Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščiųjų kelionės

QUOTE(Blue_rose @ 2008 02 08, 14:22)
Sugalvojom su vyru,kad visai smagu butu kur nors nukeliauti, kur silta, kol dar galim... nes poto vaikelis,tai jau kelioniu kuri laika teks atsisakyt...  ax.gif
Tai kovo menesi silciausia Egipte,keik skaitinejausi...
Taciau mane visi gasdina, kad nerizikuok skristi, keliauti... ypac i Egipta.

Ar daug yra nestukiu keliavusiu i egipta?  ax.gif
Ta laikotarpi,kai norim keliaut, man bus 21 savaite...
taciau jokiu ekskursiju nezadam imti, tik  leisti laika viesbuty, papludimiuose, baseinuose... gulineti ir valgyti....



as esu keliavusi i Egipta, kai man buvo 15-16 sav. Ten i visas eksursijas kokias norejau tas vaziavau- i pirmaides, i Luksora, net nerdziau pavirsiniumi thumbup.gif Atsisakiau tik keliones dzipais....taciau siais metais Turkijoje zadu dzipais pavazineti....Per visas 10 dienu su tualetu bendrvau pora kartu, bet tirkai enmanau, akd del kelioniu....zodziu jauciausi gerai, pailsejau gerai, nuotaika buvo gera...maista prisiziurejau, tai nebuvo jokiu problemu ir sitoje vietoje....skysciu ten ju nevartojau beveik, gerdavau paparasta gela vandeni is buteliu....jei pasitaikytu proga ir antra karta nesciai keliauti butinai keliauciau.... thumbup.gif O ir su mazyliu jau ir prie juros buvom, ir slidineti cekijoje buvome, ir va geguze ruosiames i Turkija skristi...Pilvelyje priprato maziukas, tai ir dabar keliauja be problemu.... thumbup.gif
Atsakyti
Niu mes jau uzsisakem kelione i egipta... man tada bus 21 savaite.
Tikiuosi viskas eisis sklandziai, as pailsesiu, atsigausiu.. ax.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites, turiu klausimuka - ar yra kuri keliavusi kur i siltus krastus su kokiu 8 sav. pilvuku? mes su vyreliu uzsisakem kelione i turkija birzelio viduri, jau ilgai leliu planuojam su gydytoju pagalba bet galvoju jei greitai pastosiu kaip tada su kelione. vaziuojam i poilsine labai geram viezbuti busim na tikras poilsis. tai galvoju jei su saiku viska daryciau gal ir nieko blogo nebutu. aisku dar neaisku kaip cia viskas bus gal iki to laiko dar ir nebusiu nestuke.gif bet is anksto nieko blogo pasidomet biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(millamia @ 2008 03 09, 17:02)
Sveikos mergaites, turiu klausimuka - ar yra kuri keliavusi kur i siltus krastus su kokiu 8 sav. pilvuku? mes su vyreliu uzsisakem kelione i turkija birzelio viduri, jau ilgai leliu planuojam su gydytoju pagalba bet galvoju jei greitai pastosiu kaip tada su kelione. vaziuojam i poilsine labai geram viezbuti busim na tikras poilsis. tai galvoju jei su saiku viska daryciau gal ir nieko blogo nebutu. aisku dar neaisku kaip cia viskas bus gal iki to laiko dar ir nebusiu  nestuke.gif bet is anksto nieko blogo pasidomet biggrin.gif

sėkmės tau 4u.gif , o jei iki kelionės ir nieko neišeis, tai pakeitus aplinką, grįši tikrai nestuke.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
o mano gyventojui dabar sueina 16 sav nestuke.gif ir gaudom paskutines minutes pasiulymus pailseti, kiek dabar isivaizduoju tai pasyviai: viesbutis, baseinas ir papludimys, o jei puikiai jausiuos tai gal ir kelioniu apzvalginiu padarysim. Tik neapsisprendziu i kuria sali-Egipta ar Dzerbos sala (Tunisas) imti? Ir ar yra kokiu draudimu nesciai, kiek egenturoj sake tik paprastas sveikatos draudimas? O jei neduok Dieve gydytojo prireiktu, kur greiciau gauti Egipte ar Tunise. Vienu zodziu, tiek klausimu blink.gif Gal kas pasidalintumet tongue.gif Mes artimiausiai numate skrist 04.12 d, tai biski daugiau nei sav like tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(aba @ 2008 04 02, 10:52)
o mano gyventojui dabar sueina 16 sav  nestuke.gif ir gaudom paskutines minutes pasiulymus pailseti, kiek dabar isivaizduoju tai pasyviai: viesbutis, baseinas ir papludimys, o jei puikiai jausiuos tai gal ir kelioniu apzvalginiu padarysim. Tik neapsisprendziu i kuria sali-Egipta ar Dzerbos sala (Tunisas) imti? Ir ar yra kokiu draudimu nesciai, kiek egenturoj sake tik paprastas sveikatos draudimas? O jei neduok Dieve gydytojo prireiktu, kur greiciau gauti Egipte ar Tunise. Vienu zodziu, tiek klausimu  blink.gif Gal kas pasidalintumet  tongue.gif Mes artimiausiai numate skrist 04.12 d, tai biski daugiau nei sav like  tongue.gif

Aš tai kaip tik REKOMENDUOČIAU pakeliaut, kol nėščia bigsmile.gif Aišku, jei sveikata leidžia (nėra gresiančių persileidimų ir panašiai) ir antras nėštumo trimestras, tai kodėl gi ne? Jautiesi normaliai (jau nebepykina), pilvas nedidelis, ir prasiblaškyt/pailsėt yra super!
Pernai panašiu metu laukiausi, tai skridom į Vokietiją, iš ten į Portugaliją (Algarvę).Buvau 20 sav. nėčęia. Rinkomės civilizuotą ir nelabai karštą kraštą, tinkamą poilsiui. Nes man nepatinka, kai prie manęs lenda kaip prie turisto, su prekių/paslaugų siūlymais (Turkija, Egiptas, rytų šalys ir pan) ax.gif O Portugalijoj super, ramu, žmonių nedaug (ne sezonas), vaizdai pasakiški, visur pabuvom: ir ekskursijose ir patys apvaikščiojom savo pakrantę biggrin.gif 2 savaitės praėjo sklandžiai. Persileidimų manau nereikėtų suverst kelionėms, nes organizmas pats išstumia "brokuotą" vaisių. Kaip mano ginekologas sakė, gero neštumo nė su lazda neišmuši biggrin.gif Va dabar sprendžiu dilemą, ar važiuot su 7 mėn beibiu į tropikus?
Atsakyti
Niu ka, stai grizau su 22 savaiciu nestuke.gif pilvuku is egipto...
Ir galiu pasakyt, kad kelione pavyko normaliai, daktaru neprireike... pailsejom, pasideginau (nepersistengiau), buvom pasieme AI maitinima, tai nereikejo niekuom rupintis thumbup.gif . Vyras labai saugojo mane wub.gif bet ir pati jauciau ka galiu, o ko ne.. jeigu per karsta ar saiip noredavau miegucio,tai ir klausydavau organizmo.
JOkiu kelioniu neemem, tik plaukem i jura, vyras narde, o as pavirsini nardyma (su akiniais ir vamzdeliu) plaukiojau... patiko
Siaip manau pati nescioji turi jausti ar gali keliaut, turi pati save jausti mirksiukas.gif

viesbutyje nestukiu beveik nemaciau, gal viena... kiti tai labai stebejosi, kad isdrysau nescia keliaut blush2.gif bet as nieko tokio nedariau,kad galetu pakenkt mano leliui...
As zinau,kad leliui nepatinka vaziuot ilgai masina ir ypac per daubeta kelia, tai niekur ir nevazinejom.

Keliaut lektuvu i prieki tai visai nieko buvo, atgal privargau - nes labai truko oro lektuve, buvo karsta, beto beveik visa laika krate per oro duobes.... bet kelione atlaikem!! ax.gif
Atsakyti
na va kaip rasiau tai jau leliu suplanavom lotuliukas.gif vaziuosim i turkija birzelio menesi tai man bus apie 14 savaiciu. pats pavojingiausias periodas jau bus praejes ir manau turetu buti viskas gerai jei su saiku. (na dabar reik tik sekmingai sulaukti tu atostogu )
Atsakyti
QUOTE(Blue_rose @ 2008 04 07, 17:47)
Niu ka, stai grizau su 22 savaiciu  nestuke.gif  pilvuku is egipto...
Ir galiu pasakyt, kad kelione pavyko normaliai, daktaru neprireike... pailsejom, pasideginau (nepersistengiau), buvom pasieme AI maitinima, tai nereikejo niekuom rupintis  thumbup.gif . Vyras labai saugojo mane  wub.gif  bet ir pati jauciau ka galiu, o ko ne.. jeigu per karsta ar saiip noredavau miegucio,tai ir klausydavau organizmo.
JOkiu kelioniu neemem, tik plaukem i jura, vyras narde, o as pavirsini nardyma (su akiniais ir vamzdeliu) plaukiojau... patiko
Siaip  manau pati nescioji turi jausti ar gali keliaut, turi pati save jausti  mirksiukas.gif

viesbutyje nestukiu beveik nemaciau, gal viena...  kiti tai labai stebejosi, kad isdrysau nescia keliaut  blush2.gif  bet as nieko tokio nedariau,kad galetu pakenkt mano leliui...
As zinau,kad leliui nepatinka vaziuot ilgai masina ir ypac per daubeta kelia, tai niekur ir nevazinejom.

Keliaut lektuvu i prieki tai visai nieko buvo, atgal privargau - nes labai truko oro lektuve, buvo karsta, beto beveik visa laika krate per oro duobes.... bet kelione atlaikem!!  ax.gif

Smagu, kad patiko atostogos. Mes skrendam i Tunisa, kai as busiu 25 sav. nescia . Noriu tik paklaust, ar gavai koki sveikatos draudima?
Atsakyti
Draudimas nestukems yra is ligoniu kasu tik skrendant i Europos salis, o i kitas-nera. Tik paprastas sveikatos draudimas, nesusijes su nestumu. Bet tikslesnes info reiketu dar paieskoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JAZZ @ 2008 04 08, 07:49)
Smagu, kad patiko atostogos. Mes skrendam i Tunisa, kai as busiu 25 sav. nescia . Noriu tik paklaust, ar gavai koki sveikatos draudima?


Siaip i europos salis,tai yra draudimai...
O va i egipta tai nebuvo blush2.gif tai mes pzu pasirinkom, nes jie kiek teko susidurt, bent jau daktaru apmoka islaidas susijusias su nestumu iki kazkokios sumos ir ten pirmine apziura atrodo.. O kiti draudimai kai paskaiciau,tai nieko kas susije su nestumu nenori apsiimt ax.gif
Siaip internete pasirink kelias draudimo kompanijas ir paskaityk ju taisykles.... mirksiukas.gif

Mes dviese per pzu sumokejom 55 lt- draudem dviem rusim - nuo nelaimingu atsitikimu atrodo ir daktaru apziura,jeigu reiketu (Tik tiksliu pavadinimu neatsimenu) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Blue_rose @ 2008 04 08, 19:48)
Siaip i europos salis,tai yra draudimai...
O va i egipta tai nebuvo  blush2.gif  tai mes pzu pasirinkom, nes jie kiek teko susidurt, bent jau daktaru apmoka islaidas susijusias su nestumu iki kazkokios sumos ir ten pirmine apziura atrodo.. O kiti draudimai kai paskaiciau,tai nieko kas susije su nestumu nenori apsiimt  ax.gif
Siaip internete pasirink kelias draudimo kompanijas ir paskaityk ju taisykles....  mirksiukas.gif

Mes dviese per pzu sumokejom 55 lt- draudem dviem rusim - nuo nelaimingu atsitikimu atrodo ir daktaru apziura,jeigu reiketu (Tik tiksliu pavadinimu neatsimenu)  ax.gif

Zinau, kad i Europa draudimai yra.
Vyras turi Visa kortele su draudimu seimos nariams, paskambino i banka pasiklaust, ar as gausiu draudima. Bankininkas paskambino draudejams pasiklaust ir pasak jo, as turiu visapusi draudima, kaip ir kiti seimos nariai. Dabar sedziu susibalamutijus ir bandau patiket, bet gal dar papildomai apsidraust, ramiau butu, nors jauciuosi gerai.
Atsakyti