Įkraunama...
Įkraunama...

Ką galvojate apie anticeliulitines priemones?, Kok

O as pradejau lankyti baseina, nusipirkau siurkscia kempine, karts nuo karto duse pasimasazuoju ir vaizdelis pagerejo thumbup.gif
Atsakyti
o ar kas ismeginot Mary Kay anticeliulitine sistema? Man tai nerealus rezultatas.
Atsakyti
turiu eveline kazkoki anticeliulitini kremuka - gerai saldo.
dabar pradesiu lankyti sporto kluba, tai rezultatai bus geresni. tikiuosi biggrin.gif

o siaip planuoju weleda berzu alieju nusipirkti - girdejau labai gerus atsiliepimus.
Atsakyti
Masažas su vakuuminėmis tauremis naudojant anticeliulitinį krema geriausiai gelbėja nuo celiulito.
Atsakyti
naudojau evelinos, pokyciu nepastebejau. dabar turiu avono, sportuoju, rezultatu vis dar laukiu bigsmile.gif
Atsakyti
As tai noreciau pas masazuotoja rankomis, be jokiu tauriu nueiti, tik va kur, kad ne taip brangiai? Nors kazi ar tokiu yra???
Atsakyti
QUOTE(Liepa2 @ 2008 01 01, 12:23)
As tai noreciau pas masazuotoja rankomis, be jokiu tauriu nueiti, tik va kur, kad ne taip brangiai? Nors kazi ar tokiu yra???


Salonuose brangu. Namie- pigiau.
Atsakyti
Nu tai eiciau ir namie, jei masazuotoja is salono ir namie priima, o kur tokia rasti?
Atsakyti
QUOTE(Liepa2 @ 2008 01 02, 09:56)
Nu tai eiciau ir namie, jei masazuotoja is salono ir namie priima, o kur tokia rasti?


Vilniuje daug tokių...
Atsakyti
QUOTE(Liepa2 @ 2008 01 01, 12:23)
As tai noreciau pas masazuotoja rankomis, be jokiu tauriu nueiti, tik va kur, kad ne taip brangiai? Nors kazi ar tokiu yra???

Jei tu vilniete, brukstelk AZ, papasakosiu kur labai gerai ir uz normalia prieinama kaina viena silpnarege moteris daro masaza thumbup.gif Periodiskai pas ja einu, nuo jokiu priemoniu tepliojamu tokio efekto nesulauksi kaip nuo masazo mirksiukas.gif
Atsakyti
Visada buvau labai skeptiskai nusiteikus anticeliulitiniu priemoniu atzvilgiu, bet pasitaike proga eBay nusipirkt Dior Celuli Diet seruma kunui uz gera kaina, tai ir isbandziau. Na tai negaliu nepasidalinti maloniu nustebimu: serumas tikrai veiksmingas. Gaila mano celiulitas jau gerokai pazenges, tai visiskai jis nedings, bet odos pavirsius gerokai lygesnis, nematavau apimpciu, taciau pagal vaizda gal net ir siek tiek sumazejusios. Tikrai esu patenkinta ir pabaigus sita, manau jog pirksiu naujaji Dior produkta skirta apimciu mazinimui. Pinigai tikrai ne i bala. Beje labai rekomenduoju toms, kuriu celiulitas dar labai "jaunas" thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 09 29, 21:17)
SM ne kartą pasakojau, kaip tvarkiau savo celiulitą. Visi tie tepliojimai yra tik kvailas žaidimas. Jei nori sumažinti celiulitą ir pasiekti, kad jis nebeplistų, turi ilgą laiką ir rimtai dirbti. Kiekvieną dieną su malonumu ranka perbraukiu per savo šlaunis. Visai kas kita nei buvo...

Pas kokia masaziste, gal galima i a/z kontaktus ir kaina bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti