Įkraunama...
Įkraunama...

Ką galvojate apie anticeliulitines priemones?, Kok

QUOTE(almond_blossom @ 2007 06 01, 18:00)
Aš jokiu būdu nesu prieš masažus, kontrastinius dušus, sveiką mitybą ar sportą - visos priemonės, kurios padeda sveikatai ir gerai savijautai yra sveikintinos. Tačiau aš griežtai nusiteikusi prieš bandymą moterišką prigimtį pavadinti patologija, celiulitą-ligą ir celiulitą-"kosmetinį defektą" suplakti į vieną, bandant parduoti kuo brangesnes ir dažnai abejotino veiksmingumo anticeliulitines priemones. Pagaliau, aš esu prieš pastangas komerciniais sumetimais formuoti nelaimingų, kompleksuotų merginų kartą, arba tiksliau pasakius - brangių kremų vartotojų rinką, kuri niekada "nepasisotins", niekada "neišnyks", nes moterims visada bus būdingas celiulitas (na, jeigu kada nors nebus, atleiskit, mokslinė fantastika nėra mano sritis).


O aš esu už pasirinkimo laisvę biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mona187 @ 2007 06 01, 02:50)
Pamačiau ir išgirdau per televiziją apie Loreal Perfect Slim Pro ar kaip ten, priemonę nuo celiulito. Gal kas dar girdėjot apie šį daiktą ir galėtumėt pasidalint informacija? g.gif

Tai nieks nėra girdėjusios apie šią naujovę? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mona187 @ 2007 06 06, 14:16)
Tai nieks nėra girdėjusios apie šią naujovę? g.gif


Maciau reklama per tv, nu nezinau, man nepatikimai atrodo tenai viskas. svarbiausiai yra masazas, gal koki rasos krema panaudok, man visai patinka ir palyginus nebrangus, gerai tepasi biggrin.gif
Atsakyti
Ką manot apie NIVEA kremą nuo celiulito? Gal kas bandėt? Gal galit patart kokį gerą kremuką kuris padeda kovot su čia bėda.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 05 05, 20:46)
Aš užsiėmiau šia problema, nors mano celiulitas dar akim nematomas, bet apčiuopti jau galima. Pasidariau porą masažų, įvyniojimą, dabar planuoju išmėginti ozono- deguonies kapsulę.

Bet turbūt šios procedūros brangokai kainuoja, ar ne?
Atsakyti
QUOTE(geltona_svajonė @ 2007 05 07, 14:23)
Pats efektyviausias būdas sumažinti celiulitą – tinkama mityba. Štai keletas patarimų.

Aš sutvarkiusi mitybą (išties nemažai išvardintų patarimų sutapo su mano mityba bigsmile.gif ) numečiau svorio ir celiulitas nyksta. Žinoma, jis nebuvo toli pažengęs, bet jau matydavosi, dabar situacija daug geresnė thumbup.gif Tiesa, dar įsigijau gerą masažinę pirštinę ir prausdamasi duše dažnai pasimasažuoju.

QUOTE(Margarita23 @ 2007 06 08, 12:17)
Ką manot apie NIVEA kremą nuo celiulito? Gal kas bandėt? Gal galit patart kokį gerą kremuką kuris padeda kovot su čia bėda.

Vien kremai tikrai nepadės schmoll.gif

QUOTE(Mona187 @ 2007 06 08, 12:39)
Bet turbūt šios procedūros brangokai kainuoja, ar ne?

Žemiau parašyta ir nuoroda yra, kur galima plačiau pasiskaityti 4u.gif

QUOTE(vaižgantė @ 2007 05 07, 11:03)
Atsakau dėl kapsulės. Kadangi esu masažuotoja, man siūlė dirbti su ja. Dirbti nesutikau, bet susidomėjau pačia kapsule. Apie ją galit paskaityti čia http://www.tropikusaule.lt/?page=232 Pusvalandis kapsulėje kainuoja 60 Lt (jei užsisakai 5 procedūras- tada po 50 Lt). Šią savaitę planuoju išbandyti. Pažiūrėsim  ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Will: 08 birželio 2007 - 16:46
QUOTE(liniux @ 2007 06 07, 20:10)
Maciau reklama per tv, nu nezinau, man nepatikimai atrodo tenai viskas. svarbiausiai yra masazas, gal koki rasos krema panaudok, man visai patinka ir palyginus nebrangus, gerai tepasi biggrin.gif

O šitas vadinasi specialiai anticeliulitinis ar stangrinamasis, ar kaip? Nes šiais laikais kremų pasirinkimas didelis, nežinai ką ušsirinkti biggrin.gif Tai man reiktų dar tikslaus pavadinimo, kur būtų galima įsigyti? g.gif
Atsakyti
Kur enat darytis anticeliulitinio masazo? Gal kas nelabai brangiai daro?
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 06 01, 18:39)
Taip.
Žinau, kad vienas celiulito atsiradimo veiksnių yra nėštumai, gimdymai.
Bet yra ir kitokių- tai savęs nemylėjimas, savęs baudimas, ryšio su žeme neturėjimas...Tikriausiai ir daugiau yra.
Man svarbiau, kad celiulitas yra sveikatos problema, o ne grožio defektas...Todėl ir masažuojuosi kasdien problemines vietas. Kadangi pati esu masažuotoja, žinau, kaip tai teisingai daryti. Reikia tik kantrybės...


Na ir diskusija, pritariu ir vienai, ir kitai g.gif Taip, tai tapo madinga: ieskoti celiulito, tepti kremus, slepti kojas ir kt. Bet daryti kazka reikia mirksiukas.gif Jei as buciau nieko nedarius, tai mano kojos dabar butu baisiai banguotos. As irgi jau virs trisdesimt, turiu du vaikus, bet siuo metu atrodau geriau nei pries 8 metus. Nesu as kremu verge, brangiu ar reklaminiu neperku biggrin.gif Sportuoju, nerukau, bet kava ir mineralini geriu. cool.gif
Atsakyti
Gerai,jei madinga gydyti ligą...
Atsakyti
Man tai cia jokia liga, nebent XXI amziaus biggrin.gif Kazkaip neatsimenu anksciau jokiu reklamu ir straipsniu per visus zurnalus kaip to celiulito atsikratyt.. doh.gif o dabar per visus galus eskaluojama apie tai ir vien tam kad reikiami zmones is to uzdirbtu... O taip ramu budavo kazkada, nei zinai kas tas celiulitas, nei geda kad ji turi tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2007 06 12, 20:08)
Man tai cia jokia liga, nebent XXI amziaus biggrin.gif Kazkaip neatsimenu anksciau jokiu reklamu ir straipsniu per visus zurnalus kaip to celiulito atsikratyt.. doh.gif o dabar per visus galus eskaluojama apie tai ir vien tam kad reikiami zmones is to uzdirbtu... O taip ramu budavo kazkada, nei zinai kas tas celiulitas, nei geda kad ji turi tongue.gif


Manęs tol nesudomino jokios reklamos, kol vieną dieną pradėjau galvoti, dėl kokių priežasčių, kai bent kiek ilgiau paeinu, ant mano kojų tarsi kas gipsą uždeda. Vaikščioju daug, antsvorio neturiu nė gramo. Pažįstama masažuotoja, medikė, iščiupinėjo mano kojas ir pasakė, kad tai yra dėl celiulito...
Taigi nuo tos dienos rūpinuosi šia sveikatos problema. Kiekvieną dieną masažuojuosi, darysiu retkarčiais masažų pas patyrusią masažuotoją, nes visur savo rankomis nelabai pasiekiu.
Manęs visiškai nedomina, ką reklamuoja. Manau, kad svarbiausia yra masažas. Jo išmokti gali visos. Tai nesunku, bet reikia užsispyrimo. Matau ir pirmuosius rezultatus- kojų išvaizda dar lyg ir nepasikeitė, bet vaikščioti jau lengviau...
Atsakyti