Įkraunama...
Įkraunama...

Ką galvojate apie anticeliulitines priemones?, Kok

QUOTE(Maluna @ 2007 05 25, 21:48)
Nu ne del bandeliu atsiranda celiulitas.Manau cia genai daro savo ir odos elastingumas.Pazistu pora moteryciu apypilniu, bet slaunu oda stangri, ojoms jau apie40.ir pavalgyt megsta sociai biggrin.gif



na,galbut ir genai,bet..mano mama neturejo celiulito iki 50metu... dbr turi del ligos,hormonu ir pan.long story. sesuo irgi neturi,kuda kaip styga,nesportuoja,kemsa ,ka nori (pavydziu verysad.gif ) ir gerokai vyresne nei as.as irgi nestora,sportuoju, kontrastiniai dusai,kavos pilingai,kremukai,dbr jau bemaz ideali mityba ir sh.... tai ir darau isvada,kad praeities" nuklydimai" tam itakos gal turejo.... g.gif

p.s.atradau efektyviausia "gydymo" buda- soliariuma..maskuoja geriau nei pudra veideli biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sultru beauty: 25 gegužės 2007 - 19:56
QUOTE(sultru beauty @ 2007 05 25, 20:54)
p.s.atradau efektyviausia "gydymo" buda- soliariuma..maskuoja geriau nei pudra veideli biggrin.gif


biggrin.gif
Joo, čia tai tiesa - ir aš buvau pastebėjus, kad pasideginus ne taip matosi. Bet kai žinau, kad JIS YRA, man vis tiek diskomfortas... Beje, man labiausiai celiulitą išryškino ne du gimdymai, o kontraceptinės piliulės. Dabar jau beveik metai kaip jų nevartoju, toliau intensyviai sportuoju, dar pradėjau aktyviai visokius kremus naudot, masažuotis, tai kai kurios šlaunų vietos išsilygino, šikniukas beveik visai lygus, tikiuosi, dar ne vėlu (mano metuose biggrin.gif ) visai išnaikinti tą bjaurybę.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2007 05 26, 22:47)
biggrin.gif
Joo, čia tai tiesa - ir aš buvau pastebėjus, kad pasideginus ne taip matosi. Bet kai žinau, kad JIS YRA, man vis tiek diskomfortas... Beje, man labiausiai celiulitą išryškino ne du gimdymai, o kontraceptinės piliulės. Dabar jau beveik metai kaip jų nevartoju, toliau intensyviai sportuoju, dar pradėjau aktyviai visokius kremus naudot, masažuotis, tai kai kurios šlaunų vietos išsilygino, šikniukas beveik visai lygus, tikiuosi, dar ne vėlu (mano metuose biggrin.gif ) visai išnaikinti tą bjaurybę.

geriu ir as ats bjaurybes( ne savo noru)... tai jau dbr du metai kaip geriu,isryskejo tik siemet..tai gal susije visgi g.gif reiks maldaut ginekologes,kad sugalvotu koki kita "gydyma" man..nes su situo as nuo nervu nusoksiu,per ta celiulita verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(sultru beauty @ 2007 05 26, 22:00)
geriu ir as ats bjaurybes( ne savo noru)... tai jau dbr du metai kaip geriu,isryskejo tik siemet..tai gal susije visgi  g.gif  reiks maldaut ginekologes,kad sugalvotu koki kita "gydyma" man..nes su situo as nuo nervu nusoksiu,per ta celiulita  verysad.gif


Negi tai blogai verysad.gif
Atsakyti
Ką galvojame apie anticeliulitines priemones? Geras klausimas... Galvojame, kad visos tos priemonės - gryniausias, atleiskit, šūdo malimas. Bet vis tiek toliau sėkmingai jas perkame g.gif Va čia tai unikumas. Va čia tai reiškinys. bigsmile.gif Įdomu, ar galima jį paaiškinti g.gif
Atsakyti
QUOTE(ČIČI @ 2007 05 27, 13:36)
Negi tai blogai  verysad.gif

na nera katastrofa tikrai,objektyviai ziurint.. dar netgi su maudymke galiu eit,anot drauges doh.gif matai, man baisus pats faktas,man 19 ir jau su celiulitu..kad ir nelbj ryskiu... ir kai pagalvoju,kad dbr visa gyvenima teks su juo kovot,kad tik jis neparysketu swoon.gif apie isnykima ti jau kazkaip net nebesvajoju irnesakyk.gif

QUOTE(jbs @ 2007 05 27, 14:00)
Ką galvojame apie anticeliulitines priemones? Geras klausimas... Galvojame, kad visos tos priemonės - gryniausias, atleiskit, šūdo malimas. Bet vis tiek toliau sėkmingai jas perkame  g.gif  Va čia tai unikumas. Va čia tai reiškinys.  bigsmile.gif  Įdomu, ar galima jį paaiškinti  g.gif

drinks_cheers.gif o paaiskinti gal ir galima... iseskaluota ziniasklaidos problema... juk per amzius tas celiulitas gyvavo,bet kol nebuvo paskelbta per visas imanomas priemones,kad tai bjauru,negrazu, neestetiska,naikintina,kol jau visi vaikinai netgi zino apie ta "apelsino zieve", tol nieks nei stresavo tiek,nei gedinosi,nei tiek pinigu ant jusu taip vadinamu sh..kremu mete... visos ieskom pnacejos kazkokios... viltis juk gyva wink.gif o beieskodamos kraunam turtus kosmetikos gamintojam ...juk uztenka idet koki viena papildoma ingridienta ir paskebt jog celiulita mazina ir jis graibstyte graibstomas jau... nieko naujo nepasakiau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(sultru beauty @ 2007 05 27, 12:46)

drinks_cheers.gif  o paaiskinti gal ir galima... iseskaluota ziniasklaidos problema... juk per amzius tas celiulitas gyvavo,bet kol nebuvo paskelbta per visas imanomas priemones,kad tai bjauru,negrazu, neestetiska,naikintina,kol jau visi vaikinai netgi zino apie ta "apelsino zieve", tol nieks nei stresavo tiek,nei gedinosi,nei tiek pinigu ant jusu taip vadinamu sh..kremu mete... visos ieskom pnacejos kazkokios... viltis juk gyva wink.gif o beieskodamos kraunam turtus kosmetikos gamintojam ...juk uztenka idet koki viena papildoma ingridienta ir  paskebt jog celiulita mazina ir jis graibstyte graibstomas jau... nieko naujo nepasakiau  unsure.gif

Čia tai viskas kaip ir aišku... Bet man vienas dalykas neaiškus. Ar tiki kas nors, kad Pantene Pro-V kaukė per 3 minutes atstato žalą, darytą plaukams 3 metus? Ar tiki kas nors, kad suvalgius Orbit ledinuką pamirši, kas tas kariesas? Ar tiki kas nors, kad Colgate Total išbalina dantis per dvi savaies? O šių produktų reklamą mes matome ir girdime kur kas dažniau nei anticeliulitinių priemonių. Tai kas moteris VERČIA manyti, kad šitos reklamuojamos priemonės kažkuo stebuklingesnės nei Colgate, Pantene ar Orbit? Nugi kas mums darosi? Juk kiek kokių priemonių prisipirkom, ar nors viena padėjo? Pradedant kokiu tai L'oreal ir baigiant Eisenberg už 230 Lt? doh.gif doh.gif Štai ko aš nesuprantu g.gif
Atsakyti
Neperku jokių anticeliulitinių priemonių, bet pati kasdien masažuojuosi kojas. Kiek vėliau pati darysiuosi įvyniojimus su purvu. Visokiais tepalais netikiu...O kasdieniniu masažu tikiu- nes jis išjudina užsistovėjusią limfą...
Atsakyti
Manau, kad geriausia būtų žinot dėl ko tiksliai tas bjaurybė atsiranda... Tada nereikėtų galvot apie kosmetikos priemones, tiesiog keistume kažką 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sultru beauty @ 2007 05 27, 13:46)
juk per amzius tas celiulitas gyvavo


Aha, tik abejotina, kad toks didelis procentas moterų jį turėjo. Bo nebuvo gazuotų gėrimų, kavą retas įpirkdavo, konservantų į maistą niekas nedėdavo, fizinį krūvį apturėdavo irgi gerokai didesnį nei dabar. Tik aukštuomenės moterys piršto nejudindavo ir kavą maukdavo, musėt pas tas celiulitas ir tesiveisdavo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Puccha @ 2007 05 28, 08:29)
Manau, kad geriausia būtų žinot dėl ko tiksliai tas bjaurybė atsiranda... Tada nereikėtų galvot apie kosmetikos priemones, tiesiog keistume kažką 4u.gif

Teoriskai viskas gerai zinoma: atsisakyti druskos, vaisvandeniu, gazuotu gerimu, "bloguju" angliavandeniu (viskas is kvietiniu miltu), gerti daugiau vandens, daugiau judeti, masazas, kontrastinis dusas... Bet praktiskai juk paprasciau nusipirkti krema (net zinant, kad tai nepades) ir tiketis, kad celiulitas isnyks pasitepus kremu. Ka tik atradau atsakyma i savo apcios auksciau pateikta klausima!!! bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif Moterys perka anticeliulitinius kremus, zele, pilingus ir t.t., nes tai nekainuoja pastangu, nevercia nieko atsisakyti + sazine ramesne, kad kazka vis tiek darai tam bjaurybei atsikratyt bigsmile.gif bigsmile.gif Nesvarbu, kad neveiksminga, bet juk priemoniu imuosi, o kad jos neveikia, tai cia ne as kalta schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Raduga @ 2007 05 28, 12:29)
Aha, tik abejotina, kad toks didelis procentas moterų jį turėjo. Bo nebuvo gazuotų gėrimų, kavą retas įpirkdavo, konservantų į maistą niekas nedėdavo, fizinį krūvį apturėdavo irgi gerokai didesnį nei dabar. Tik aukštuomenės moterys piršto nejudindavo ir kavą maukdavo, musėt pas tas celiulitas ir tesiveisdavo  smile.gif

drinks_cheers.gif dbr taip iseina didzioji dalis aukštuomenės moterys esam hihihi.gif dar reik mest eit i soliariuma ir paryskint savo strazdaneles,ti is vis busiu tu laiku etalonas lotuliukas.gif juokauju zinoma biggrin.gif

o del to "nieko neveikimo" ir kremu pirkimo,mastant ,kad "veikiu",tai manau tiesos yra..tik bent jau as ti pvz ne tik kremus i pagalba jamuosi... fitness3.gif .dusas dar saltas visad po sporto...negeriu gazuotu gerimo,net mineralini i sporta negazuota imuos... nerukau....kavos negeriu bemaz isvis,viena puodeli i menesi...alkoholis irgi panasiai..net nesinori man biggrin.gif
Atsakyti