Įkraunama...
Įkraunama...

Ką galvojate apie anticeliulitines priemones?, Kok

sutinku su jumis, taciau visos rekomendacijos yra skiriamos sveikiems zmonems, o ne turintiems sveikatos sutrikimu. as geriu 2 litrus, nes man tai tinka, bet yra zmoniu, kurie visai negeria, tai negerai g.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(liniux @ 2007 07 04, 20:21)
sutinku su jumis, taciau visos rekomendacijos yra skiriamos sveikiems zmonems, o ne turintiems sveikatos sutrikimu. as geriu 2 litrus, nes man tai tinka, bet yra zmoniu, kurie visai negeria, tai negerai  g.gif  doh.gif




Kažin ar yra žmonių, kurie visai negeria, bet tokių kaip aš ... pilna, juokauju mirksiukas.gif Aš tai tikrai geriu mažai skysčių, o 2 litrų tikrai neišgerčiau doh.gif . O mano draugė po truputį prisipratino, tai dabar kitaip ir negali. Bet tai man irgi truputį nenormalu, nes jau be vandens ir iš namų neišeina schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ČIČI: 04 liepos 2007 - 19:38
Aš per mažai geriu...Šiandien išgėriau ryte puodelį kavos ir viskas. Daugiau negėriau skysčių jokių. O jau devinta vakaro...Einu kokios arbatos bent pasidaryti...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 07 04, 20:44)
Aš per mažai geriu...Šiandien išgėriau ryte puodelį kavos ir viskas. Daugiau negėriau skysčių jokių. O jau devinta vakaro...Einu kokios arbatos bent pasidaryti...


Teisingai thumbup.gif na, aš išgėriau du puodelis kavos, bet ir aš einu ką nors išgerti mirksiukas.gif o tai gėda prieš save blush2.gif
Atsakyti
Puikiai žinau, kad reikia vandenį gerti, ne tik arbatą ir kavą...Bet kad visiškai nesinori...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 07 04, 21:04)
Puikiai žinau, kad reikia vandenį gerti, ne tik arbatą ir kavą...Bet kad visiškai nesinori...


aha lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ČIČI @ 2007 07 04, 20:07)


O dar tas bjaurybė celiulitas...Nugi sąžinė graužia... cray.gif
Atsakyti
QUOTE(ČIČI @ 2007 07 04, 20:37)
Kažin ar yra žmonių, kurie visai negeria, bet tokių kaip aš ... pilna, juokauju  mirksiukas.gif  Aš tai tikrai geriu mažai skysčių, o 2 litrų tikrai neišgerčiau  doh.gif .


Aš bandžiau. Pavyko, aišku, kai pasistačiau darbe 2 litrus mineralkės, ir pasakiau sau, kad iki darbo pabaigos išgert reikia. Bet tada toks ir darbas: kas 10 minučių myniau takelį į wc doh.gif . Nutariau, kad tas irgi nėr gerai - išsiplaus visi mineralai iš organizmo, o man ir taip nuolat kažko trūksta, mėšlungiai traukia.
Taigis, po vienintelio oer dieną kavos puodelio išgeriu apie puslitrį vandens, vėliau dar - sulčių, arbatos kokį puodelį, o visą kitą, tikiuosi, kad gaunu su maistu smile.gif
Atsakyti
o as geriu daug vandiens per diena tikrai 2l, jei ne 3l isgeriu, bet turiu to "gerio". taigi nereikai saves versti ta vandieni gerti jei neisnori mirksiukas.gif

siaip netikiu, kad vien kremukas pades, todel darau manksta ir bandau valgyti sveika maista ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2007 07 05, 08:58)
o as geriu daug vandiens per diena tikrai 2l, jei ne 3l  isgeriu, bet turiu to "gerio". taigi nereikai saves versti ta vandieni gerti jei neisnori  mirksiukas.gif

siaip netikiu, kad vien kremukas pades, todel darau manksta ir bandau valgyti sveika maista  ax.gif


Be masažų neapsieisi...Dar vertėtų žarnyno valymą pasidaryti...Tik kad brangu...
Atsakyti
Man kazkaip tie zarnynu valymai nenaturaliai atrodo g.gif gal geriau kokia iskrovos diena ir klizma padetu??? thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 07 05, 10:47)
Be masažų neapsieisi...Dar vertėtų žarnyno valymą pasidaryti...Tik kad brangu...


Na, nežinau, man sportas geriausiai padeda. Aišku, kremuką kai įtrinu, šiek tiek pasimasažuoju, bet nepavadinsi to masažu - tiesiog energingas įtrynimas. Bet keletą metų nuolat sportuojant ir nustojus vartot kontraceptikus - pagerėjimas labai žymus, dabar celiulitas matosi tik stipriai įtempus šlaunis, ir tik kai kuriose vietose, ir ant sėdimosios beveik nebelikę smile.gif
Atsakyti