parduoda Maximose. Kaina - iki 10 Lt. Naudojau - man patiko. Labai degina biggrin.gif  tai geriau jau ziema naudoti

Degina? blink.gif ta prasme, jau ti kaip oda kaista??

mergaites, gal kuri naudojot Deborah anticelliulitini krema? Bandziau kelis meginukuss - tau labai neblogas ispudis, kazin kaip naudojant ilgesni laika mastau.gif
Atsakyti
Gal kas bandet anticeliulitinius šortukus. Buna Euro vaist. dar reklamuoja per TV. Idomu ar veiksmingi... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2008 01 31, 09:27)
Degina?  blink.gif  ta prasme, jau ti kaip oda kaista??


Ne tas žodis, ypač pirmą kartą biggrin.gif o jei dar riebiau pasimozoji, tai ir lakstai kaip uodegon įkirpta bigsmile.gif
Bet man tai taip pirmais kartais tik buvo, dabar pripratau, tai tiesiog maloniai šildo smile.gif

Tikrai veiksmingas daiktelis tas Viteks kremas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Triufelita: 31 sausio 2008 - 10:47
QUOTE(Triufelita @ 2008 01 31, 10:45)
Ne tas žodis, ypač pirmą kartą  biggrin.gif o jei dar riebiau pasimozoji, tai ir lakstai kaip uodegon įkirpta  bigsmile.gif
Bet man tai taip pirmais kartais tik buvo, dabar pripratau, tai tiesiog maloniai šildo  smile.gif

Tikrai veiksmingas daiktelis tas Viteks kremas.

nu geras, ir kaina tokia dar, reik gal pabandyt.. mastau.gif
Atsakyti
taip, DEGINA blink.gif Pirma k. pasitepiau ir laukiu, kol cia degins, nes buvau skaiciusi SM. Tai as per 10 min. nesulaukusi dar uztepiau blink.gif lotuliukas.gif Patikekite, kaip as ploviau kojas...kuo daugiau plauni, tuo kaista labiau. Tai paryciais vos ne vos uzmigau unsure.gif Kita k. tepiau maziau ir viskas lyg ir normaliai buvo, galima iskesti tada
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 01 31, 14:55)
kuo daugiau plauni, tuo kaista labiau


Ania? O aš vat kažkaip niekada nepaisiau instrukcijos ir nėkart neploviau, pasitepu ryte ir einu darban, arba vakare - ir miegot. Gal mano odai patinka labai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2008 01 30, 21:48)
lotuliukas.gif grozio salonai parduoda labai daug ka-ko as net uz dyka ant saves netepciau schmoll.gif , tai viena.
antra saulegrazu aliejus nelygus saulegrazu aliejui, tuose salonuose gali buti parduodamas kosmetinis saulegrazu aliejus (arba misiniai), kuris nera visiskai tapatus Maximos aliejui, kurie dazniausiai buna rafinuoti, tai antra
trecia, nei vienoje anticeliulitinio misinio sudetyje dar neteko matyti saulegrazu aliejaus -kaip baze visada eina riesutiniai aliejai
Kiek teko skaityti-jis gali kimsti poras ir naudojusiu atsiliepimai nekokie, nes jis riebus ir stiprus kvapas lyginant su kitais  ax.gif


Visiskai sutinku, kad saulegrazu aliejus yra sunkus ir intensyvesnio kvapo, o apie alieju, kuris yra skirtas kepimui ar salotom net nepagalvojau, nes snekejau apie kosmetini alieju smile.gif (cia kaip pigiausia, bet ne geriausia varianta).
Atsakyti