Įkraunama...
Įkraunama...

Ką galvojate apie anticeliulitines priemones?, Kok

QUOTE(slyva @ 2007 08 15, 12:07)
Matyt tema jau issemta, visos savo nuomone pasisake apie anticeliulitines priemones biggrin.gif


Taip
Atsakyti
As ziurejau tokia laida kur testavo 4 anticeliulitines priemones:

NIVEA Body Goodbye Cellulite (GBP9.99)

L'Oreal Perfect Slim Anti-Cellulite Body Gel (GBP10.99)

Dior Plasticity Anti-Cellulite Corrective Gel (GBP30)

Sisley Celluli-Pro Slimming Complex (GBP85.00)


Tai laimejo... Nivea... Hmm tai as ir galvoju negi kitu brangiu priemoniu saskaita reklamuotu Nivea, as jo nebandziau, bet gal tikrai neblogas g.gif ji siaip ir angliskuose forumuose daug kas giria.

O siaip mano mama naudoja Garnier Anti-Cellulite Roller ball, tai irgi labai patenkinta, sake jei saziningai kas diena darai tai jau po 5 dienu matosi rezultatas drinks_cheers.gif as tai kai dar neturiu atvirai besimatancio celiulito tongue.gif tai ji panaudoju tik koki karteli i savaite (profilaktiskai), tai toks saldantis jausmas, ir kvepia neikyriai ir oda svelni pasidaro drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(agnee @ 2007 08 15, 08:37)
idomu  g.gif  ar niekas dar nebandet?  reiks turbut tada isbandyt  smile.gif


Paskaitykit tema 'Ka galvojat apie anticeliulitines priemones', ten maciau sita irgi yra pamineta
Atsakyti
[quote=Freshi,2007 08 15, 14:44]

O siaip mano mama naudoja Garnier Anti-Cellulite Roller ball, tai irgi labai patenkinta, sake jei saziningai kas diena darai tai jau po 5 dienu matosi rezultatas



NU NIEKO SAU STEBUKLAS, PO PENKIU D. MATOSI REZULTATAS lotuliukas.gif . NU TEN NE LT GAL IR PRIEMONES STEBUKLINGESNES, KOKYBE GERESNE biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Tikras stebuklas...Aš tik po dviejų mėnesių pastovaus masažo pradėjau pasikeitimus matyti... g.gif
Atsakyti
reix dabar bekt skajtyt.. biggrin.gif
Atsakyti
cja jus tik apie kremus...losijonus...zeles...rasot o kokius witaminus-waistus naudoja esat...? noreciau jusu nuomones kurie gali buti geri kokie ne.... (sorry ne wiska skaiciau bisky akis paskaudo tj jej buwot kas rase......sorriukas ax.gif 4u.gif )
Atsakyti
QUOTE(Sharune @ 2007 08 15, 19:37)
cja jus tik apie kremus...losijonus...zeles...rasot o kokius witaminus-waistus naudoja esat...? noreciau jusu nuomones kurie gali buti geri kokie ne.... (sorry ne wiska skaiciau bisky akis paskaudo tj jej buwot kas rase......sorriukas  ax.gif  4u.gif  )


Aš pastoviai naudoju vitaminus B ir Mg. Apskritai pastoviai ką nors naudoju, nes mano anyta- vaistininkė ir mūsų vaistinėlėje vaistų ir vitaminų kaip ligoninėje biggrin.gif Dabar naudoju du ajurvedinius papildus (juos galima gauti tik pas platintojus): specialiai paruoštas moliūgo sėklas ir Varūna (jūros dumbliai). Kas kiek laiko darau žarnyno valymus, nevalgau mėsos.
Atsakyti
bisky durnas reikalas... skaiciau kad celiulitas atsiranda tik moterims su amziumi....bet man tik 14metu ir kojos ir uzpakaliukas pilnas celiulito su duobelemis.. kurios mano amziuje didele beda.... (165/58 ugis/sworis) gal kas galit man padeti...?ka geriausia naudoti losijonus ar witaminus...(papildus ir pnsej)
Atsakyti
QUOTE(Sharune @ 2007 08 15, 20:23)
bisky durnas reikalas... skaiciau kad celiulitas atsiranda tik moterims su amziumi....bet man tik 14metu ir kojos ir uzpakaliukas pilnas celiulito su duobelemis.. kurios mano amziuje didele beda.... (165/58 ugis/sworis) gal kas galit man padeti...?ka geriausia naudoti losijonus ar witaminus...(papildus ir pnsej)


Taip, dabar celiulitas pradeda atsirasti paauglystėje...Vertėtų pasirodyti medikams...Gali būti koks nors hormonų sutrikimas...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 08 15, 22:26)
Taip, dabar celiulitas pradeda atsirasti paauglystėje...Vertėtų pasirodyti medikams...Gali būti koks nors hormonų sutrikimas...


ir kokiems reiketu pasirodyti....? blink.gif as labai jau bijau daktaru ir pnsej... kaip tiriama ar hormonai nesutrike?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sharune: 15 rugpjūčio 2007 - 20:48
QUOTE(Sharune @ 2007 08 15, 20:48)
ir kokiems reiketu pasirodyti....? blink.gif  as labai jau bijau daktaru ir pnsej... kaip tiriama ar hormonai nesutrike?


Eisi pas gydytoją pažymos į mokyklą ir išsakyk savo nuogąstavimus. O gal jie nepagrįsti? mirksiukas.gif
Atsakyti