Įkraunama...
Įkraunama...

Ką galvojate apie anticeliulitines priemones?, Kok

QUOTE(vaižgantė @ 2007 08 07, 21:55)
Ne sau, klientėms pusantros valandos kojas masažuoju...Yra specialūs masažai- kaip aš tau aprašysiu jų atlikimą? Savo kojoms irgi pakankamai laiko skiriu...Matau, kokia oda švelni pasidarė nuo tų visokių priemonių ir masažų... Ir kartą per savaitę pasidarau kokį nors masažą pas masažuotoją. Gi ne visur pati pasiekiu.

na zodziu - aisku kad niekas neaisku tongue.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kucci_kucci @ 2007 08 07, 22:15)
na zodziu - aisku kad niekas neaisku  tongue.gif  4u.gif


O kas neaišku? Jei pati nesi masažuotoja, savo kojytes vertėtų patikėti profesionalams ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 08 05, 14:42)
Na jau ne...Man puikiai padėjo kasdieninis masažas.

Kažkaip netikiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(helena @ 2007 08 08, 09:51)
Kažkaip netikiu  ax.gif


Atvažiuok ir pasižiūrėk į mano kojas ir visą kūną- duok Dieve, kad visos daugiavaikės tokį turėtų... Dar parodyčiau tau visas priemones, kurias kasdien naudoju- aliejus, kremus, pastas ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 08 08, 10:55)
Atvažiuok ir pasižiūrėk į mano kojas ir visą kūną- duok Dieve, kad visos daugiavaikės tokį turėtų... Dar parodyčiau tau visas priemones, kurias kasdien naudoju- aliejus, kremus, pastas ir t.t.


Aš tai tikiu , kad masažai padeda. Bet pati tai tikrai gali prisidaryti bėdos, jei masažuot nemoki ,- ypač su taurėm. Aš ruošiuosi į masažus nuo rugsėjo mėnesio. Bet galvoju iki to laiko pati galiu pasimasažuoti. Truputi išmanau , kaip tai daryti , o be to , su tuo šepečiu- masažuokliu nuo celiulito , tai manau visos gali "pasibrūžinti" nors kiek. Vis gal bus šis tas - dar kokio aliejuko ar kremo patepus , ane? Tik , Vaižgante , po kiek minučių masažuoji kiekvieną koją?
Atsakyti
QUOTE(Aurea @ 2007 08 08, 14:16)
Aš tai tikiu , kad masažai padeda. Bet pati tai tikrai gali prisidaryti bėdos, jei masažuot nemoki ,- ypač su taurėm. Aš ruošiuosi į masažus nuo rugsėjo mėnesio. Bet galvoju iki to laiko pati galiu pasimasažuoti. Truputi išmanau , kaip tai daryti , o be to , su tuo šepečiu- masažuokliu nuo celiulito , tai manau visos gali "pasibrūžinti" nors kiek. Vis gal bus šis tas - dar kokio aliejuko ar kremo patepus , ane?  Tik , Vaižgante , po kiek minučių masažuoji kiekvieną koją?


Klientėms- ne mažiau kaip po pusvalandį vieną kojų pusę (iš viso- valandą); būna, kad ir daugiau. Paprastai kojų masažui skiriu pusantros valandos. Žinau, kitos masažuotojos tiek ilgai nesicackina.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 08 08, 10:55)
Atvažiuok ir pasižiūrėk į mano kojas ir visą kūną- duok Dieve, kad visos daugiavaikės tokį turėtų... Dar parodyčiau tau visas priemones, kurias kasdien naudoju- aliejus, kremus, pastas ir t.t.

O tu turėjai celiulitą prieš tai? Gal jo nebuvo smile.gif Aš labiausiai tikiu, kad padeda visos priemonės kartu. Nors gal kaip kam. Aš vistiek už sportą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(helena @ 2007 08 08, 16:08)
O tu turėjai celiulitą prieš tai? Gal jo nebuvo  smile.gif Aš labiausiai tikiu, kad padeda visos priemonės kartu. Nors gal kaip kam. Aš vistiek už sportą  biggrin.gif


Turėjau antro laipsnio celiulitą ir keletą duobelių trečiojo prie kelio.
Nori pasakyti, kad sportininkės celiulito neturi???
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 08 08, 15:38)
Klientėms- ne mažiau kaip po pusvalandį vieną kojų pusę (iš viso- valandą); būna, kad ir daugiau. Paprastai kojų masažui skiriu pusantros valandos. Žinau, kitos masažuotojos tiek ilgai nesicackina.


Ir pati sau kasdien po pusantros valandos masažuojiesi? Aš būtent norėjau paklaust , kiek skiri laiko kasdiena pati sau masažuodama kojas?
p.s. norėčiau ir aš papulti pas tokią sąžiningą masažistę... biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aurea: 08 rugpjūčio 2007 - 16:42
QUOTE(Aurea @ 2007 08 08, 16:40)
Ir pati sau kasdien po pusantros valandos masažuojiesi? Aš būtent norėjau paklaust , kiek skiri laiko kasdiena pati sau masažuodama kojas?


Teisybę pasakius, į laikrodį niekada nežiūrėjau...Kartais ilgiau, kartais trumpiau...Būna, kad ir du kartus per dieną...Kai pradėjau, tai tikrai ne mažiau pusvalandį ir porąkart per dieną...Rezultatai pradėjo matytis tik po dviejų mėnesių darbo...Ir masažuoju su įvairiomis priemonėmis, ne su viena...Išbandžiau visokių pavadinimų...
Atsakyti
QUOTE(helena @ 2007 08 08, 17:08)
O tu turėjai celiulitą prieš tai? Gal jo nebuvo  smile.gif Aš labiausiai tikiu, kad padeda visos priemonės kartu. Nors gal kaip kam. Aš vistiek už sportą  biggrin.gif


Ir aš už sportą 4u.gif ! Bet pati esu tinginė didžiausia pasaulyje. Ir manau , kada kojos kaip dramblio , ir dar su celiulitu , tai manau pirma viską reikia masažais "išvarinėti" o po to sportuoti , nes kiek rodo mano patirtis , tai kai su dramblinėm kojom pradedi sportuoti , tai kojos tik stambėja ir visai negražėja... blush2.gif Nors gal sportuoti reikia kokius 5 metus g.gif , o ne pusę metų ir po to verkti , kad nieko nepadėjo... blush2.gif blink.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 08 08, 17:36)
Turėjau antro laipsnio celiulitą ir keletą duobelių trečiojo prie kelio.
Nori pasakyti, kad sportininkės celiulito neturi???

Nežinau, ar visos neturi, dar žiūrint kaip ir ką sportuoja. Jeigu ateina į sporto salę vieną kartą į savaitę, padaro 10 atsilenkimų ir 10 pritūpimų, tai turbūt turi smile.gif
Atsakyti