Įkraunama...
Įkraunama...

Ką galvojate apie anticeliulitines priemones?, Kok

QUOTE(vaižgantė @ 2007 08 05, 20:29)
Mokytis niekada ne vėlu. Tuo labiau- savo kojas masažuoti smile.gif


Kur mokeisi? pas pazystama ar siaip ?
Atsakyti
QUOTE(ČIČI @ 2007 08 05, 19:34)
Kur mokeisi? pas pazystama ar siaip ?


Masažų mokausi nuo lapkričio pabaigos...Mokausi pas profesionalus, turiu jau krūvą popieriukų...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 08 05, 20:36)
Masažų mokausi nuo lapkričio pabaigos...Mokausi pas profesionalus, turiu jau krūvą popieriukų...


Tiesiog, ieskojai kas moko per skelbimus?
Atsakyti
QUOTE(ČIČI @ 2007 08 05, 19:44)
Tiesiog, ieskojai kas moko per skelbimus?


Ne. Kur Dievulis nuvedė, ten ir nuėjau... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 08 05, 21:02)
Ne. Kur Dievulis nuvedė, ten ir nuėjau... mirksiukas.gif


aciu, bet nelabai supratau ax.gif as rimtai klausiu
Atsakyti
tai per kiek laiko ir kiek masazuojant kojas realiai apmazetu tas c......? g.gif
Atsakyti
QUOTE(kucci_kucci @ 2007 08 05, 21:21)
tai per kiek laiko ir kiek masazuojant kojas realiai apmazetu tas c......? g.gif


Žiūrint kurio laipsnio celiulitas. Mano buvo antro laipsnio, tai sumažinau tris mėnesius beveik kasdien masažuodama laipsniu...Dabar yra pirmas, pereinantis į antrą...Buvo ir trečio laipsnio salelių.
Taigi kantrybės reikia daug...

ČIČI, negi viešai pasakosiu, kokiais keleliais tapau masažuotoja? Jei nori išmokti masažuotis, galiu rekomenduoti Editą Zarecki, kuri dirba Labdarių 3.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 08 05, 22:42)
Žiūrint kurio laipsnio celiulitas. Mano buvo antro laipsnio, tai sumažinau tris mėnesius beveik kasdien masažuodama laipsniu...Dabar yra pirmas, pereinantis į antrą...Buvo ir trečio laipsnio salelių.
Taigi kantrybės reikia daug...

ČIČI, negi viešai pasakosiu, kokiais keleliais tapau masažuotoja? Jei nori išmokti masažuotis, galiu rekomenduoti Editą Zarecki, kuri dirba Labdarių 3.


aciu
Atsakyti
mergaites, ar jus nepastebejote toklio reiskinio - po masazu ar ivairiu pilingu tas bjaurybe trumpam laikui dar labiau isryskeja, o poto vel normaliai buna???

QUOTE(vaižgantė @ 2007 08 05, 19:36)
Masažų mokausi nuo lapkričio pabaigos...Mokausi pas profesionalus, turiu jau krūvą popieriukų...

o gal gali rekomenduoti kokius jau labiausiai efektyviausius masaziukus? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kucci_kucci @ 2007 08 07, 21:36)
mergaites, ar jus nepastebejote toklio reiskinio - po masazu ar ivairiu pilingu tas bjaurybe trumpam laikui dar labiau isryskeja, o poto vel normaliai buna???
o gal gali rekomenduoti kokius jau labiausiai efektyviausius masaziukus? rolleyes.gif


Aš darau kompleksą: pirmiausia limfodrenažinis rankomis, paskui su bambuko lazdelėmis, paskui anticeliulitinis rankomis, paskui su masažine taure...Trunka pusantros valandos. Beplepant tas laikas bėgte prabėga. Dar pradėsiu daryti pylingus ir įvyniojimus. Kol kas visas priemones ant savęs išbandau.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 08 07, 21:40)
Aš darau kompleksą: pirmiausia limfodrenažinis rankomis, paskui su bambuko lazdelėmis, paskui anticeliulitinis rankomis, paskui su masažine taure...Trunka pusantros valandos. Beplepant tas laikas bėgte prabėga. Dar pradėsiu daryti pylingus ir įvyniojimus. Kol kas visas priemones ant savęs išbandau.

clap_1.gif clap_1.gif va cia tai tikrai savim rupiniesi thumbup.gif
o as galvojau kad mano per idena tos tarkim 20-30 min. jau daug unsure.gif verysad.gif o tai tarkim masazas rankomis, tai cia pvz. kaip - belekaip kojas masazuoji, ar kazkokia sistema g.gif gal gali parasyti trumpai nuo kur pradedi, kokiais judesiais ir t.t.?
Atsakyti
QUOTE(kucci_kucci @ 2007 08 07, 21:44)
clap_1.gif  clap_1.gif va cia tai tikrai savim rupiniesi thumbup.gif 
o as galvojau kad mano per idena tos tarkim 20-30 min. jau daug  unsure.gif  verysad.gif  o tai tarkim masazas rankomis, tai cia pvz. kaip - belekaip kojas masazuoji, ar kazkokia sistema g.gif gal gali parasyti trumpai nuo kur pradedi, kokiais judesiais ir t.t.?


Ne sau, klientėms pusantros valandos kojas masažuoju...Yra specialūs masažai- kaip aš tau aprašysiu jų atlikimą? Savo kojoms irgi pakankamai laiko skiriu...Matau, kokia oda švelni pasidarė nuo tų visokių priemonių ir masažų... Ir kartą per savaitę pasidarau kokį nors masažą pas masažuotoją. Gi ne visur pati pasiekiu.
Atsakyti