Įkraunama...
Įkraunama...

Ką galvojate apie anticeliulitines priemones?, Kok

QUOTE(sultru beauty @ 2007 05 21, 20:38)
pazistamas jausmas..na mano dbr jau 38 dydis,o pries metus buvo 34...bet del svorio ti norma atrodo,proporcinga daug maz viskas,sportuoju,ne tesla visiska...bet aisku nroiu suksut  ax.gif bet tas celiulitas... laimei,sijonu nemegstu.... na as gal ir drisciau sijona be pedkelniu detis,pakenciamai butu,bet aisku ne mini.... o su pedkelnem ti super pas mane biggrin.gif nepergyvenk..beje,kiek jum/tau metu?


Man tuoj bus 37 m. Celiulitas išryškėjo trečiojo nėštumo metu. Tol dėl jo nesukau galvos, kol nepabuvau modeliu savo draugei, kuri mokėsi anticeliulitinio masažo...Kai iščiupinėjo kiekvieną mano kojų cm...ir kai supratau,. kodėl man paskutiniu metu yra toks keistas jausmas kojose doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2007 05 21, 22:20)
tai kad jo nuplauti nereikia g.gif



QUOTE(Raduga @ 2007 05 22, 07:48)
Gamintojas ant pakuotės tikrai rašo, kad reikia  bigsmile.gif
Nors aš tai nenuplaunu...


Nuplaunu, nes parašyta, kad reikia nuplauti be prausiklių, t.y. nuskalauti vandeniu. Nenuplovus ir taip nepalikčiau - pasilieka man tas balkšvas sluoksnis, nesusigeria. Bet tas kaitinantis efektas tai nerealus, taip ir įsivaizduoju, kaip nyksta mano celiulitas! lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2007 05 22, 18:49)
Nuplaunu, nes parašyta, kad reikia nuplauti be prausiklių, t.y. nuskalauti vandeniu. Nenuplovus ir taip nepalikčiau - pasilieka man tas balkšvas sluoksnis, nesusigeria. Bet tas kaitinantis efektas tai nerealus, taip ir įsivaizduoju, kaip nyksta mano celiulitas! lotuliukas.gif

O kam nors jau isnyko? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 05 22, 18:42)
Man tuoj bus 37 m. Celiulitas išryškėjo trečiojo nėštumo metu. Tol dėl jo nesukau galvos, kol nepabuvau modeliu savo draugei, kuri mokėsi anticeliulitinio masažo...Kai iščiupinėjo kiekvieną mano kojų cm...ir kai supratau,. kodėl man paskutiniu metu yra toks keistas jausmas kojose  doh.gif



na,galite pasiguost bent tuo,kad 3 jusu "celiulito prizastys"-t.y. vaikeliai... jus labai myli ir buvo verta wink.gif o va kai viskas tokiam jaunam amziuj ir be rimtu priezasciu, tik per bandeles visokias, tai noris nusisaut kartais verysad.gif o kai pagalvoji,kad tas daiktas dar ir progresa daryt megsta,tai kai man bus virs 30,turbut kojos i kojas nebepanasios bus verysad.gif ai,depresuota as sian angel_sadangel.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2007 05 22, 18:49)
Nenuplovus ir taip nepalikčiau - pasilieka man tas balkšvas sluoksnis, nesusigeria.


Hm, keista g.gif gal per daug tepi? Man tai puikiai susigeria. Na, gal tiesiog oda kitokia.

QUOTE(lambiukas @ 2007 05 22, 20:14)
O kam nors jau isnyko? mirksiukas.gif


Naudoju dar visai neilgai, bet oda aiškiai lygesnė.
Atsakyti
QUOTE(Raduga @ 2007 05 23, 08:03)
Hm, keista  g.gif gal per daug tepi? Man tai puikiai susigeria. Na, gal tiesiog oda kitokia.
Naudoju dar visai neilgai, bet oda aiškiai lygesnė.

Kur ta priemone pirkti ir kiek ji kainuoja? koks tikslus pavadinimas?
aciu bigsmile.gif
Atsakyti
Kiek kremuku bandziau ir pigiu ir brangiu, ne velnio nieks nepadejo schmoll.gif tai todel, kad norint gaut efekta reik labai gerai ji imasazuoti i oda ir sportuoti reguliariai! Dabar periodiskai lankaus pas labai gera masaziste, kuri nors ir yra silpnarege, turi auksines rankas! Naudoju Rasos celiulitines odos krema, butent ji masaziste man ir imasazuoja i oda smile.gif po 10-ties kartu masaziuku, rezultatai akivaizdus! dabar nueienu pasimasazuot po kokius 5 kartus paeiliui karta i kokius 2-3 men smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lambiukas @ 2007 05 23, 12:55)
Kur ta priemone pirkti ir kiek ji kainuoja? koks tikslus pavadinimas?
  aciu bigsmile.gif

MAKSIMOSE,PRIE PIRTIES REIKMENU,VADINASI vITEKS,ZALIAM TIUBYJE,KAINA APIE 10 LT.
Man padejo,be to jausmas,kai sikniukas dega irgi neblogas,itikiu,kad KAZKAS is tiesu vyksta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lambiukas @ 2007 05 23, 12:55)
Kur ta priemone pirkti ir kiek ji kainuoja? koks tikslus pavadinimas?
  aciu bigsmile.gif


Ieškoti ten, kur prekiaujama rusiška, baltarusiška kosmetika (aš pirkau požeminėj perėjoj tarp Europos ir VCUP). Kaina 8.90 Lt. Žalia tūtelė. "Viteks - krem masažnyj anticeliulitnyj".

P. S. Kadangi aš sportuoju (bet sportavau ir iki celiulito išryškėjimo), tai nežinau, ar padės nesimankštinančiai.
Atsakyti
QUOTE(Raduga @ 2007 05 23, 13:51)
Ieškoti ten, kur prekiaujama rusiška, baltarusiška kosmetika (aš pirkau požeminėj perėjoj tarp Europos ir VCUP). Kaina 8.90 Lt. Žalia tūtelė. "Viteks - krem masažnyj anticeliulitnyj".

P. S. Kadangi aš sportuoju (bet sportavau ir iki celiulito išryškėjimo), tai nežinau, ar padės nesimankštinančiai.

Aciu, saulyte, uz informacia, patikek as sportuoju. 3-4 kartus lieju prakaita treniruokliu salej mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Shater @ 2007 05 23, 13:49)
MAKSIMOSE,PRIE PIRTIES REIKMENU,VADINASI vITEKS,ZALIAM TIUBYJE,KAINA APIE 10 LT.
Man padejo,be to jausmas,kai sikniukas dega irgi neblogas,itikiu,kad KAZKAS is tiesu vyksta biggrin.gif

Vat man irgi patinka kai "dega" nes kai masaziste pritepa po masazo kazkokiu deginanciu man itin patinka, toks jausmas, kad leskutes akivaizdziai liekneja
kvailyste aisku, bet kaip gera save apgaudinet tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(alisa_ @ 2007 05 23, 13:07)
Kiek kremuku bandziau ir pigiu ir brangiu, ne velnio nieks nepadejo schmoll.gif  tai todel, kad norint gaut efekta reik labai gerai ji imasazuoti i oda ir sportuoti reguliariai! Dabar periodiskai lankaus pas labai gera masaziste, kuri nors ir yra silpnarege, turi auksines rankas! Naudoju Rasos celiulitines odos krema, butent ji masaziste man ir imasazuoja i oda smile.gif po 10-ties kartu masaziuku, rezultatai akivaizdus! dabar nueienu pasimasazuot po kokius 5 kartus paeiliui karta i kokius 2-3 men smile.gif

Sveikute,
labai noriuuuuu tavo masazistes telefoniuko, begsiu masazuotis. Jau ir siaip masaza megstu, daznai lankausi, bet norisi ir kitas pabandyt ir rast geriausiai atitinkancia poreikius.
O tu cia ne apie ta kur prie Konarskio geliu turgelio dirba, Vilija? jei ta, tai as pas ja irgi einu.Labai sauni masaziste.Rasyk i asm.dez.
aciu baisingai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2007 05 22, 18:49)
Nuplaunu, nes parašyta, kad reikia nuplauti be prausiklių, t.y. nuskalauti vandeniu. Nenuplovus ir taip nepalikčiau - pasilieka man tas balkšvas sluoksnis, nesusigeria. Bet tas kaitinantis efektas tai nerealus, taip ir įsivaizduoju, kaip nyksta mano celiulitas! lotuliukas.gif


Vaizduote - geras dalykas, kai galvoji teigiamai bigsmile.gif

O man, kazkodel nepatinka kai dega sikniukas lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ČIČI: 24 gegužės 2007 - 18:02
QUOTE(sultru beauty @ 2007 05 22, 21:47)
na,galite pasiguost bent tuo,kad  3 jusu "celiulito prizastys"-t.y. vaikeliai... jus labai myli ir buvo verta wink.gif o va kai viskas tokiam jaunam amziuj ir be rimtu priezasciu, tik per bandeles visokias, tai noris nusisaut kartais  verysad.gif  o kai pagalvoji,kad tas daiktas dar ir progresa daryt megsta,tai kai man bus virs 30,turbut kojos i kojas nebepanasios bus  verysad.gif  ai,depresuota as sian  angel_sadangel.gif

Nu ne del bandeliu atsiranda celiulitas.Manau cia genai daro savo ir odos elastingumas.Pazistu pora moteryciu apypilniu, bet slaunu oda stangri, ojoms jau apie40.ir pavalgyt megsta sociai biggrin.gif
Atsakyti