Įkraunama...
Įkraunama...

Ką galvojate apie anticeliulitines priemones?, Kok

QUOTE(sultru beauty @ 2007 05 28, 11:48)
drinks_cheers.gif dbr taip iseina didzioji dalis aukštuomenės moterys esam  hihihi.gif

dusas dar saltas visad po sporto...negeriu gazuotu gerimo,net mineralini i sporta negazuota imuos... nerukau....kavos negeriu bemaz isvis,viena puodeli i menesi...alkoholis irgi panasiai..net nesinori man  biggrin.gif


Tai aišku aukštuomenės, juk nereikia žlugto ežere žlugti ir vandens naščiais tampyt bigsmile.gif

O tu išties prisižiūri, svarbiausia - sportuoji. Tavo sąžinė tikrai turi būt rami, nes darai viską, ko reikia. Aš tai šalto dušo beveik nepropaguoju ax.gif kavos gal 4 puodelius per savaitę išgeriu, bet jau manau mest, nes skrandžiui ji kažkaip nepatinka...
Atsakyti
QUOTE(Raduga @ 2007 05 28, 16:27)
Tai aišku aukštuomenės, juk nereikia žlugto ežere žlugti ir vandens naščiais tampyt  bigsmile.gif

O tu išties prisižiūri, svarbiausia - sportuoji. Tavo sąžinė tikrai turi būt rami, nes darai viską, ko reikia. Aš tai šalto dušo beveik nepropaguoju  ax.gif kavos gal 4 puodelius per savaitę išgeriu, bet jau manau mest, nes skrandžiui ji kažkaip nepatinka...


dekui uz palankia nuomone 4u.gif man saltas dusas visai patinka,ypac vasara,kai karsta,arba po sporto,kai esi visa suprakaitavus,o ypac liuks po pirties..sode su sulinio vandeniu apsipilt(plaukt nemoku-ezeras atkrenta tam reikalui verysad.gif ).nepatinka kontrastinis dusas..uzknisa sukiot tas sroves ir pan blush2.gif ..o kava man isties skanu,bet tik tada kai su cukrum,o kadangi cukraus beveik nevartoju,tai ir neperku..tai ir kavos negeriu tada,nes be cukraus neskanu-ratukas toks gaunas doh.gif kava perku tik pylingui dbr smile.gif ir perku ne pacia pigiausia9ka reiktu daryt) -Jacobs zalia..man jos kvapas labai patinka,ir ja vienintele gerdama istie smegaudavaus biggrin.gif biski nuklydau... blush2.gif kad but i tema- pribaigiau lumene atnticeliulitines putas.patogu naudot,nes su purkstuku,tik maza talpa,didele kaina ir greit issinaudoja,bet gaivi,greit susigeria,patiko biggrin.gif dbr is deborah bioetyc serijos 300ml tiubika turiu,buvo nuolaida kazkada sarmoj,tai cia kaip gelis toks,biski saldo, susigeria neblogai...subaigsiu smile.gif o poveikis,tai...nu ner ka sakyt,manau visom aisku...veikia "psichologiskai" mirksiukas.gif
Atsakyti
Pvz man celiulitas atsirado po kontraceptiku doh.gif naudojau apie 2 metus ir kazkaip viena diena pastebejau, kad bac yra :blink buciau zinojus, gal buciau ju negerus. o ka jau daryt kai yra? tai ir perki visokius kremus, darai ivairius pratimus ir masazus... Bo baisu, kad dar didesnio nebutu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2007 05 28, 18:44)
Pvz man celiulitas atsirado po kontraceptiku doh.gif naudojau apie 2 metus ir kazkaip viena diena pastebejau, kad bac yra :blink buciau zinojus, gal buciau ju negerus. o ka jau daryt kai yra? tai ir perki visokius kremus, darai ivairius pratimus ir masazus... Bo baisu, kad dar didesnio nebutu doh.gif

analogiska manajai situacija unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2007 05 28, 17:44)
Pvz man celiulitas atsirado po kontraceptiku doh.gif naudojau apie 2 metus ir kazkaip viena diena pastebejau, kad bac yra :blink


Na aš tai vartoju jau gal 8 metus, per tą laiką buvo viena pusmetinė pertrauka. Tai nemanau, kad nuo jų man...
Atsakyti
na mergaites ir likimo drauges, pasisakysiu ir as 4u.gif

as tj su siuo dziaugsmu jau mazdaug nuo 18meteliu cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif praeita vasara jau buvau devintame danguje, kai jis kazkur dingo ir kojos patapo grazios (na tai itakojo ir kasdieninis dviracio mynimas vasaros vakarais), taciau visai neseniai paskaiciau straipsni, kad celiulita mazina ir tai, ka vilki - ar kojytes gali "kvepuoti", kai nenesioji itin aptemtu kelniu ir renkiesi labiau naturalesnius audinius, tai ir supratau kas praeita vasarele man padejo ax.gif ax.gif tai gi, dabar stengiuosi vilketi labiau naturalesnius audinius arba namuose isvis nuogom kojytem lakstyti.

o kas del kremu, tj aisku reklama tikrai labai veikia, o kai dabar vel reklamuoja nauja loreal'io atradima kazkoki (ir manau dauguma toliau ieskosim laimes ir bandysim sekme doh.gif )
Atsakyti
na mergaites man iskilo toks klausimas smile.gif daug tu priemoniu yra.
as asmeniskai dabar apsistojusi prie rusiskos Eveline Slim kremo ir serumo nuo celiulito. Jis saldancio poveikio, jausmas geras issitepus, na poveikis nezinau, lyg kazkiek ir matosi pagerejimas. o kaip tarkim su tuo Viteks kuris yra sildancio poveikio ar griauziancio? smile.gif niekur nerandu nusipirkti pabandyciau..
tai kuris labiau tinka celiulitui naikinti? sildantis ar saldantis? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Modita @ 2007 05 31, 15:58)

tai kuris labiau tinka celiulitui naikinti? sildantis ar saldantis? blink.gif

Pasisakysiu iš nelabai protingos patirties: skiriasi tik pojūtis pasitepus (man nė vienas nemalonus). O rezultatu tos priemonės nesiskiria. Tiesa, jei linkę trūkinėti kapiliarai, tai tiek šildančių, tiek šaldančių priemonių reikėtų vengti.
Atsakyti
QUOTE(jbs @ 2007 05 31, 17:03)
Pasisakysiu iš nelabai protingos patirties: skiriasi tik pojūtis pasitepus (man nė vienas nemalonus). O rezultatu tos priemonės nesiskiria. Tiesa, jei linkę trūkinėti kapiliarai, tai tiek šildančių, tiek šaldančių priemonių reikėtų vengti.


O kokius tada naudoti? Nežinau niautralių verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ČIČI @ 2007 05 31, 17:21)
O kokius tada naudoti? Nežinau niautralių  verysad.gif

Kapiliarai linkę trūkinėti? Tokiu atveju siūlau pabandyt stangrinamuosius kūno kremus, bet jei labai labai norisi anticeliulitinio, tai pabandyk iš Frei masažinį anticeliulitinį aliejų. Ieškok didžiosiose vaistinėse, nedaug kainuoja ir maloniai kvepia.

Tačiau, kiek man teko susidurti su anticeliulitinėmis priemonėmis, nė viena stebuklų nedaro ir visiškai celiulito nepanaikina schmoll.gif
Atsakyti

Tačiau, kiek man teko susidurti su anticeliulitinėmis priemonėmis, nė viena stebuklų nedaro ir visiškai celiulito nepanaikina schmoll.gif
[/quote]

Kad stebuklų nedaro, tai tikiu, bet kai nors truputį apmažėja ir tai gerai biggrin.gif
Atsakyti
Aš dabar naudoju anticeliulitinį kremą už 5 Lt iš "Krasnaja linija". Man jis reikalingas labiau tam, kad būtų smagiau kojas masažuotis...Kvepia, truputį šaldo...Žiūri TV ir masažuoji...Kasdien...Bent kartą...
Atsakyti