Įkraunama...
Įkraunama...

Ką galvojate apie anticeliulitines priemones?, Kok

QUOTE(vaižgantė @ 2007 07 25, 17:42)
Verkiančių ir aš nesuprantu...Kai bronchitu sergate, gi ne verkiate, o gydotės? Celiulitas yra tokia pat liga, kaip bronchitas- net galūnė tokia pat.

visvien netikiu, kad masazais ar kokiom tepamom priemonem imanoma atsikratyti celiulito...man atrodo, kad TIK kartu su sportu tai imanoma..ir maisto derinimu...aisku, kad dar nuo amziaus priklauso ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ikulia @ 2007 07 25, 16:54)
visvien netikiu, kad masazais ar kokiom tepamom priemonem imanoma atsikratyti celiulito...man atrodo, kad TIK kartu su sportu tai imanoma..ir maisto derinimu...aisku, kad dar nuo amziaus priklauso  ax.gif


Visiškai jo atsikratyti neįmanoma.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 07 25, 17:56)
Visiškai jo atsikratyti neįmanoma.

jei jau atsirado, tai ar dek pastangas arba nieko nedaryk, rezultatas bus tas pats???
Atsakyti
QUOTE(supermamyte69 @ 2007 07 25, 17:51)
na as ir neverkiu, neatrodau dar taip kad gedyciausi bikini apsirengt  smile.gif  pamaciau siek tiek trukumu ir iskart pradejau kazkuo imtis, tiesiog pamaniau kad nelabai rasciau kiekviena diena 40min. laiko masazuot... bet kai labai nori viska pasieki  tongue.gif  biggrin.gif


Is ryto pamasazuok abi kojas 5-7 min (ne kiekvienai, o abiem kojom as skiriu tiek laiko) ir vakare 5-7 min. Per diena iseina 10-15 min. Tikrai ne 40!!! Kol masazuoju, paziuriu telika ax.gif
Reikia tik iprasti. Po kiek laiko atrodo lyg tas pats, kaip dantis valyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ikulia @ 2007 07 25, 17:02)
jei jau atsirado, tai ar dek pastangas arba nieko nedaryk, rezultatas bus tas pats???


Yra pasirinkimas- arba gydysi, arba negydysi. Jei pasirenki- negydyti, senatvėje nepaeisi...Jei turėsi, kas tave nešios ir vežios- negydyk.
Celiulitas dabar jaunėja, jis atsiranda jau paauglystėje. Mūsų močiutės jį tikrai mažesnį ir mažiau rūpesčių keliantį turėjo. Bet jos sveikiau maitinosi, daug dirbo (treniruoklių nereikėjo), dažniau gimdė, hormonų nenaudojo.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 07 25, 18:07)
Yra pasirinkimas- arba gydysi, arba negydysi. Jei pasirenki- negydyti, senatvėje nepaeisi...Jei turėsi, kas tave nešios ir vežios- negydyk.


Vaižgante, taip baisiai gal negąsdink... blink.gif
Turiu anytą (beveik 80 m.) ir mamą (65 m.), abi celiulituotos, bet laksto puikiausiai, tik spėk iš paskos biggrin.gif
Na negali taip jau būti, kad visos celiulitinės senatvėje nebevaikščios doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 07 25, 17:56)
Visiškai jo atsikratyti neįmanoma.



Pritariu - visiskai atsikratyti neimanoma. Vienu gyvenimo periodu buvau labai labai save nukudinus (iki 40 kg), bet ir tada suspaudus oda tarp pirstu celiulita buvo galima matyti. Bet siaip isoriskai tikrai nieko nesimate. Paskui svorio ataugau, bet masazas+bodyflex+NE nesveikam maistui padejo atsikratyti isryskejusiu celiulito pozymiu.
Manau, nereikia saves taip kritiskai vertinti ir noreti, kad oda butu kaip naujagimio. Taciau rupintis savimi - privalu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2007 07 25, 17:10)
Vaižgante, taip baisiai gal negąsdink... blink.gif
Turiu anytą (beveik 80 m.) ir mamą (65 m.), abi celiulituotos, bet laksto puikiausiai, tik spėk iš paskos biggrin.gif
Na negali taip jau būti, kad visos celiulitinės senatvėje nebevaikščios doh.gif


Man yra 37 m. Labai mėgstu vaikščioti ilgus atstumus. Gal prieš metus pajutau, kad ilgiau paėjus ant kojų tarsi gipsas užsideda...Sužinojau, kad taip yra dėl celiulito. Klausimas toks: jei būdama 36m. pajutau celiulitą, kaip aš vaikščiosiu po 20 metų, jei jo negydysiu???
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 07 25, 18:25)
Man yra 37 m. Labai mėgstu vaikščioti ilgus atstumus. Gal prieš metus pajutau, kad ilgiau paėjus ant kojų tarsi gipsas užsideda...Sužinojau, kad taip yra dėl celiulito. Klausimas toks: jei būdama 36m. pajutau celiulitą, kaip aš vaikščiosiu po 20 metų, jei jo negydysiu???

Panasus pojuciai buna kai atsiranda giliuju venu problemos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ikulia @ 2007 07 25, 17:46)
Panasus pojuciai buna kai atsiranda giliuju venu problemos  g.gif


Su venomis neturiu jokių problemų g.gif Bet sakai- giliųjų? Kaip jas pasižiūrėti?
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 07 25, 18:50)
Su venomis neturiu jokių problemų  g.gif  Bet sakai- giliųjų? Kaip jas pasižiūrėti?

Tai Angiochirurgu sritis ax.gif

PLACIAU neatsakysiu, nes mano zinios pavirsutiniskos, kol neteko susidurti tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ikulia: 25 liepos 2007 - 17:56
QUOTE(Ikulia @ 2007 07 25, 17:55)
Tai Angiochirurgu sritis  ax.gif

PLACIAU neatsakysiu, nes mano zinios pavirsutiniskos, kol neteko susidurti  tongue.gif


Dėkui, reikės pasidomėti. Bet masažuojantis kojas, tas gipso pojūtis stipriai sumažėjo... g.gif
Atsakyti