Įkraunama...
Įkraunama...

Ką galvojate apie anticeliulitines priemones?, Kok

QUOTE(princesė @ 2007 07 07, 20:55)
Gal kas bandėt nivea good-bye cellulite arba Rasos kremą nuo celiulito?

aš RASOS kremą karts nuo karto naudoju tai visai man jis patinka. Ar sumažina celiulitą tai drįsčiau suabejoti bet reguliariai naudojant odą sustangrina ir švelnina. ir šiaip toks mielas - lengvai tepasi ir įsigeria. kvepia nebaisiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(princesė @ 2007 07 07, 21:55)
Gal kas bandėt nivea good-bye cellulite arba Rasos kremą nuo celiulito?

ta nivea naudoju, bet nematau jokio efekto doh.gif pinigai kaip i bala..
Atsakyti
QUOTE(organizatore @ 2007 07 16, 10:32)
ta nivea naudoju, bet nematau jokio efekto  doh.gif  pinigai kaip i bala..


Jei tik tepi,o rimtai kasdien nemasažuoji, tai ir nematai rezultato...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 07 16, 12:35)
Jei tik tepi,o rimtai kasdien nemasažuoji, tai ir nematai rezultato...

taj kad masazhuoju blink.gif
Atsakyti
QUOTE(organizatore @ 2007 07 18, 15:26)
taj kad masazhuoju  blink.gif


Ir masažuoti reikia mokėti...Ar saviveikla užsiiminėji, ar rimta masažuotoja pamokė, kaip tai daryti?
Atsakyti
labas visoms smile.gif
pasidalinsiu ir as savo patirtim,gal kam pades...pries 2 savaites pradejau naudot nauja Garnier saldanti krema (Anticelliulite Gel with Draining action)-toks tikslus pavadinimas,nu ka as galiu pasakyti,tikrai sustangrina oda,net ir su ta salyga ,kad valgiau ir tebevalgau viska,negaliu dar prisiversti mankstintis,o su manksta tai is vis gerai butu ir be sausainiu/saldainiu racione,aisku...
anksciau bandziau ivairiu firmu,ir pigius ir brangius bet geresnio rezultato dar tikrai neturejau. Tik va kvapas jo kai tepi,biski stiprokas,bet manes neerzina,kai matau rezultatus thumbup.gif ai,tiesa,dar isigeria greit bei maloniai (!!!) saldo,o vasara tai tas pats:))
tai va,pareklamavau,gal kuri susigundys....(tik nesupainiokit su rutuliniu tokiu,tas tai nekoks)
Atsakyti
[quote=Neveragain12,2007 07 18, 19:06]
labas visoms smile.gif
pasidalinsiu ir as savo patirtim,gal kam pades...pries 2 savaites pradejau naudot nauja Garnier saldanti krema (Anticelliulite Gel with Draining action)-toks tikslus pavadinimas,nu ka as galiu pasakyti,tikrai sustangrina oda,net ir su ta salyga ,kad valgiau ir tebevalgau viska,negaliu dar prisiversti mankstintis,o su manksta tai is vis gerai butu ir be sausainiu/saldainiu racione,aisku...

Per dvi savaites pradėjo matytis rezultatas? Tai gal celiulitas tik pirmo laipsnio?
Atsakyti
QUOTE(Neveragain12 @ 2007 07 18, 21:06)
labas visoms smile.gif
pasidalinsiu ir as savo patirtim,gal kam pades...pries 2 savaites pradejau naudot nauja Garnier saldanti krema (Anticelliulite Gel with Draining action)-toks tikslus pavadinimas,nu ka as galiu pasakyti,tikrai sustangrina oda,net ir su ta salyga ,kad valgiau ir tebevalgau viska,negaliu dar prisiversti mankstintis,o su manksta tai is vis gerai butu ir be sausainiu/saldainiu racione,aisku...
anksciau bandziau ivairiu firmu,ir pigius ir brangius bet geresnio rezultato dar tikrai neturejau. Tik va kvapas jo kai tepi,biski stiprokas,bet manes neerzina,kai matau rezultatus thumbup.gif  ai,tiesa,dar isigeria greit bei maloniai (!!!) saldo,o vasara tai tas pats:))
tai va,pareklamavau,gal kuri susigundys....(tik nesupainiokit su rutuliniu tokiu,tas tai nekoks)


visiskai pritariu - pati 2 tiubikus esu sutepusi:) Dabar Droge jis su akcija kainuoja - 31.90 (vietoje 39.90 Lt)smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2007 07 18, 23:35)
visiskai pritariu - pati 2 tiubikus esu sutepusi:) Dabar Droge jis su akcija kainuoja - 31.90 (vietoje 39.90 Lt)smile.gif


siandien pat lekiu i droga ir nusipirksiu, o tada aprasysiu kaip sekesi mirksiukas.gif
Atsakyti
dabar zinau is kur tas kvapas, gi ten kamparo i sudeti ieina.. ax.gif na bet jei pades pakesiu ir ta kvapa.. cool.gif
Atsakyti
jei pas mane celiulitas matosi tik kai itempi koju raumenis,koks tai laipsnis? pas mane jis atsirado ant slaunu ir sedmenu,bet kaip minejau matosi tik kai suraukiu oda ar itempiu raumenis,tokiu atveju kremas padeda ar reikia imtis kazko daugiau kad nepasiekciau didesnio laipsnio?
lauksiu atsakymo labai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(supermamyte69 @ 2007 07 24, 11:16)
jei pas mane celiulitas matosi tik kai itempi koju raumenis,koks tai laipsnis?  pas mane jis atsirado ant slaunu ir sedmenu,bet kaip minejau matosi tik kai suraukiu oda ar itempiu raumenis,tokiu atveju kremas padeda ar reikia imtis kazko daugiau kad nepasiekciau  didesnio laipsnio?
lauksiu atsakymo labai  mirksiukas.gif


Masažo reikia.
Atsakyti