Įkraunama...
Įkraunama...

Ką galvojate apie anticeliulitines priemones?, Kok

QUOTE(vaižgantė @ 2007 07 06, 20:20)
Jei Vilniuje gyveni, atvažiuotum ir pamokyčiau. Visai nesunku...Užtenka du judesius išmokti. Nykščiais ir minkymą.
Ir po vonios visuomet rankšluosčiu stipriai išsitrinu limfos tekėjimo kryptimi.


Ačiū už pasiūlymą - mielai juo pasinaudočiau po atostogų, t.y. rugpjūčio mėnesį 4u.gif
Tai jau tada sportas + normali mityba + kremukai + teisingas masažas = galas celiulitui! lotuliukas.gif
Atsakyti
Gal kas bandėt nivea good-bye cellulite arba Rasos kremą nuo celiulito?
Atsakyti
Galėtume suorganizuoti darbščiųjų rankų būrelį- "Celiulite, bėk lauk" lotuliukas.gif Susirenkam į meetą mano namuose, išmokau visas, kaip šlaunikes ir blauzdikes bei pilvukus masažuotis, ir dirbam lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 07 07, 20:58)
Galėtume suorganizuoti darbščiųjų rankų būrelį- "Celiulite, bėk lauk"  lotuliukas.gif  Susirenkam į meetą mano namuose, išmokau visas, kaip šlaunikes ir blauzdikes bei pilvukus masažuotis, ir dirbam  lotuliukas.gif


Idėja tai super! thumbup.gif Aš pasirašau! lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2007 07 08, 13:13)
Idėja tai super! thumbup.gif  Aš pasirašau! lotuliukas.gif


Šiandien ant manęs mokėsi dviejų masažų- limfodrenažinio ir su bambuko lazdelėmis (šitas irgi yra skirtas celiulitui gydyti ir pan.). Mane masažavo keturias valandas. Ne visada buvo malonu, bet kenčiau- gi už dyka ir mano celiulitui thumbup.gif Aišku, apžiūrėjo ir kaip mano celiulitas atrodo. Visgi mano darbščiųjų rankų rezultatas matosi biggrin.gif Pati aš nematau, bet masažuotoja apčiupinėjo ir pasakė, kad pagerėjimas yra žymus. Ji mane dar pamokė, kaip taure masažuotis. Skauda, bet pati kai masažuosiuosi, mažiau skaudės. Antradienį eisiu pirkti sau tos taurės ir mėginsiu masažuotis.
Antradienį pati pradėsiu mokytis anticeliulitinio masažo. Tai dienai savanorę kentėti jau turiu. Reikės dar dviem kartam. Jei kuri gyvenat Vilniuje ir galit ryte, rašykit man AŽ. Gal susitarsim. Mokėti nereikės. Pageidaučiau turinčios aiškų celiulitą.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 07 08, 16:18)
Jei kuri gyvenat Vilniuje ir galit ryte, rašykit man AŽ. Gal susitarsim. Mokėti nereikės. Pageidaučiau turinčios aiškų celiulitą.


Gaila, kad rytais negaliu, bet gerai, kad neturiu aiškaus celiulito biggrin.gif

Sėkmės mokantis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 07 06, 20:20)
Ir po vonios visuomet rankšluosčiu stipriai išsitrinu limfos tekėjimo kryptimi.


O kuria kryptim teka limfa? blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Mintee @ 2007 07 08, 19:29)
O kuria kryptim teka limfa?  blush2.gif  blush2.gif


Taip, kaip kraujas- į viršų ax.gif
Šlaunis galima masažuoti ir aukštyn, ir žemyn,o blauzdas- tik aukštyn.
Atsakyti
[quote=vaižgantė,2007 07 08, 20:41]

Gaila, kad as nuo Vilniaus toli, leisciausi "kankinama" mirksiukas.gif

Del apsitrynimo ranksluosciu * ar jis turi buti siurkstesnis?
* kaip juo trinti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ČIČI: 10 liepos 2007 - 19:57
Trinu šiurkščiai limfos tekėjimo kryptimi...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 07 10, 21:23)
Trinu šiurkščiai limfos tekėjimo kryptimi...


aha ax.gif kojos parausta?
Atsakyti
Žinoma...
Atsakyti