Įkraunama...
Įkraunama...

Ką galvojate apie anticeliulitines priemones?, Kok

Vaižgante, kaip dažnai reikėtų naudoti masažinę taurę? Galima kasdien, ar geriau kas antrą dieną, o gal dar rečiau? Gal žinote, kaip konkrečiai galima pakenkti, jei naudojama per dažnai?
Atsakyti
QUOTE(Triufelita @ 2007 09 05, 07:00)
Vaižgante, kaip dažnai reikėtų naudoti masažinę taurę? Galima kasdien, ar geriau kas antrą dieną, o gal dar rečiau? Gal žinote, kaip konkrečiai galima pakenkti, jei naudojama per dažnai?


Nesu kompetetinga atsakyti į šį klausimą. Mano asmeninė nuomonė yra tokia, kad kažin ar gerai odą kasdien tampyti...Nežinia, kaip atrodys kojos po kelių metų... g.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 09 05, 09:16)
Nesu kompetetinga atsakyti į šį klausimą.


Betgi jūs vis tiek daugiau išmanote apie masažą nei kai kurie kiti, tiesa smile.gif ?
Rašėte, kad pati taurę naudojate retkarčiais, tai aš va ir smalsauju - kiek tas "retkarčiais"...
Atsakyti
QUOTE(Triufelita @ 2007 09 05, 08:52)
Betgi jūs vis tiek daugiau išmanote apie masažą nei kai kurie kiti, tiesa  smile.gif ?
Rašėte, kad pati taurę naudojate retkarčiais, tai aš va ir smalsauju - kiek tas "retkarčiais"...


Dabar tik kokį kartą per savaitę, paskutiniu metu masažuotoja man daro anticeliulitinį masažą (rankomis) kartą per savaitę (2 valandas). Po jo skauda tris dienas...Mano celiulitas jau pažabotas, todėl nepersistengiu.
Atsakyti
Aišku, dėkui 4u.gif
Manau, kad apsiribosiu kokiais 2 kartais per savaitę, o kitom dienom darbuosiuos tik rankomis.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 09 05, 10:55)
Dabar tik kokį kartą per savaitę,  paskutiniu metu masažuotoja man daro anticeliulitinį masažą (rankomis) kartą per savaitę (2 valandas). Po jo skauda tris dienas...Mano celiulitas jau pažabotas, todėl nepersistengiu.



kokia kaina sito masazo?kur daraisi? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tigriuke23 @ 2007 09 06, 13:47)
kokia kaina sito masazo?kur daraisi? ax.gif


Man nieko nekainuoja, nes "dirbu" modeliu. biggrin.gif Ant manęs mokosi masažų. ax.gif
Atsakyti
kaip gerai thumbup.gif ,o gal siaip zinai kaina?
Atsakyti
Pas masažuotoją Editą (Labdarių 3) kainos tokios: kojų limfodrenažinis (45 min) 60 Lt, viso kūno limfodrenažinis (60 min) 70 Lt, anticeliulitinis (45 min) 70 Lt, skulptūrinis- modeliuojantis masažas (60 min) 90 Lt.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 09 06, 17:48)
Pas masažuotoją Editą (Labdarių 3) kainos tokios: kojų limfodrenažinis (45 min) 60 Lt, viso kūno limfodrenažinis (60 min) 70 Lt, anticeliulitinis (45 min) 70 Lt, skulptūrinis- modeliuojantis masažas (60 min) 90 Lt.

Sveika, ką reiškia skulptūrinis masažas?
Atsakyti
QUOTE(Montvile @ 2007 09 06, 16:41)
Sveika, ką reiškia skulptūrinis masažas?


Kiekvieną figūrą galima truputį pamodeliuoti, pvz., pataisyti užpakalio formą.Tai ir aš savo klientėms darau, bet kad pasiektum akivaizdžių rezultatų, reikia daug darbo įdėti...Ne visos turi kantrybės- nori kuo greičiau matyti rezultatą.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 09 06, 19:57)
Kiekvieną figūrą galima truputį pamodeliuoti, pvz., pataisyti užpakalio formą.Tai ir aš savo klientėms darau, bet kad pasiektum akivaizdžių rezultatų, reikia daug darbo įdėti...Ne visos turi kantrybės- nori kuo greičiau matyti rezultatą.

Vat kaip, tik nelabai įsivaizduoju, kaip tai įmanoma padaryti
Atsakyti