Įkraunama...
Įkraunama...

Ką galvojate apie anticeliulitines priemones?, Kok

QUOTE(Montvile @ 2007 09 06, 18:59)
Vat kaip, tik nelabai įsivaizduoju, kaip tai įmanoma padaryti



Manau, cia toms, kurios tingi sportuoti
Atsakyti
QUOTE(ČIČI @ 2007 09 28, 14:05)
Manau, cia toms, kurios tingi sportuoti


Aš tingiu, bet man skulptūrinių masažų nereikia...
Atsakyti

QUOTE(vaižgantė @ 2007 09 05, 08:55)
Dabar tik kokį kartą per savaitę,  paskutiniu metu masažuotoja man daro anticeliulitinį masažą (rankomis) kartą per savaitę (2 valandas). Po jo skauda tris dienas...Mano celiulitas jau pažabotas, todėl nepersistengiu.

kaip suprasti pazabotas???? blink.gif blink.gif kas jam nutike??-isnyko, neplinta ar....???

na o as "reklamu auka" nusipirkau garnier body tonic rutulini tai po tepliojimo taip saldo koki pusvalandi, kad atrodo kaip nusalus uzpakali blush2.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif kaip jums - ar esat naudojusios?, ar padejo? hihihi.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(kucci_kucci @ 2007 09 29, 11:08)
kaip suprasti pazabotas???? blink.gif  blink.gif kas jam nutike??-isnyko, neplinta ar....???

na o as "reklamu auka" nusipirkau garnier body tonic rutulini tai po tepliojimo taip saldo koki pusvalandi, kad atrodo kaip nusalus uzpakali  blush2.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  kaip jums - ar esat naudojusios?, ar padejo?  hihihi.gif  hihihi.gif


SM ne kartą pasakojau, kaip tvarkiau savo celiulitą. Visi tie tepliojimai yra tik kvailas žaidimas. Jei nori sumažinti celiulitą ir pasiekti, kad jis nebeplistų, turi ilgą laiką ir rimtai dirbti. Kiekvieną dieną su malonumu ranka perbraukiu per savo šlaunis. Visai kas kita nei buvo...
Atsakyti
Aš netikiu jokia anticeliulitinių kremų galia. Tiesą pasakius, nelabai ką esu ir išbandžiusi. Tačiau rūpinuose savo kūno grožiu (ypatingai po to, kai nėštumų metu priaugdavau po 25 kg) unsure.gif Sportuoju, kiekvieną vakarą šlaunis ir sėdmenis nusitrinu kavos tirščiais(jei kūno oda jautri, manau, tokia procedūra nelabai tinka), prausiuosi šaltu vandeniu, na, o po visų procedūrų pasitepu paprastu drėkinamuoju kūno pieneliu. Reikėtų ir sveikiau maitintis, tačiau nelabai turiu valios. Tačiau ir be sveiko maisto matau puikius rezultatus. Vyras, kuris anksčiau tvirtino, jog pas mane nėra nė gramo celiulito, po mėnesio mano išvardintų pastangų pareiškė, kad celiulitas pas mane žymiai sumažėjo. biggrin.gif Tiesą pasakius, pati sau dabar atrodau geriau nei paauglystėje thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Alondra2 @ 2007 10 11, 17:39)
Aš netikiu jokia anticeliulitinių kremų galia. pasitepu paprastu drėkinamuoju kūno pieneliu.


ziurint kokia kremo sudetis ax.gif
pvz. as perku krema, kuriame nera parabenu (pagal mano saltinius nuolatinis tokiu produktu naudojimas -pradedant duso zele, sveitikliais, kremais ir t.t.-skatina toksinus organizme -todel vietoj celiulito naikinimo-tik dar labaiu ji skatina) ir i toki krema ilasinu citrinu, arbatmedzio, rozmarino eteriniu alieju, nes jie turi savybe -salinti toksinus is organizmo ir kartu kovoja su celiulitu -tai naturalios priemones ir tikrai veiksmingos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2007 10 11, 21:13)
ziurint kokia kremo sudetis  ax.gif
pvz. as perku krema, kuriame nera parabenu (pagal mano saltinius nuolatinis tokiu produktu naudojimas -pradedant duso zele, sveitikliais, kremais ir t.t.-skatina toksinus organizme -todel vietoj celiulito naikinimo-tik dar labaiu ji skatina) ir i toki krema ilasinu citrinu, arbatmedzio, rozmarino eteriniu alieju, nes jie turi savybe -salinti toksinus is organizmo ir kartu kovoja su celiulitu -tai naturalios priemones ir tikrai veiksmingos  ax.gif

Jei gali, parašyk, kokį kremą naudoji, kokia jo kaina ir kur jį nusipirkt. Nors ir matau gerą rezultatą, tačiau mano kūno pienelyje daug tų parabenų. Reiks, matyt, pakeist. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Alondra2 @ 2007 10 12, 07:31)
Jei gali, parašyk, kokį kremą naudoji, kokia jo kaina ir kur jį nusipirkt. Nors ir matau gerą rezultatą, tačiau mano kūno pienelyje daug tų parabenų. Reiks, matyt, pakeist. g.gif


pavadinimo tikrai neatsimenu blush2.gif , bet kazkas aqualina ar pan. g.gif
pirkau sarmoje- jis su vysniom (neatsispyriau kvapui)-tik jame nebuvo parabenu, todel ir pirkau -kitu kvapu kremuose ju yra doh.gif
Taciau nebutina pirkti kremu-galima naudoti ir aliejus ir i juos ilasinti tuos eterinius, bei tepti ant dregnos odos -efektas toks pat-tik viskas dar naturaliau ax.gif -butent taip ir darysiu -kai isbaigsiu si krema mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2007 10 12, 10:22)
pavadinimo tikrai neatsimenu  blush2.gif , bet kazkas aqualina ar pan.  g.gif
pirkau sarmoje- jis su vysniom (neatsispyriau kvapui)-tik jame nebuvo parabenu, todel ir pirkau -kitu kvapu kremuose ju yra  doh.gif
Taciau nebutina pirkti kremu-galima naudoti ir aliejus ir i juos ilasinti tuos eterinius, bei tepti ant dregnos odos -efektas toks pat-tik viskas dar naturaliau  ax.gif -butent taip ir darysiu -kai isbaigsiu si krema  mirksiukas.gif

Ačiū tau už info. 4u.gif Manau, pasinaudosiu ja ir aš.
Atsakyti
nelabai tiku, bet esu turejusi is garnier.
oda mano manymu pasidare grazesne, bet kaip ir nuo bet kokio kito neblogo kremo smile.gif
Atsakyti
Kas tie parabenai? blink.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jucy @ 2007 10 12, 17:42)
Kas tie parabenai?  blink.gif  blush2.gif

Internete labai daug informacijos. Čia šiek tiek radau: "Methyl, Propyl, Butyl ir Ethyl Paraben - naudojami kaip mikrobų dauginimosi slopintojai ir produkto galiojimo laiko prailgintojas. Gali būti priežastimi daugelio alerginių reakcijų ir odos išbėrimų. Tyrimai parodė, kad jie silpnai estrogeniniai(ilgai vartojant gali sukelti hormoninių pakitimų) ir gali būti absorbuoti į kūną per odą. Plačiai naudojami, nors žinomi kaip toksiški". Taip pat skaičiau, kad jie gali sukelti nevaisingumą ir vėžį.
Atsakyti