Įkraunama...
Įkraunama...

Ką galvojate apie anticeliulitines priemones?, Kok

QUOTE(Morkytė @ 2007 05 03, 15:13)
O kaip kazi su tuo saukstu masazuot?  blink.gif

Pasitelkim fantazija blink.gif
Atsakyti
Nu su tuo saukstu man ir neaisku, nemoku nelabai ka ten masazuoja schmoll.gif
Atsakyti
niu ka Mielosios pasidalinkit, kaip kovojat su šia "moterų privilegija"
as tai pastebėjau kad apie kelius pradeda kaškokios duobeles formuotis, tai persigandau, tai bandau kasryt bėgioti....vandens daugiau geti...
Atsakyti
negi nieks nesusiduria su sia beda? g.gif
Atsakyti
Kur jau cia nesusidursi g.gif ir kelenai ir slaunys ir uzpakalis pradejo duobeti schmoll.gif . Ir kas idomiausia kad esu smulki, o celiulitas tai lenda ir kaip ji naikint tai dar neturiu minciu. Prisijungiu ir laukiu isbandytu ir pasitvirtinusiu kovos budu help.gif
Atsakyti
as einu i vakuumini masaza,sake veikia ir cello iviniojimai...
Atsakyti
Mergaitės, nepatingėkit paskaityt- yra tema apie anticeliulitines priemones, apie vakuumines taures, apie masažus... Tikrai atrasit atsakymus į savo klausimus mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš užsiėmiau šia problema, nors mano celiulitas dar akim nematomas, bet apčiuopti jau galima. Pasidariau porą masažų, įvyniojimą, dabar planuoju išmėginti ozono- deguonies kapsulę.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 05 05, 20:46)
Aš užsiėmiau šia problema, nors mano celiulitas dar akim nematomas, bet apčiuopti jau galima. Pasidariau porą masažų, įvyniojimą, dabar planuoju išmėginti ozono- deguonies kapsulę.


na ar pastebejai pagerejima po masazu ir ivyniojimu? beja apsviesk kas ta ozono-deguonies kapsule? koks poveikis ir kiek kainuoja? kazkaip negirdeta man smile.gif
Atsakyti
temu apie kova su celiulitu yra labai daug, pasinaudokit paieshka 4u.gif
Atsakyti
[quote=Lidas,2007 05 06, 20:09]
Celiulitas nėra problema - problema yra vyrai.

Nesutinku su tokiu požiūriu. Celiulitas pirmiausiai yra sveikatos problema, o tik po to- grožio...Aš užsiėmiau celiulitu tik dėl šios priežasties. Argi mes gyvenam tam, kad vyrams įtiktume? Pirmiausia sau turime jaustis sveikos ir gražios.

Atsakau dėl kapsulės. Kadangi esu masažuotoja, man siūlė dirbti su ja. Dirbti nesutikau, bet susidomėjau pačia kapsule. Apie ją galit paskaityti čia http://www.tropikusaule.lt/?page=232 Pusvalandis kapsulėje kainuoja 60 Lt (jei užsisakai 5 procedūras- tada po 50 Lt). Šią savaitę planuoju išbandyti. Pažiūrėsim ax.gif
Atsakyti
Sveikos, skelbiu ir aš kara savo celiulitui cool.gif nėra jis pas mane labai baisus, bet man tikrai nepatinka ir patobulinti tikrai yra ka..
Kadangi vaikščioti po salonus pinigų neturiu,tai kovosiu pati ax.gif
Ką tik pasidariau medaus masažą, oj kaip skaudėjo doh.gif ir kojos pamėlynavo blink.gif reiškia veikia tongue.gif
Aš tai nusprendžiau, kad darysiu taip: išpradžiu masažiuką su masažuokliu, po jo vieną dieną medaus masaža, kitą įvyniojimą su anticeliulitinę molio kaukę, o po šių procedųrų pasitepsiu stangrinamuoju kūno pieneliu. ir dar pratimus užpakaliukui ir šlaunims stangrinti... pažiurėsim dar kas ką nugalės lotuliukas.gif
Atsakyti