Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščiųjų kelionės

biggrin.gif biggrin.gif nu kur gi ne.. paklausk gydytojos smulkiau paaiskint butent kas tame metalo detektoriuje kenkia nestukei, kad jau ji tokia kompetetinga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuji @ 2007 09 05, 23:35)
trumpas pastebejimas keliatojoms nėštukėms dėl sveikatos draudimo užsienyje - nei viena draudimo kompanija Lt nedraudžia jokio įvykio, susijusio su neštumu. Tad jei važiuojat į ES tai galit išsiimti dar papildomai draudimą iš ligonių kasų, tai vienintelis draudimas (beje nemokaimai) su kuriuo esi draustas ir neštumo atvejais...



drinks_cheers.gif Kai man reikėjo prieš kelis metus, visas draudimo kompanijas apskambinau, ir visos pasakė tą patį verysad.gif
Tai aš tos kelionės atsisakiau, nes neįsivaizdavau ką daryčiau, jei netyčia prieš laiką pagimdysiu...
Aplamai tai tiesiog skandalinga umn.gif Kur žiūri lygių galimybių komisija, ar kaip ją ten umn.gif
Atsakyti
QUOTE(says @ 2007 11 16, 15:05)
Apie situos. Na, mano gydytoja, kuria pasitikiu ir nuomone vertinu kaip itin kompetetinga, man rekomendavo kitaip...

g.gif
siaip tai jeigu esi nescia, tai pasakai oro uosto darbuotojui, kad negali eiti, nes eiti per ji nera gerai...
Ir tikrai leidzia apeiti aplinkui dirol.gif
Aisku Vilniuje, nors ir mate bet nepasiule, manau tai priklauso nuo pacio darbuotojo... lithuania.gif lithuania.gif lithuania.gif
Taciau skrendant is Graikijos viskas buvo puiku, pats suagumo darbuotojas paklause manes ar as nesilaukiu bigsmile.gif
(man buvo 20 savaiciu) ir pasiule apeiti (buvau maloniai nustebusi)
Tad su pilvukais drasiai (nes turime tokia teise) galime atsisakyti eiti per visas tas gelezinius vartus,kurie skleidzia rentgeno spindulius! assa.gif
Atsakyti
metalo detektoriai skleidzia rentgeno spindulius????????? blink.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Matyt naujove kazkokia.... doh.gif Ot sneka zmones, bile kad pasneket ir dar bando kitus tuom prigasdint.... doh.gif
Atsakyti
O kaip skrydis lektuvu su pilveliu, ar nepykina ir nera bloga kol lektuvas kyla ir leidzias??? ar cia priklauso kaip kiekvieno organizmas reaguoja ir nera nieko tokio blogo??
Atsakyti
nieko nepastebejau skirtingo nei kylant nei leidziantis, bet manes ir nenescios niekad transpoto priemonese nepkindavo...
Atsakyti
aš abu nestuke.gif skridau, vieną kart į Egiptą, kitą kart į Rodo salą, jokių problemų smile.gif na aišku lėktuve sunku išsedėt, bet įmanoma, eini pavaikštai po saloną ir vėl sėdi mirksiukas.gif
o vat dėl vartų nepamenu niekaip schmoll.gif man atrodo leido apeit g.gif
Atsakyti
aš skrydau ir gi du kartus ir jokių problemų neturėjau. Tos, kurios bijo, tegu ir neskrenda. Taip bus ramiau. Aš tiesiog neimu į galvą ir negalvoju, kad gali atsistikti kažkas blogai arba, kad pakenks vaisiui
Atsakyti
Na as manau, kad keliauti ar nekeliauti priklauso nuo pacios nesciosios savijautos. Ji pati turi jausti kas jai ir jos vaikeliui geriausia. Siaip gydytojai siulo keliauti II trimestre, kai vaisius saugiausiai isitaises pilvuke ir maziausiai gresmes kyla.
Atsakyti
QUOTE(MichGirl @ 2007 12 27, 23:29)
metalo detektoriai skleidzia rentgeno spindulius????????? blink.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Matyt naujove kazkokia.... doh.gif  Ot sneka zmones, bile kad pasneket ir dar bando kitus tuom prigasdint.... doh.gif


Gerai, kad parašei, nes čia skaitydama jau buvau patikėjusi... blush2.gif blush2.gif kad detektoriai rentgeno spindulius skleidžia... doh.gif

Kai buvau 20 sav nėštukė- skridau į Norvegiją, su persėdimu Kopenhagoje.Niekur niekas nepasiūlė apieti tų vartų. ax.gif Skrydį ištvėriau labai normaliai, tik grįžtant buvau labai pavargusi ir leidžiantis lėktuvui klaikiai skaudėjo ausis..sėdėjau pirštais užspaudusi.. verysad.gif
Atsakyti
Sugalvojom su vyru,kad visai smagu butu kur nors nukeliauti, kur silta, kol dar galim... nes poto vaikelis,tai jau kelioniu kuri laika teks atsisakyt... ax.gif
Tai kovo menesi silciausia Egipte,keik skaitinejausi...
Taciau mane visi gasdina, kad nerizikuok skristi, keliauti... ypac i Egipta.

Ar daug yra nestukiu keliavusiu i egipta? ax.gif
Ta laikotarpi,kai norim keliaut, man bus 21 savaite...
taciau jokiu ekskursiju nezadam imti, tik leisti laika viesbuty, papludimiuose, baseinuose... gulineti ir valgyti....

Kaip manot ar cia labai pavojinga? g.gif
Niu viena problema, kad man pradzioj nestumo kraujavo. Beto sake trumpas kaklelis ir kudikelis zemai. Bet daktare sake,kad lektuvas saugiausia transporto priemone nestukei, nes automobiliai sukelia vibracija kuri persiduoda gimdai... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(piene78 @ 2008 01 31, 16:51)
Na as manau, kad keliauti ar nekeliauti priklauso nuo pacios nesciosios savijautos. Ji pati turi jausti kas jai ir jos vaikeliui geriausia. Siaip gydytojai siulo keliauti II trimestre, kai vaisius saugiausiai isitaises pilvuke ir maziausiai gresmes kyla.


Pritariu, viskas priklauso nuo nėščosios savijautos. Kita vertus, kelionės negerai gali "baigtis" ir labai gerai besijaučiančioms. Va, mano draugė puikiai jautėsi skrisdama į Tailandą ir kelionėj lyg ir viskas puikiai ėjosi, o va grįžo ir persileidimas verysad.gif . Žinoma, žirniukas mažiukas buvo, bet visvien gaila verysad.gif . Galbūt galima kaltint genus, galima kaltint mėnulio užtemimą, bet tikiu, kad 10 valandų kelionė prie to gali "prisidėti".
Atsakyti