Įkraunama...
Įkraunama...

Ką galvojate apie anticeliulitines priemones?, Kok

QUOTE(ČIČI @ 2007 08 17, 18:30)
Jei bijo krauja duoti, tai ir epidurines bijos



lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif gerai tu čia lotuliukas.gif
Atsakyti
man sakes kol nuejsiu duoti krauja biggrin.gif
Atsakyti
[quote=Sharune,2007 08 16, 22:25]
[quote=danule,2007 08 16, 22:38]
as dabar geriu kapsules anticeliulitine formule,jau pradejau antra bonkute,bet kol kas jokio didelio pokycio nematyt g.gif ,man daugiau patinka kremas nuo celiulito su L-KARNITINU thumbup.gif
gal galima didesnes info ka tju chja wartoji? smile.gif))) kokie pasikejtimaj jau yra...shalutiniai pozhymej (jej tokie yra biggrin.gif)
[/quote]
sveika as naudoju NATUR PHARMA papilda,man vaistininke pasiule,sake,kad sudetis gera,bet is ties nebloga smile.gif kapsulej yra medziagu,kurios ne tik stimuliuoja m.apykaita,kraujoaka ir limfosdrenaza pazeistose zonose! jos skatina zarnyno turinio evakuacija,organizmo valyma! bet,kad butu dar geresnis rezultatas reik dar koki kremuka naudot,pamasazuot tas kuno vietas,kur kaupiasi tas nelemtas celiulitas! ir kaip bet kokius kitus papildus reik naudot nemaziau kaip 3menesius! man zarnino veikla pagerejo,i tuoaleta einu 3kartus per diena thumbup.gif ir kojos stangresnes pasidare,tik nzn ar nuo papildo ar nuo kremo biggrin.gif
Atsakyti
o koky krema naudoji?
Atsakyti
QUOTE(Sharune @ 2007 08 17, 19:32)
o koky krema naudoji?

as naudoju NIVEA firmos good-bye cellulite,sitas kremas su L-KARNITINU! man tai tikrai patinka,cia anglijoj buvo akcija ant tu kremu,tai sau 3 dezutes isigijau,tai jau antra pradejau,ir sakau oda pastangrejo thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(danule @ 2007 08 17, 23:18)
as naudoju NIVEA firmos good-bye cellulite,sitas kremas su L-KARNITINU! man tai tikrai patinka,cia anglijoj buvo akcija ant tu kremu,tai sau 3 dezutes isigijau,tai jau antra pradejau,ir sakau oda pastangrejo thumbup.gif

bet tik nereik simuliuot,kiekviena miela denele reik tept jej nori,kd padetu mirksiukas.gif
beja as girdejau,kad nuo celiulito labai padeda BODY FLEX pratimai! thumbup.gif
Atsakyti
O as manau, kad nuo celiulito gali padeti tik mechaninis poveikis i oda, t.y. masazas, vandens proceduros ir fizine veikla. Kremai, serumai veikia tik virsutini odos sluoksni, tai pamaitinta oda vizualiai pagrazeja, bet celiulito tai nenaikina tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(danule @ 2007 08 17, 22:21)
as naudoju NIVEA firmos good-bye cellulite,sitas kremas su L-KARNITINU!
Papildyta:

bet tik nereik simuliuot,kiekviena miela denele reik tept jej nori,kd padetu mirksiukas.gif 



thumbup.gif Labai liux kremukas!

QUOTE(vilmukas77 @ 2007 08 18, 15:23)
O as manau, kad nuo celiulito gali padeti tik mechaninis poveikis i oda, t.y. masazas, vandens proceduros ir fizine veikla. Kremai, serumai veikia tik virsutini odos sluoksni, tai  pamaitinta oda vizualiai pagrazeja, bet celiulito tai nenaikina tongue.gif


drinks_cheers.gif Sportas ir masazas dailina figura.

***

Netikiu kremu galia ir tepu tik todel, kad kojos butu nuolat masazuojamos cool.gif
Atsakyti
ydomios nuomones...aciu wisoms..
Atsakyti
QUOTE(Monada @ 2007 08 19, 16:11)

Netikiu  kremu galia ir tepu tik todel, kad kojos butu nuolat masazuojamos  cool.gif


Jei tu kremu tepi ir pakankamai stipriai masažuoji bent po 10 minučių kiekvieną koją, tada po mėnesio kito ir realaus rezultato sulauksi.
Atsakyti
[quote=vaižgantė,2007 08 19, 22:48]
Jei tu kremu tepi ir pakankamai stipriai masažuoji bent po 10 minučių kiekvieną koją, tada po mėnesio kito ir realaus rezultato sulauksi.
[/qu
visiskai pritariu smile.gif as turiu dar is nivea firmos duso zele su masazuokliu,tai kiekviena vakara po dusu gerai ismasazuoju kojas,o tada jau tepu krema thumbup.gif
Atsakyti
Šiandien man padarė anticeliulitinį masažą. Ta masažuotoja padeda man rūpintis savo kojomis nuo gegužės pradžios. Tada buvo antro laipsnio celiulitas su trečiojo laipsnio salelėmis. Šiandien ji konstatavo, jog yra pirmojo laipsnio celiulitas su nedidelėmis antrojo laipsnio salelėmis.
Kad pasiekčiau tokį rezultatą, pastangų teko įdėti labai daug. Ir toliau darysiu masažus, įvyniojimus, pylingus...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 08 19, 21:48)
Jei tu kremu tepi ir pakankamai stipriai masažuoji bent po 10 minučių kiekvieną koją, tada po mėnesio kito ir realaus rezultato sulauksi.


drinks_cheers.gif

Puse metu intensyviai masazuoju ir rezultatai dziugina. Dar siek tiek matosi, bet oda atrodo daug lygesne ir grazesne bigsmile.gif
Atsakyti