Įkraunama...
Įkraunama...

Ką galvojate apie anticeliulitines priemones?, Kok

QUOTE(vaižgantė @ 2007 08 13, 16:33)
Mano krūviai tikrai nėra dideli...Galėtų būti didesni...Dabar jau stipriai nemasažuoju kiekvieną dieną...Tuo labiau su taurėm...Galvoju, kad turi būti saikas.
Problemos su venomis atsiranda, kai yra dvasinės priežastys (dalis šios temos skaitytojų tokių dalykų nepripažįsta; siūlau paskaityti kad ir estės gydytojos L.Viilmos knygas).


Siaip, kad dvasines priezastys itakoja didziaja dali kuno problemu, as sutinku. Deja, skaityti kolkas "negaliu", nes darbe ir taip daug prisiskaitau, noriu pailseti namie.
O kai sportuoju, tai ir mintis i vietas sudelioju mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ČIČI: 13 rugpjūčio 2007 - 20:26
QUOTE(kunigunda78 @ 2007 08 13, 09:58)
disertacija nelygi disertacijai, beto vienos apsiriboja tik dr. prie pavardes, o kitos dar ir pedagogini darba, be pagrindinio, dirba- tad tenka rasyti nuolat straipsnius, rengti ivairias programas, knygas ir t.t.
Pazistu tikrai daug tokiu dr., bet sportuojancios -nei vienos  schmoll.gif
O disertacijas rasanti sportininke ar taip, ar taip sportuoja, nes tai jos pagrindinis uzsiemimas

Sutinku,kad darbas darbui nelygus ir tikrai vieni turi laiko daugiau,kiti maziau.Manau rasti laiko sau tikrai galima,jau nekalbu,kad butina.Juk galima kuo puikiausiai pasportuoti ir namuose,juk rastum pusvalandi jei noretum,tiesa?Ai,bet cia tavo reikalas,kiekvienas tvarkosi pagal save ir tiek kiek nori mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(RAMSE @ 2007 08 13, 20:21)
Sutinku,kad darbas darbui nelygus ir tikrai vieni turi laiko daugiau,kiti maziau.Manau rasti laiko sau tikrai galima,jau nekalbu,kad butina.Juk galima kuo puikiausiai pasportuoti ir namuose,juk rastum pusvalandi jei noretum,tiesa?Ai,bet cia tavo reikalas,kiekvienas tvarkosi pagal save ir tiek kiek nori mirksiukas.gif


nezinau kas veikia jusu informacijos apdorojimo funkcijas- metai ar issiblaskymas, bet buvau labai aiskiai parasius, kad sportuoju 3 kart per savaite po 1,5 val. ir darau tai sporto klube. jei del kokiu nors priezasciu negaliu ten nueiti -sportuoju namie
bet yra buve ir tokiu laikotarpiu gyvenime-kai dirbdavau po 7 dienas per savaite ir miegodavau (jei tai galima pavadinti miegu) po 3-4 valandas -tada man buvo ne iki sporto, nes ir taip sveriau 39 kg, o ir sportuoti butu teke miego saskaita
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2007 08 13, 21:35)
nezinau kas veikia jusu informacijos apdorojimo funkcijas- metai ar issiblaskymas, bet buvau labai aiskiai parasius, kad sportuoju 3 kart per savaite po 1,5 val. ir darau tai sporto klube. jei del kokiu nors priezasciu negaliu ten nueiti -sportuoju namie
bet yra buve ir tokiu laikotarpiu gyvenime-kai dirbdavau po 7 dienas per savaite ir miegodavau (jei tai galima pavadinti miegu) po 3-4 valandas -tada man buvo ne iki sporto, nes ir taip sveriau 39 kg, o ir sportuoti butu teke miego saskaita

lotuliukas.gif Tas info apdorojimo funkcijas veikia TAS PATS FAKTORIUS KAIP IR JUS,kai leidot sau perfrazuoti mano zodzius,apie visas pazystamas sportininkes ir ju fizines apkrovas. Ir atsiprasau jei izedziau,tuo kad nebuvau atidi skaitydama jusu posma,saunu,kad sportuojat mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(RAMSE @ 2007 08 13, 21:53)
lotuliukas.gif Tas info apdorojimo funkcijas veikia TAS PATS FAKTORIUS KAIP IR JUS,kai leidot sau perfrazuoti mano zodzius,apie visas pazystamas sportininkes ir ju fizines apkrovas. Ir atsiprasau jei izedziau,tuo kad nebuvau atidi skaitydama jusu posma,saunu,kad sportuojat mirksiukas.gif


vienas dalykas interpretuoti zodzius (nes tik pazistant visas sportininkes ir zinant kaip jos sportuoja -galima butu daryti kategoriska isvada, kad celiulitus turi tik "sportininkes-manekenes"-tad darau prielaida, kad visas pazistate), o kitas - nepajegti ju isisamoninti (pvz. paprasto teiginio sportuoju tiek ir tiek, kad ir pvz. del issiblaskymo-kas yra priskiriama prie psichikos negalavimu- TIKRAI NETEIGIU, KAD JUS TURITE KOKIU NORS PANASIU PROBLEMU-tik stengiuos parodyti jog faktoriai akivaizdiai skirtingi)

Kiekvien turime savo nuomone-as manau, kad sportas nera visagalis-reikia ir maitinima reguliuoti, ir sportuoti, ir masaziukus darytis ir vertom demesio priemonem pateplioti, jus-kad sportas visagalis
nuo musu gincu-nei mano, nei jusu gyvenimo budai ir filosofija nepasikeis
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2007 08 13, 23:20)
vienas dalykas interpretuoti zodzius (nes tik pazistant visas sportininkes ir zinant kaip jos sportuoja -galima butu daryti kategoriska isvada, kad celiulitus turi tik "sportininkes-manekenes"-tad darau prielaida, kad visas pazistate), o kitas - nepajegti ju isisamoninti (pvz. paprasto teiginio sportuoju tiek ir tiek, kad ir pvz. del issiblaskymo-kas yra priskiriama prie psichikos negalavimu- TIKRAI NETEIGIU, KAD JUS TURITE KOKIU NORS PANASIU PROBLEMU-tik stengiuos parodyti jog faktoriai akivaizdiai skirtingi)

Kiekvien turime savo nuomone-as manau, kad sportas nera visagalis-reikia ir maitinima reguliuoti, ir sportuoti, ir masaziukus darytis ir vertom demesio priemonem pateplioti, jus-kad sportas visagalis
nuo musu gincu-nei mano, nei jusu gyvenimo budai ir filosofija nepasikeis
4u.gif

Na pagaliau supratot,nors as nuo to ir pradejau beje lotuliukas.gif Turi buti visa sistema,bet cia tas info apdorojimo aparaciukas jums viska suvele doh.gif Labai pamaloninot,kad esat tokia isaukleta maloni ir izvalgi moteris ir nediagnozavot man sveikatos sutrikimo,o faktoriai aciu dievui tikrai skirtingi lotuliukas.gif be jokios abejones mirksiukas.gif
Atsakyti
As truputeli poster_offtopic.gif blush2.gif bet ar cia man vienai matosi tas tekstas geltonai ryskiai parasytas g.gif nes perskaityti neimanoma doh.gif
Atsakyti
Pažymėk ir perskaitysi. ax.gif
Atsakyti
sweikos... noreciau suzinoti ar kuri nors esate naudojusi sias anticeliulitines kapsules... (ir kaip?padejo...?) ka manote siaip.... http://www.100metu.l...ulitine_formule (adresas kur galima suzinoti daugiau...)
Atsakyti
Nebeidomu, kazkokie pykciai
Atsakyti
idomu g.gif ar niekas dar nebandet? reiks turbut tada isbandyt smile.gif
Atsakyti
Matyt tema jau issemta, visos savo nuomone pasisake apie anticeliulitines priemones biggrin.gif
Atsakyti