Įkraunama...
Įkraunama...

Ką galvojate apie anticeliulitines priemones?, Kok

QUOTE(vaižgantė @ 2007 08 15, 20:54)
Manau, kad tai tik dar vienas maisto papildas, kuris nei padės, nei pakenks...

sutinku visu 1000% drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 08 14, 18:55)
Pažymėk ir perskaitysi.  ax.gif



Rimtai, nepagalvojau, dekui 4u.gif Tik kam tas ryskias spalvas naudoti:)
Atsakyti
[quote=ČIČI,2007 08 16, 19:11]
o welnias...is wenos as laaabaaai bijau... jau net neatsimenu kada man is wiso eme krauja (ir tai paskutiny karta is pirsto) doh.gif doh.gif verysad.gif
[/quote]
Is pirsto skaudziau blush2.gif
[/quote]

nu kazkaip man kitaip atrodo.. pripratus jau prie pirsto tai sunku sawe nuteikti kad is wenos nko blogo
Atsakyti
[quote=Sharune,2007 08 16, 19:04]
Is pirsto skaudziau blush2.gif
[/quote]

nu kazkaip man kitaip atrodo.. pripratus jau prie pirsto tai sunku sawe nuteikti kad is wenos nko blogo
[/quote]

Kai pagimdysi, sužinosi, koks yra tikras skausmas ir visa kita atrodys tik juokai...
Atsakyti
sveikos! as dabar naudoju nivea firmos anticeliulitine priemone,su L-karnitinu ir esu labai ja patenkinta,oda pasidare stangresne jau po 2savajciu smile.gif
Atsakyti
[quote=vaižgantė,2007 08 16, 21:15]
nu kazkaip man kitaip atrodo.. pripratus jau prie pirsto tai sunku sawe nuteikti kad is wenos nko blogo
[/quote]

Kai pagimdysi, sužinosi, koks yra tikras skausmas ir visa kita atrodys tik juokai...
[/quote]



TIKIU wink.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 08 16, 20:15)
Kai pagimdysi, sužinosi, koks yra tikras skausmas ir visa kita atrodys tik juokai...


Oi nea! lotuliukas.gif Kai papulsi pas poliklinikos dantistę - sadistę, kuri pamėgins be nuskausminimo dantį išgręžt, va tada sužinosi! Gimdymas atrodys vieni juokai...

O jei rimtai, kai tikrai panorėsi išsitirti ir sužinoti, ar nėra kokio sveikatos sutrikimo - tada nugalėsi visus savo kompleksus ir baimes, griebsi save už ausų ir nuvesi pas gydytoją mirksiukas.gif
Atsakyti
as dabar geriu kapsules anticeliulitine formule,jau pradejau antra bonkute,bet kol kas jokio didelio pokycio nematyt g.gif ,man daugiau patinka kremas nuo celiulito su L-KARNITINU thumbup.gif
Atsakyti
[quote=danule,2007 08 16, 22:38]
as dabar geriu kapsules anticeliulitine formule,jau pradejau antra bonkute,bet kol kas jokio didelio pokycio nematyt g.gif ,man daugiau patinka kremas nuo celiulito su L-KARNITINU thumbup.gif


gal galima didesnes info ka tju chja wartoji? smile.gif))) kokie pasikejtimaj jau yra...shalutiniai pozhymej (jej tokie yra biggrin.gif)
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 08 16, 21:15)
Kai pagimdysi, sužinosi, koks yra tikras skausmas ir visa kita atrodys tik juokai...



Aha drinks_cheers.gif Nors kai dabar visos jau gimdo su epidūrine nejautra, tai kažin ar sužinos... hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2007 08 16, 22:16)
Oi nea! lotuliukas.gif  Kai papulsi pas poliklinikos dantistę - sadistę, kuri pamėgins be nuskausminimo dantį išgręžt, va tada sužinosi! Gimdymas atrodys vieni juokai...

O jei rimtai, kai tikrai panorėsi išsitirti ir sužinoti, ar nėra kokio sveikatos sutrikimo - tada nugalėsi visus savo kompleksus ir baimes, griebsi save už ausų ir nuvesi pas gydytoją mirksiukas.gif



tj kad daktaru nebijau.... tik bijau kaip ima krauja... verysad.gif doh.gif ax.gif reiketu kada nuejti del streso ir bajmes ir wiskas... tik kad skeptiskai mama ziuri... (medike) tai jej nko isorisko ir rimto nera tai ir nesiuncia niekur
Atsakyti
QUOTE(Jucy @ 2007 08 16, 22:27)
Aha  drinks_cheers.gif  Nors kai dabar visos jau gimdo su epidūrine nejautra, tai kažin ar sužinos...  hihihi.gif


Jei bijo krauja duoti, tai ir epidurines bijos
Atsakyti