Įkraunama...
Įkraunama...

Ką galvojate apie anticeliulitines priemones?, Kok

QUOTE(RAMSE @ 2007 08 09, 21:05)
Tu teisi 100% Nesisteng nieko irodineti,juk matai,kad raso bele raso,ir taip visiem nors truputi logiskai mastantiems aisku,kad sportas nr 1 kovai su; apelsino zievele;.


Aš pasilieku prie savo nuomonės, kad reikalingas visas kompleksas: mityba, sportas, masažas ir ...ramybė dūšioje.
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2007 08 09, 16:10)
mano draugei 28, gimdziusi, valgo keptas bulves su mesa, neatsisako alkoholio, niekada nera sportavusi ir jokio celiulito  schmoll.gif -viskas priklauso nuo organizmo


Tikrai pasiginčysiu, kad ne viskas priklauso nuo organizmo. Elementarių, bet reguliarių treniruočių pagalba celiulitą vietomis išnaikinau visai, o ten kur liko - tai matosi nežymiai. Masažų nedariau, kremais tepu nereguliariai, vasarą pasinaudoju šaltu dušu. Viskas priklauso nuo organizmo tik tada, jei pati nedarai nieko.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2007 08 09, 22:50)
Tikrai pasiginčysiu, kad ne viskas priklauso nuo organizmo. Elementarių, bet reguliarių treniruočių pagalba celiulitą vietomis išnaikinau visai, o ten kur liko - tai matosi nežymiai. Masažų nedariau, kremais tepu nereguliariai, vasarą pasinaudoju šaltu dušu. Viskas priklauso nuo organizmo tik tada, jei pati nedarai nieko.


ar as kur nors parasiau, kad sportas yra bevertis blink.gif
tai, kad tam tikrose vietose tu jo nematai -tai nereiskia, kad ji isnaikinai, jis sedi sau gilesniuose sluoksniuose ir vos tik suteiksi jam proga -jis islys visu grazumu
Jei as nesportuociau-tai su miniaku tikrai nevaiksciociau, nes gal atrodyciau kaip kokia britney
As tik sakau, kad sportas nera visagalis, nors didzioji dalis cia ir netiki, bet ir sportininkes turi celiulitus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2007 08 09, 23:50)
Tikrai pasiginčysiu, kad ne viskas priklauso nuo organizmo. Elementarių, bet reguliarių treniruočių pagalba celiulitą vietomis išnaikinau visai, o ten kur liko - tai matosi nežymiai. Masažų nedariau, kremais tepu nereguliariai, vasarą pasinaudoju šaltu dušu. Viskas priklauso nuo organizmo tik tada, jei pati nedarai nieko.

Vat aš lygiai taip pat galvoju drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(RAMSE @ 2007 08 09, 22:05)
Tu teisi 100% Nesisteng nieko irodineti,juk matai,kad raso bele raso,ir taip visiem nors truputi logiskai mastantiems aisku,kad sportas nr 1 kovai su; apelsino zievele;.

Malonu girdėt bis.gif
Atsakyti
Papasakosiu, kokį šiandien smūgį sudaviau savo mylimam celiulitui.
Ryte salone man padarė masažą su karštais akmenimis ( thumbup.gif ), vakare iš dyko buvimo sugalvojau pasiterlioti. Pirmiausiai pasidariau kojų ir užpakaliuko šveitimą su M.Galland jūros druska (turiu smulkią ir rupią). Nusiploviau gerai, kojas ištepiau M.Galland masažiniu aliejumi. Po to pasidariau kojoms ir užpakaliukui anticeliulitinę kaukę su jūros dumbliais, apsivyniojau kojas maistine plėvele, pasėdėjau pusvalandį prie kompo SM skaitinėdama, tada nusiploviau viską, vėl išsitepiau anksčiau minėtu aliejumi ir galiausiai įsitapšnojau M.Galland šaldantį gelį kojoms. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Savo kojytėms paskyriau valandą laiko. Manau, jos liko patenkintos...Pagalvojau, kad reikėtų netingėti ir pasidaryti viso kūno šveitimą kartą per mėnesį, o kojų- kiekvieną savaitgalį...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 08 08, 17:36)
Turėjau antro laipsnio celiulitą ir keletą duobelių trečiojo prie kelio.
Nori pasakyti, kad sportininkės celiulito neturi???

Neturi,jei rimtai sportuoja,o ne naujausia apranga salej demonstruoja lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(kunigunda78 @ 2007 08 09, 16:10)
mano draugei 28, gimdziusi, valgo keptas bulves su mesa, neatsisako alkoholio, niekada nera sportavusi ir jokio celiulito  schmoll.gif -viskas priklauso nuo organizmo

Retas reiskinys.Isimtinais atvejais taip buna tada,kai gamta apdovanoja geru strukturiniu keturgalviu raumeniu.Tavo draugei tiesio pasiseke.
Atsakyti
QUOTE(RAMSE @ 2007 08 12, 10:56)
Neturi,jei rimtai sportuoja,o ne naujausia apranga salej demonstruoja lotuliukas.gif



Neturi tik tada, jei niekuomet gyvenime nepyksta ant savęs ir kitų...
Esu masažavus dešimtis moterų, įvairaus amžiaus, bet neteko matyti nė vienos, neturinčios celiulito...Nė vienos.
Atsakyti
Ir is kur, Vaizgante, tiek laiko turi? Gal as nemoku jo "susirikiuoti", bet man taip neiseina...
Atsakyti
QUOTE(ČIČI @ 2007 08 12, 14:31)
Ir is kur, Vaizgante, tiek laiko turi? Gal as nemoku jo "susirikiuoti", bet man taip neiseina...


Nesupratau, kodėl šitas klausimas užduodamas šioje temoje? Laiko turiu pakankamai ir sau, ir kitiems...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 08 09, 22:15)
Aš pasilieku prie savo nuomonės, kad reikalingas visas kompleksas: mityba, sportas, masažas ir ...ramybė dūšioje.

Taip,va cia tai tikrai tu teisi,reikalinga visa sistema thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(kunigunda78 @ 2007 08 10, 13:15)

As tik sakau, kad sportas nera visagalis, nors didzioji dalis cia ir netiki, bet ir sportininkes turi celiulitus  doh.gif

Na cia panasiai kaip su aklaja zarna(apendicitu) visi turi,ne visiem operuotis reikia lotuliukas.gif Sportuoju visa savo gyvenyma,nuo 4 metuku ax.gif Dabar man jau beveik40.Didzioji dalis draugu,sportininkai,patikek nei pas viena ju celiulito ne su ziburiu nerasi mirksiukas.gif Tiesa buvusi mano kursioke,jau 5 metai del sunkios traumos nebe sportuoja,nuolat vartoja medikamentus,tai priaugo apie 20kg,tai pas ja atsirado celiulitas.
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2007 08 12, 12:01)
Neturi tik tada, jei niekuomet gyvenime nepyksta ant savęs ir kitų...
Esu masažavus dešimtis moterų, įvairaus amžiaus, bet neteko matyti nė vienos, neturinčios celiulito...Nė vienos.

O prie ko cia pyktis g.gif Tau tiesiog taip pasitaike,kaip man su vyrais.Turejau trys ir visi beveik tobuli ax.gif
Atsakyti
QUOTE(RAMSE @ 2007 08 12, 18:08)


O prie ko cia pyktis g.gif Tau tiesiog taip pasitaike,kaip man su vyrais.Turejau trys ir visi beveik tobuli ax.gif


O kiek nėštumų turėjai ir kiek vaikų pagimdei? Aš nėščia buvau aštuonis kartus, o pagimdžiau tris vaikus. Jei pamatytum mane su trumpu sijonu- nepatikėtum. Ir jokiais sportais neužsiimu... schmoll.gif
Bet celiulitu prisiverčiau pasirūpinti ir rezultatais esu patenkinta.
Atsakyti
QUOTE(RAMSE @ 2007 08 12, 18:08)
Na cia panasiai kaip su aklaja zarna(apendicitu) visi turi,ne visiem operuotis reikia lotuliukas.gif Sportuoju visa savo gyvenyma,nuo 4 metuku ax.gif Dabar man jau beveik40.Didzioji dalis draugu,sportininkai,patikek nei pas viena ju celiulito ne su ziburiu nerasi mirksiukas.gif Tiesa buvusi mano kursioke,jau 5 metai del sunkios traumos nebe sportuoja,nuolat vartoja medikamentus,tai priaugo apie 20kg,tai pas ja atsirado celiulitas.


nematau prasmes gincytis su ta, kuri pazista visas sportininkes ir net zino kiekvienos sportininkes apkrovas blink.gif

kita vertus lyginti profesionales sportininkes, kurios gali sau leisti sportuoti 7 dienas per savaite po n valandu ir paprastas moteriskes, dirbancias 5-6 dienas per savaite po 8-10 ir net daugiau valandu - tai absurdas, ypac jei ji turi stuobri vyra, kuriam reikia parnesti ir padaryti vakariene, pusrycius ir dar pietus i darba bei nuvesti vaikus i darzeli ar suruosti i mokykla
nei viena is mano bendradarbiu, turinciu vaiku- apie sporto sale net nepasvajoja, nes buna, kad grizta namo is darbo tik 9, o savo vaikus mato tik savaitgaliais (neretai tik sekmadieniais)

Atsakyti