Įkraunama...
Įkraunama...

Ką galvojate apie anticeliulitines priemones?, Kok

QUOTE(ČIČI @ 2007 06 12, 19:09)
Na ir diskusija, pritariu ir vienai, ir kitai  g.gif  Taip, tai tapo madinga: ieskoti celiulito, tepti kremus, slepti kojas ir kt. Bet daryti kazka reikia  mirksiukas.gif  Jei as buciau nieko nedarius, tai mano kojos dabar butu baisiai banguotos. As irgi jau virs trisdesimt, turiu du vaikus, bet siuo metu atrodau geriau nei pries 8 metus. Nesu as kremu verge, brangiu ar reklaminiu neperku  biggrin.gif  Sportuoju, nerukau, bet kava ir mineralini geriu.  cool.gif



O kontraceptikus ar vartoji? Ne kartą per įvairias laidas teko girdėti, kad celiulito neišvengs moterys, vartojančios kontraceptikus g.gif
Atsakyti
o ka ju dabar nevartoja tu kontarcetiku? tongue.gif nebent tos, kurios gimdys tiek kies Dievulis duos, kad ir 16 lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(marlena24 @ 2007 06 13, 08:30)
o ka ju dabar nevartoja tu kontarcetiku? tongue.gif nebent tos, kurios gimdys tiek kies Dievulis duos, kad ir 16 lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Nu tai yra ir be kontraceptinių tablečių visokių apsisaugojimo būdų: spiralės, prezervatyvai, nehormoninė kontracepcija, jei ka beee.gif

Gal ČIČI jų nevartoja, todėl nesunkiai iš išlaiko lygią odą, smalsumo dėlei ir paklausiau bebe.gif
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2007 06 12, 21:08)
Man tai cia jokia liga, nebent XXI amziaus biggrin.gif Kazkaip neatsimenu anksciau jokiu reklamu ir straipsniu per visus zurnalus kaip to celiulito atsikratyt.. doh.gif o dabar per visus galus eskaluojama apie tai ir vien tam kad reikiami zmones is to uzdirbtu... O taip ramu budavo kazkada, nei zinai kas tas celiulitas, nei geda kad ji turi tongue.gif

Anksciau apskritai uzteko melynu seseliu, chna ir cheminio smile.gif
Atsakyti
aisku kad yra tu apsisaugojimo priemoniu...bet kaip nesuk, labiausiai moteru "megiamos" vistiek yra su hormonais, tiek tabletes, tiek ziedas, tiek pleistras...o jei taip logiska seka panagrinejus likusias, tai su kazi ar zmonem gyveniantiem pastovu lytini gyvenima tinka prezervatyvai, spirale tinka tik gimfdziusiom,o tos visokios zvakutes, kremukai tai visai nesamone- oi, palauk brangusis begu zvakute susigrust lotuliukas.gif lotuliukas.gif
soory, uz "off topica" blush2.gif blush2.gif , ale is to ir isplaukia kodel mes cia visos "celiulituotos"...
teisingai, anksciau nebuvo nei kremu, nei celiulito apskritai tongue.gif
bet nebuvo ir hormoniniu kontraceptiku, koka kolos, modifikuoto maisto ir kt. ,kas db yra kasdienybe doh.gif
Atsakyti
Celiulitas buvo visada, bet moterys dabar labiau savim rūpinasi.
Atsakyti
Aš tai Nivea pradėjau krema naudoti nuo celiulito.
Atsakyti
QUOTE(Margarita23 @ 2007 06 13, 13:34)
Aš tai Nivea pradėjau krema naudoti nuo celiulito.


Sita good bye cellulite? g.gif Maciau reklama sarmoj jiem dabr nuolaidos, idomu kiek kainuoja biggrin.gif Jei ne taip daug, tai pabandyciau ir as nusipirkt, nors kol kas uztekna masazu ir sporto tongue.gif
Atsakyti
tebus prakeiktas tas celiulitas verysad.gif jau negaliu daugiua,baigia jis man visus neuronus suest verysad.gif pasiskaiciau cia jusu atradimus-praradimus,tai jau ir as jungsiuos i naikinimo manija bigsmile.gif
Atsakyti
nu tas celiulitas doh.gif as tik apie ji skaitau,bet dar nieko nedarau blush2.gif o jau reiktu ***...oi kaip reiktu doh.gif maniskis tai jau biski vemtelejo,kad va gal koki sporto kluba pasiziurim,kartu galetumem paspotuot...zodziu,namioka supratau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilko Namai @ 2007 06 13, 09:26)
Anksciau apskritai uzteko melynu seseliu, chna ir cheminio  smile.gif



nu super pasakiai thumbup.gif tiek juokiausi
Atsakyti
Celiulitas g.gif turiu ir ką biggrin.gif jaunos panelės turi ax.gif va ir vyrai turi, tik jie nesigiria mirksiukas.gif
Atsakyti