Įkraunama...
Įkraunama...

Ką galvojate apie anticeliulitines priemones?, Kok

QUOTE(kunigunda78 @ 2007 08 12, 22:00)
nei viena is mano bendradarbiu, turinciu vaiku- apie sporto sale net nepasvajoja, nes buna, kad grizta namo is darbo tik 9, o savo vaikus mato tik savaitgaliais (neretai tik sekmadieniais)


Va čia tai briedas - aš turiu 2 vaikus, dirbu 2 darbus, studijuoju, bet sportui mano dienotvarkėje laiko yra visada. Kaip ir vaikams. Su metais įsitikinau, kad kuo daugiau apsiimi darbų, tuo daugiau padarai. Nejau nori pasakyti, kad sportuoti gali tik neturinčios vaikų ir darbo? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2007 08 12, 21:31)
Va čia tai briedas - aš turiu 2 vaikus, dirbu 2 darbus, studijuoju, bet sportui mano dienotvarkėje laiko yra visada. Kaip ir vaikams. Su metais įsitikinau, kad kuo daugiau apsiimi darbų, tuo daugiau padarai. Nejau nori pasakyti, kad sportuoti gali tik neturinčios vaikų ir darbo? doh.gif


Tai gal gerą MB turi? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 08 12, 20:55)
O kiek nėštumų turėjai ir kiek vaikų pagimdei? Aš nėščia buvau aštuonis kartus, o pagimdžiau tris vaikus. Jei pamatytum mane su trumpu sijonu- nepatikėtum. Ir jokiais sportais neužsiimu... schmoll.gif
Bet celiulitu prisiverčiau pasirūpinti ir rezultatais esu patenkinta.

Apgailestauju,kad tau teko tiek skausmo patirti del 5 vaikuciu netekties,man dievulis tik trys kartus leido pastoti,tai tiek ju ir pagimdziau mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(kunigunda78 @ 2007 08 12, 22:00)
nematau prasmes gincytis su ta, kuri pazista visas sportininkes ir net zino kiekvienos sportininkes apkrovas  blink.gif

kita vertus lyginti profesionales sportininkes, kurios gali sau leisti sportuoti 7 dienas per savaite po n valandu ir paprastas moteriskes, dirbancias 5-6 dienas per savaite po 8-10 ir net daugiau valandu - tai absurdas, ypac jei ji turi stuobri vyra, kuriam reikia parnesti ir padaryti vakariene, pusrycius ir dar pietus i darba bei nuvesti vaikus i darzeli ar suruosti i mokykla
nei viena is mano bendradarbiu, turinciu vaiku- apie sporto sale net nepasvajoja, nes buna, kad grizta namo is darbo tik 9, o savo vaikus mato tik savaitgaliais (neretai tik sekmadieniais)

Na jau na jau nereikia taip iskraipyti mano zodziu.Lyg ir neminejau,kad pazystu VISAS SPORTININKES.Beto,visai nebutina apsigyventi sporto salej lotuliukas.gif O jei kas gyvena su stuobriu,tai matyt is viso saves nemyli ir savim nesirupina ir is nervu alki malsina nuolatiniais apsirijimais.Nuo to ir celiulitas netik ant kuno,bet ir smegenyse atsiranda. O siaip tai teisingai kazkuri mamyte parase,kai tinkamai suplanuoji savo dienotvarke,visur suspeji,net disertacija apsiginti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2007 08 12, 21:31)
Va čia tai briedas - aš turiu 2 vaikus, dirbu 2 darbus, studijuoju, bet sportui mano dienotvarkėje laiko yra visada. Kaip ir vaikams. Su metais įsitikinau, kad kuo daugiau apsiimi darbų, tuo daugiau padarai. Nejau nori pasakyti, kad sportuoti gali tik neturinčios vaikų ir darbo? doh.gif


pirmiausia darbas nelygus darbui-kiek as zinau tokiu stropuoliu, kurios realiai savo darbuose bimbineja is kampo i kampa per dienas -tad pavargti tiesiog neimanoma, juolab, kad bet kada gali is darbo iseiti ir savo reikalus tvarkytis
bet jei tu dirbtum nuo 8 iki 9 vakaro ir dar namie grizus dirbtum iki 12 ir ilgiau, savaitgaliais taip pat -paziureciau kada tu dar rastum laiko sportuoti 3 kartus per savaite po 1,5 valandos.
As zinau keleta moteriskiu virs 40 (ne mano profesijos), kurios dirba 2 darbuose ir sportuoja, bei masazus sau leidzia, bet jos vyras gyvena kitame mieste ir jo beveik niekada nemato, vaikai jau dideli -tad patys savimi rupinasi - ji gyvena tik sau
Neisizeisk, bet tokiu studenciu ziniu lygi labai gerai zinau doh.gif -nebent tu viena is geniju. Visos geriausios studentes susilaukusios vaiku, deja, toki statusa praranda verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 08 11, 20:49)
Papasakosiu, kokį šiandien smūgį sudaviau savo mylimam celiulitui.
Ryte salone man padarė masažą su karštais akmenimis ( thumbup.gif ), vakare iš dyko buvimo sugalvojau pasiterlioti. Pirmiausiai pasidariau kojų ir užpakaliuko šveitimą su M.Galland jūros druska (turiu smulkią ir rupią). Nusiploviau gerai, kojas ištepiau M.Galland masažiniu aliejumi. Po to pasidariau kojoms ir užpakaliukui anticeliulitinę kaukę su jūros dumbliais, apsivyniojau kojas maistine plėvele, pasėdėjau pusvalandį prie kompo SM skaitinėdama, tada nusiploviau viską, vėl išsitepiau anksčiau minėtu aliejumi ir galiausiai įsitapšnojau M.Galland šaldantį gelį kojoms.  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif Savo kojytėms paskyriau valandą laiko. Manau, jos liko patenkintos...Pagalvojau, kad reikėtų netingėti ir pasidaryti viso kūno šveitimą kartą per mėnesį, o kojų- kiekvieną savaitgalį...


blink.gif Pavydžiu tau. Žinai ko? Valios ax.gif Laiko, man atrodo, rastume kiekviena, bet va jei kokį vakarą pasiterlioju taip rimčiau, tai savaitę tada nei piršto neprikišu blush2.gif O juk reikėtų kiekvieną dieną... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(RAMSE @ 2007 08 12, 23:13)
O siaip tai teisingai kazkuri mamyte parase,kai tinkamai suplanuoji savo dienotvarke,visur suspeji,net disertacija apsiginti mirksiukas.gif


disertacija nelygi disertacijai, beto vienos apsiriboja tik dr. prie pavardes, o kitos dar ir pedagogini darba, be pagrindinio, dirba- tad tenka rasyti nuolat straipsnius, rengti ivairias programas, knygas ir t.t.
Pazistu tikrai daug tokiu dr., bet sportuojancios -nei vienos schmoll.gif
O disertacijas rasanti sportininke ar taip, ar taip sportuoja, nes tai jos pagrindinis uzsiemimas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kunigunda78: 13 rugpjūčio 2007 - 08:59
Nuo celiulitinės temos jau nukrypome, bet vis tik dar pasisakysiu - nu paskutinį kartą paofftopinsiu tongue.gif

QUOTE(vaižgantė @ 2007 08 12, 22:58)
Tai gal gerą MB turi?  mirksiukas.gif


MB patapo "geru" tik tada, kai ėmiau tvarkytis, nesitikėdama jo pagalbos. Paradoksas, bet tik tada tą pagalbą ir ėmė siūlyti, todėl dažnai iš sporto klubo parveža, vaikams vakarienę paduoda, o tai jau šis tas.

QUOTE(kunigunda78 @ 2007 08 13, 09:49)
pirmiausia darbas nelygus darbui-kiek as zinau tokiu stropuoliu, kurios realiai savo darbuose bimbineja is kampo i kampa per dienas -tad pavargti tiesiog neimanoma, juolab, kad bet kada gali is darbo iseiti ir savo reikalus tvarkytis
bet jei tu dirbtum nuo 8 iki 9 vakaro ir dar namie grizus dirbtum iki 12 ir ilgiau, savaitgaliais taip pat -paziureciau kada tu dar rastum laiko sportuoti 3 kartus per savaite po 1,5 valandos.
...
Neisizeisk, bet tokiu studenciu ziniu lygi labai gerai zinau  doh.gif -nebent tu viena is geniju. Visos geriausios studentes susilaukusios vaiku, deja, toki statusa praranda  verysad.gif


Na, mano darbas toks, kad iki 9 vakaro tenka paart tik kartais, bet tos privalomos 40 val. per savaitę yra tikrai užimtos, darbo metu nesportuoju ir nebimbinėju, ir reikalų tvarkyt galimybės nėra. O laiko sportuoti vis tiek randu tongue.gif . Pvz, darbą baigiu 17 val., tada tiesiai į sporto klubą, namo pro parduotuvę grįžtu 20 val., tada vakarienė vaikams, tada griebiu antrą darbą ir dirbu dažniausiai iki 1 val. Savaitgaliais irgi dirbu antrą darbą dažniausiai po 6 val., nors pasidarau ir išeiginių, kai atsiranda poreikis, arba sumažėja darbo krūvis.
...
Neįsižeisiu, bet aš tikrai mokausi, o ne formalumus atlieku, visais laikais ir visose studijose dariau tai nuoširdžiai ir pagal pažangumą visada laikausi viršūnėse tongue.gif . Taip kad, kaip neįmanoma pažinti visų sportininkių, tai gal pati nepažįsti ir visų studenčių? mirksiukas.gif

Viskas, ši tema jau darosi nebeįdomi, tikrai nebesiginčysiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2007 08 13, 10:45)
Na, mano darbas toks, kad iki 9 vakaro tenka paart tik kartais, bet tos privalomos 40 val. per savaitę yra tikrai užimtos, darbo metu nesportuoju ir nebimbinėju, ir reikalų tvarkyt galimybės nėra. O laiko sportuoti vis tiek randu tongue.gif . Pvz, darbą baigiu 17 val., tada tiesiai į sporto klubą, namo pro parduotuvę grįžtu 20 val., tada vakarienė vaikams, tada griebiu antrą darbą ir dirbu dažniausiai iki 1 val. Savaitgaliais irgi dirbu antrą darbą dažniausiai po 6 val., nors pasidarau ir išeiginių, kai atsiranda poreikis, arba sumažėja darbo krūvis.
...
Neįsižeisiu, bet aš tikrai mokausi, o ne formalumus atlieku, visais laikais ir visose studijose dariau tai nuoširdžiai ir pagal pažangumą visada laikausi viršūnėse tongue.gif . Taip kad, kaip neįmanoma pažinti visų sportininkių, tai gal pati nepažįsti ir visų studenčių? mirksiukas.gif


pati parasei, "iki 9 tenka paart tik kartais"- todel ir negali suprasti ka reiskia dirbti iki 8-9 pastoviai. Kai baigi darba 17 val. -tai tik sportuoti ir sportuoti
Nezinau ka studijuoji, bet neakivaizdininku per mano rankas yra pereje -galybe -tai tokiu unikaliu mamu neteko matyti (net teciai sunkiai ikanda mano kuruojama dalyka), o vat nuolat zliumbianciu kaip joms sunku mokytis, nes turi vaiku -apsciai doh.gif
Is kolegu taip pat neteko girdeti apie tokias unikumes neakivaizdininkes, jau nekalbant apie vakariniokes
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2007 08 12, 22:31)
Va čia tai briedas - aš turiu 2 vaikus, dirbu 2 darbus, studijuoju, bet sportui mano dienotvarkėje laiko yra visada. Kaip ir vaikams. Su metais įsitikinau, kad kuo daugiau apsiimi darbų, tuo daugiau padarai. Nejau nori pasakyti, kad sportuoti gali tik neturinčios vaikų ir darbo? doh.gif

Sveikutes,
Miaska, tu saunuole, svarbiausia labai noret ir visur galima spet. As sportuoju namuose ir esu visai patenkinta, aisku sporto klube butu daug smagiau, bet kol kas nelabai galiu sau to leisti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziwe: 13 rugpjūčio 2007 - 12:50
Kai dirbau mokykloje ir auginau tris vaikus, kurie pastoviai sirgdavo, o grįžusiai iš darbo dar reikėdavo pamokoms pasiruošti ir krūvas interpretacijų ištaisyti, net nekildavo mintis į savo kojas pasižiūrėti...Jokiems sportams laiko nebūdavo...Bet pasiryžau, pakeičiau profesiją ir dabar turiu laiko viskam. Sau taip pat. Ir pasakiau sau: aš privalau atsiimti tai, ką praradau.
Sportuoti kol kas neplanuoju, tik kasdien laipioju laiptais (gyvenu 5 aukšte- anksčiau liftu važiuodavau), o ir darbas mano fizinis. Daug vaikščioju. Ir jaučiu, kaip nuo visų mano naudojamų kremų, aliejų, pastų pašvelnėjo kojų oda...Tiesiog malonu perbraukti...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 08 13, 14:39)
Kai dirbau mokykloje ir auginau tris vaikus, kurie pastoviai sirgdavo, o grįžusiai iš darbo dar reikėdavo pamokoms pasiruošti ir krūvas interpretacijų ištaisyti, net nekildavo mintis į savo kojas pasižiūrėti...Jokiems sportams laiko nebūdavo...Bet pasiryžau, pakeičiau profesiją ir dabar turiu laiko viskam. Sau taip pat. Ir pasakiau sau: aš privalau atsiimti tai, ką praradau.
Sportuoti kol kas neplanuoju, tik kasdien laipioju laiptais (gyvenu 5 aukšte- anksčiau liftu važiuodavau), o ir darbas mano fizinis. Daug vaikščioju. Ir jaučiu, kaip nuo visų mano naudojamų kremų, aliejų, pastų pašvelnėjo kojų oda...Tiesiog malonu perbraukti...


O nebijai, kad nuo perdidelio kruvio kojoms (nekalbu apie kremukus), gali atsirasti problemu su koju venomis?
Atsakyti
QUOTE(ČIČI @ 2007 08 13, 15:24)
O nebijai, kad nuo perdidelio kruvio kojoms (nekalbu apie kremukus), gali atsirasti problemu su koju venomis?


Mano krūviai tikrai nėra dideli...Galėtų būti didesni...Dabar jau stipriai nemasažuoju kiekvieną dieną...Tuo labiau su taurėm...Galvoju, kad turi būti saikas.
Problemos su venomis atsiranda, kai yra dvasinės priežastys (dalis šios temos skaitytojų tokių dalykų nepripažįsta; siūlau paskaityti kad ir estės gydytojos L.Viilmos knygas).
Atsakyti