Įkraunama...
Įkraunama...

Ką galvojate apie anticeliulitines priemones?, Kok

QUOTE(ČIČI @ 2007 07 30, 18:44)
Bet amerikietiskos literaturos citavimas irgi dar neviskas  mirksiukas.gif  europoje irgi yra geru mokslininku, o be to amerikieciu gyvenimo budas ir salygos labai skiriasi nuo musu.


Šiaip aš mokslininkų neskirstau tautiniu, rasiniu ar priklausomybės valstybei požiūriu smile.gif Mokslas visur yra mokslas. Citatos buvo įvairios - ne vien JAV leidinių. Neabejoju, kad Europoje buvo išleista vertingų mokslinių darbų šia tema, ir būtų malonu, jeigu su jais geriau už mane susipažinusios kolegės pateiktų vertingos informacijos ar nuorodų, kad visos galėtume pasiskaityti.

Amerikiečių gyvenimo būdas skiriasi, todėl aš ir nelyginu celiulito paplitimo ypatumų JAV ir Lietuvoje smile.gif Bet celiulito atsiradimo fiziologinės priežastys nesiskiria, priklausomai nuo pasaulio šalies.
Atsakyti
QUOTE(almond_blossom @ 2007 08 01, 10:21)

Amerikiečių gyvenimo būdas skiriasi, todėl aš ir nelyginu celiulito paplitimo ypatumų JAV ir Lietuvoje smile.gif Bet celiulito atsiradimo fiziologinės priežastys nesiskiria, priklausomai nuo pasaulio šalies.


Dvasinės priežastys- taip pat ax.gif
Atsakyti
Nusipirkau šiandien dvi prancūzės Marijos Galland priemones: liekninantį relaksuojantį aliejų (labai fainas thumbup.gif , bet ir brangus) ir modeliuojančią- liekninančią pastą. Išmasažavau savo kojukes ir džiaugiuosi.
Atsakyti
QUOTE(almond_blossom @ 2007 08 01, 11:21)
Šiaip aš mokslininkų neskirstau tautiniu, rasiniu ar priklausomybės valstybei požiūriu smile.gif Mokslas visur yra mokslas. Citatos buvo įvairios - ne vien JAV leidinių. Neabejoju, kad Europoje buvo išleista vertingų mokslinių darbų šia tema, ir būtų malonu, jeigu su jais geriau už mane susipažinusios kolegės pateiktų vertingos informacijos ar nuorodų, kad visos galėtume pasiskaityti.

Amerikiečių gyvenimo būdas skiriasi, todėl aš ir nelyginu celiulito paplitimo ypatumų JAV ir Lietuvoje smile.gif Bet celiulito atsiradimo fiziologinės priežastys nesiskiria, priklausomai nuo pasaulio šalies.


As irgi neskirstau pagal rases, taciau amerikieciu mokslininkai, gal is neturejimo ka veikti, daro tokius tyrimus, o veliau paskelbia isvadas, kurios ir taip visiems buna aiskios ir be jokio tyrimo... tik tiek mirksiukas.gif Zinoma, as nesidomiu moksline literatura tiek, kad apie visus tyrimus pasisakyti ax.gif
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2007 08 01, 16:26)
Nusipirkau šiandien dvi prancūzės Marijos Galland priemones: liekninantį relaksuojantį aliejų (labai fainas  thumbup.gif , bet ir brangus) ir modeliuojančią- liekninančią pastą. Išmasažavau savo kojukes ir džiaugiuosi.


kiek kainuoja?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ČIČI: 01 rugpjūčio 2007 - 16:44
Man rodos, M.Galland priemonių parduotuvėse nėra. Buvau ofise. Aliejus 170 Lt (pusė litro), pasta 60 Lt (nemaža dėžutė- ilgam užteks). Įdomių dalykų ten yra, bet viskas brangu. Gavau dar 7 mėginukus.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 08 01, 17:56)
Man rodos, M.Galland priemonių parduotuvėse nėra. Buvau ofise. Aliejus 170 Lt (pusė litro), pasta 60 Lt (nemaža dėžutė- ilgam užteks). Įdomių dalykų ten yra, bet viskas brangu. Gavau dar 7 mėginukus.


O tas ofisas tik Vilniuje?
Atsakyti
QUOTE(ČIČI @ 2007 08 01, 17:02)
O tas ofisas tik Vilniuje?


Tikriausiai. Galėčiau duoti vadybininkės tel nr, jei norėtumėt pasiklausti.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 08 01, 16:26)
Nusipirkau šiandien dvi prancūzės Marijos Galland priemones: liekninantį relaksuojantį aliejų (labai fainas  thumbup.gif , bet ir brangus) ir modeliuojančią- liekninančią pastą. Išmasažavau savo kojukes ir džiaugiuosi.

Labutis! Jei pades,duok zinoti,nes as kvaile galbut be reikalo salel 6-7val per savaite praleidziu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(RAMSE @ 2007 08 01, 21:10)
Labutis! Jei pades,duok zinoti,nes as kvaile galbut be reikalo salel 6-7val per savaite praleidziu lotuliukas.gif


Matai, aš esu masažuotoja, tai žinau, kaip su celiulitu tvarkytis...O sau laiko negailiu...Man užtenka ir laiptais į penktą aukštą palaipioti bei kasdieninio darbo- nereikia jokių sportų...Tik į baseiną retkarčiais nulekiu, kai nugarą skausteli.
Taigi nesijuok- nesu iš tų, kurie perka brangias priemones, nes tingi savim rūpintis...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 08 01, 20:22)
Tikriausiai. Galėčiau duoti vadybininkės tel nr, jei norėtumėt pasiklausti.


Domina thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 08 01, 23:01)
Matai, aš esu masažuotoja, tai žinau, kaip su celiulitu tvarkytis...O sau laiko negailiu...Man užtenka ir laiptais į penktą aukštą palaipioti bei kasdieninio darbo- nereikia jokių sportų...Tik į baseiną retkarčiais nulekiu, kai nugarą skausteli.
Taigi nesijuok- nesu iš tų, kurie perka brangias priemones, nes tingi savim rūpintis...

As nesijuokiu is taves,greiciau is saves mirksiukas.gif As kazkada vaiksciojau pas labai gera,tikra profesionale masazuotoja,bet jokie kremai ir masazai nepadejo.Teko tapti profesonale sportininke lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(RAMSE @ 2007 08 02, 20:21)
As nesijuokiu is taves,greiciau is saves mirksiukas.gif As kazkada vaiksciojau pas labai gera,tikra profesionale masazuotoja,bet jokie kremai ir masazai nepadejo.Teko tapti profesonale sportininke lotuliukas.gif


Duok ausį- pasakysiu paslaptį : masažuotis reikia kasdien lotuliukas.gif
Atsakyti