Įkraunama...
Įkraunama...

Ką galvojate apie anticeliulitines priemones?, Kok

QUOTE(vaižgantė @ 2007 08 08, 17:44)
Teisybę pasakius, į laikrodį niekada nežiūrėjau...Kartais ilgiau, kartais trumpiau...Būna, kad ir du kartus per dieną...Kai pradėjau, tai tikrai ne mažiau pusvalandį ir porąkart per dieną...Rezultatai pradėjo matytis tik po dviejų mėnesių darbo...Ir masažuoju su įvairiomis priemonėmis, ne su viena...Išbandžiau visokių pavadinimų...


Aš bandysiu su paprastu tuo masažuokliu pasidarbuoti , kol pas masažistę eisiu. Gal tą "celiulitinį laipsnį" nors kiek sumažinsiu g.gif blush2.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Aurea @ 2007 08 08, 16:53)
Aš bandysiu su paprastu tuo masažuokliu pasidarbuoti , kol pas masažistę eisiu. Gal tą "celiulitinį laipsnį" nors kiek sumažinsiu g.gif  blush2.gif ...


Verta pačiai pasidarbuoti jau vien dėl to, kad mažiau skaudės, kai masažą darys...
Atsakyti
QUOTE(helena @ 2007 08 08, 16:51)
Nežinau, ar visos neturi, dar žiūrint kaip ir ką sportuoja. Jeigu ateina į sporto salę vieną kartą į savaitę, padaro  10 atsilenkimų ir 10 pritūpimų, tai turbūt turi smile.gif


sportas tikrai nera visagalis schmoll.gif , iki 25 neturejau jokio celiulito-sportuodavau po 1,5 valandos 3 kartus per savaite (nuo 19 metu, iki tol sportuodavau namie kasdiena)-25 man pradejp jis rysketi, nors sportavau tuo paciu tempu (tikrai niekada nesimuliavau)
dabar man beveik 30, as sportuoju, reguliuoju maista, teplioju aliejais ir pan., bet ant subiniuko jis man vis tiek matosi doh.gif

Papildyta:
QUOTE(kucci_kucci @ 2007 08 07, 22:15)
na zodziu - aisku kad niekas neaisku  tongue.gif  4u.gif


nupasakoti judesius tai tikrai zodziais neimanoma, kita vertus-pati saves labiau gailetum ir taip stipriai nedarytum ax.gif
pirmas masazas buvo ziauriai skausmingas, kiti nebe tokie, bet vis tiek sau taip skaudziai as tikrai neprisiversciau padaryti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2007 08 08, 23:15)
sportas tikrai nera visagalis  schmoll.gif , iki 25 neturejau jokio celiulito-sportuodavau po 1,5 valandos 3 kartus per savaite (nuo 19 metu, iki tol sportuodavau namie kasdiena)-25 man pradejp jis rysketi, nors sportavau tuo paciu tempu (tikrai niekada nesimuliavau)
dabar man beveik 30, as sportuoju, reguliuoju maista, teplioju aliejais ir pan., bet ant subiniuko jis man vis tiek matosi  doh.gif

Gali būti, bet įdomu kaip sportavai, kokius pratimus darei?
Atsakyti
QUOTE(helena @ 2007 08 09, 10:03)
Gali būti, bet įdomu kaip sportavai, kokius pratimus darei?


kadangi tema ne apie pratimus- tai ju ir nevardinsiu, bet darau tikrai tuos, kuriuos reikia, nes turiu draugu treneriu ir jie mane konsultavo - tad nereikia isivaizduoti kad tik tu zinai kaip ir ka daryti
Zinau ne viena plaukike, kuri turi celiulita, nors visi zuranalai mirga marga patarimais-plaukioti ir celiulitas isnyks amziams - mitas
Atsakyti
tik jau nereikia taip įžeidžiai doh.gif Teisingai darant pratimus celiulitą galima išnaikinti, nebent riebalų tiek, kad pirma reikia svorį mesti. Aš taip suprantu, kad sportuojant po oda ne lašinys - o raumenys, tai kur tada tam celiulitui būti?? O treneriai merginų labai linkę gailėti, sugalvoja kokius 3 x 10 ir atseit gana. irnesakyk.gif Pats geriausias pratimas nuo visokių celiulitų yra pritūpimai su sunkia štanga ( gali pas bet kurį trenerį pasiklausti biggrin.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo helena: 09 rugpjūčio 2007 - 12:22
QUOTE(helena @ 2007 08 09, 12:20)
tik jau nereikia taip įžeidžiai  doh.gif  Teisingai darant pratimus celiulitą galima išnaikinti, nebent riebalų tiek, kad pirma reikia svorį mesti. Aš taip suprantu, kad sportuojant po oda ne lašinys -  o raumenys, tai kur tada tam celiulitui būti?? O treneriai merginų labai linkę gailėti, sugalvoja kokius 3 x 10 ir atseit gana.  irnesakyk.gif Pats geriausias pratimas nuo visokių celiulitų yra pritūpimai su sunkia štanga ( gali pas bet kurį trenerį pasiklausti biggrin.gif )


as nesveriu net 45 kg, tad jokiu riebalu pertekliaus as neturiu (cia as pries savaite)
mano treneriai yra mano draugai- tad ju tikslas yra man padeti tureti stangru kuna, bet ne raumenu kalna ir darau kojoms ne 3x10, o priklausomai nuo pratimo 3x20 arba 3x30
darau ir tuos pritupimus su stanga

o tokios nesamones, kad sportas isnaikina celiulita -dar niekada neteko girdeti schmoll.gif
jei tai butu tiesa -tai nei vienai garsenybei sportuojanciai kasdiena po 4 valandas su asmeninias treneriais nereiktu dar ir galybes visokiu injekciju - na nebent ir ju treneriai yra nieko verti
Atsakyti
As naudoju Roc anticeliulitini krema ir ji itrinu tokiu plastmasiniu sepetuku su dantukais. per koki menesi jau pardejo matytis rezultatas bigsmile.gif , dar tiesa einu sportuot 3 kart per savaite, bet va su mityba sunkiau, nes ir picu kartais tenka paragaut ir sokolado negaliu atsisakyt blush2.gif
ziurejau Lietuvos vaistinese, tai tas roc nemazai kainuoja, kazkaip cia daug pigiau, o ir akcija buvo 2 uz 1, tai gavosi liuks kainyte thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2007 08 09, 14:29)
as nesveriu net 45 kg, tad jokiu riebalu pertekliaus as neturiu (cia as pries savaite)
mano treneriai yra mano draugai- tad ju tikslas yra man padeti tureti stangru kuna, bet ne raumenu kalna ir darau kojoms ne 3x10, o priklausomai nuo pratimo 3x20 arba 3x30
darau ir tuos pritupimus su stanga

o tokios nesamones, kad sportas isnaikina celiulita -dar niekada neteko girdeti  schmoll.gif
jei tai butu tiesa -tai nei vienai garsenybei sportuojanciai kasdiena po 4 valandas su asmeninias treneriais nereiktu dar ir galybes visokiu injekciju - na nebent ir ju treneriai yra nieko verti

tikiu tikiu 4u.gif bet man dar neteko girdėti, kad nenaikina schmoll.gif ok, sutinku, kad galbūt nuo organizmo priklauso arba man pasisekė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(helena @ 2007 08 09, 15:01)
tikiu tikiu  4u.gif bet  man dar neteko girdėti, kad nenaikina  schmoll.gif ok, sutinku, kad galbūt nuo organizmo priklauso arba man pasisekė  biggrin.gif


mano draugei 28, gimdziusi, valgo keptas bulves su mesa, neatsisako alkoholio, niekada nera sportavusi ir jokio celiulito schmoll.gif -viskas priklauso nuo organizmo
Atsakyti
Aš nusipirkau Garnier tą nuo celiulito žele tipo šaldančią (čia kažkur forume skaičiau , kad labai gera). Na , masažuotis tai su ja visai netinka... Tinka tik pasiteplioti. Ir man jinai visai nešaldo... g.gif Anksčiau buvo Avon nuo celiulito žele - ot ta tai šaldydavo! Man labai patinka tokie šaldantys kremai-tepalai-žele , ypač kada karšta - tepuosi ir tepuosi , labai maloniai vėsina.
Tai dabar galvoju , su kuo man masažuotis??? Dabar greit nenulėksiu nusipirkti kažko kito... Gal koks alyvuogių aliejus paprastas tiktų? Gi negaliu "kasdienio" savimasažo seanso praleist! ax.gif
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2007 08 08, 21:43)
Verta pačiai pasidarbuoti jau vien dėl to, kad mažiau skaudės, kai masažą darys...


Esu pasiruošusi iškęsti bet kokį skausmą!!! O su tom taurėm masažuotis pirty vienas malonumas - kūnas įkaista ir visiškai neskauda (čia kaip patarimas toms kurios masažuojasi su jom). Bet tada gal blogai - kai nejauti skausmo, gal per stipriai masažuojies , ir gali pagadinti? Bet , su jom dabar nesimasažuoju. Kaip kažkada pasakojau - išsistraukiau visas venas. Dabar "brūžinu" su paprastu tuo mediniu masažuokliu ax.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(helena @ 2007 08 09, 13:20)
tik jau nereikia taip įžeidžiai  doh.gif  Teisingai darant pratimus celiulitą galima išnaikinti, nebent riebalų tiek, kad pirma reikia svorį mesti. Aš taip suprantu, kad sportuojant po oda ne lašinys -  o raumenys, tai kur tada tam celiulitui būti?? O treneriai merginų labai linkę gailėti, sugalvoja kokius 3 x 10 ir atseit gana.  irnesakyk.gif Pats geriausias pratimas nuo visokių celiulitų yra pritūpimai su sunkia štanga ( gali pas bet kurį trenerį pasiklausti biggrin.gif )

Tu teisi 100% Nesisteng nieko irodineti,juk matai,kad raso bele raso,ir taip visiem nors truputi logiskai mastantiems aisku,kad sportas nr 1 kovai su; apelsino zievele;.
Atsakyti