Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščiųjų kelionės

4u.gif As ka tik parskridus is Turkijos,skrydis praejo sekmingai bigsmile.gif tik va mazius nestuke.gif pilvelyje davesi nezmoniskai iki lektuvas nusileido g.gif
Atsakyti
kai skrisiu i Miunchena man bus 25. sav.- grisiu 26. sav. PAPASAKOSIU, ka jutau...
Atsakyti
aš skridau i egiptą kai buvo 25 savaites, o atgal jau ir 27 buvo. Viskas buvo puikiai. Tik prieš skrendant buvau pas ginekologe užlėkus, isitinkinti kad viskas gerai lialiui.
Atsakyti
trumpas pastebejimas keliatojoms nėštukėms dėl sveikatos draudimo užsienyje - nei viena draudimo kompanija Lt nedraudžia jokio įvykio, susijusio su neštumu. Tad jei važiuojat į ES tai galit išsiimti dar papildomai draudimą iš ligonių kasų, tai vienintelis draudimas (beje nemokaimai) su kuriuo esi draustas ir neštumo atvejais...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuji: 05 rugsėjo 2007 - 22:35
Sveikutės,

aš planuoju 13-14 savaičių važiuoti autobusu į Taliną, o iš ten keltu į Helsinkį. Kelionė autobusu truks apie 10 valandų (gal truputį daugiau). Ar kažin nėra taip baisu? šiaip kolkas nepykina (dabar 10savaičių), jaučiuosi gerai, tik pavargstu greit. Kelionė ne pažintinė, o tiesiog aplankyti žmogų. Kaip manote ar ta 10 val. kelionė nepakenks leliukui? nes keliausim su mama, o ji dar nieko nežino apie mano nėštumą, kitaip nesutiktu važiuot. Šiaip kažkur užskaičiau, kad geriausia, kad kelionė netruktų daugiau nei 5 val.... ką manote... ar nieko tokio....
Atsakyti
kai nestumas buvo apie 12 sav g.gif skridom i Tunisa.. siaip viskas super, tirkai nekliude kad esu nescia, na kupranugariais nejodinejau, ir dzipais po dykuma nevazinejau.. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kosminute @ 2007 09 11, 06:58)
Sveikutės,

aš planuoju 13-14 savaičių važiuoti autobusu į Taliną, o iš ten keltu į Helsinkį. Kelionė autobusu truks apie 10 valandų (gal truputį daugiau). Ar kažin nėra taip baisu? šiaip kolkas nepykina (dabar 10savaičių), jaučiuosi gerai, tik pavargstu greit. Kelionė ne pažintinė, o tiesiog aplankyti žmogų. Kaip manote ar ta 10 val. kelionė nepakenks leliukui? nes keliausim su mama, o ji dar nieko nežino apie mano nėštumą, kitaip nesutiktu važiuot. Šiaip kažkur užskaičiau, kad geriausia, kad kelionė netruktų daugiau nei 5 val.... ką manote... ar nieko tokio....



10 valandu nera tiek baisaii daug. Tuo labiau autobuse, juk bet kada gali atsistot, prasimankstint kojas ir t.t. Kas pora valandu reiktu ta padaryt ir tiek. Jei yra galimybiu sesk ne prie lango, o prie krasto, kad bent viena koja istiesti galetum i praejima. Ir gerk daug skysciu.

Geros keliones!
Atsakyti
QUOTE(kosminute @ 2007 09 11, 13:58)
Sveikutės,

aš planuoju 13-14 savaičių važiuoti autobusu į Taliną, o iš ten keltu į Helsinkį. Kelionė autobusu truks apie 10 valandų (gal truputį daugiau). Ar kažin nėra taip baisu? šiaip kolkas nepykina (dabar 10savaičių), jaučiuosi gerai, tik pavargstu greit. Kelionė ne pažintinė, o tiesiog aplankyti žmogų. Kaip manote ar ta 10 val. kelionė nepakenks leliukui? nes keliausim su mama, o ji dar nieko nežino apie mano nėštumą, kitaip nesutiktu važiuot. Šiaip kažkur užskaičiau, kad geriausia, kad kelionė netruktų daugiau nei 5 val.... ką manote... ar nieko tokio....


Tik pirmyyyn! Visa vasara pradirbau siuo marsrutu ir nieko. Pries pirkdama bilietus, ispek, kad Tavo "kitokia situacija", tad gausi ir geresne vieta, o gal net ir jokio kaimyno (paprastai pilni autubusai siuo marsutu buna tik vasara, o paskui jie pusiau tusti)

Savo skryi "atlaikem" didvriskai. Tiesa, Miunchene maniskis lelius buvo pakankamai ramus, palyginus su namais. Arba del to, kad vokiskai kalbejau (nors..vasara visalaik "mokesi" sia kalba, arba vis tik skrydis "paveike". O gal labai ilsejosi) Prasiausi geresnes vietos, tad suzinojau, kad nuo 26 sav. reikia rodyti "mamos nestumo pasa", o nuo 31 sav. jau nebeleistu skristi. Laukia dar vienas skrydis, kur ir teks pasirupinti tuo popieriu (gine turi zinot).

Naudotis "savo situacija" keliones metu labai labai rekomenduociau bigsmile.gif
Atsakyti
Kai mano pilvukui bus mazdaug 15 savaiciu ruosiuosi paskraidyti! Skrydis truks 4 val. Gal kuri jau skrido panasiom aplinkybem? Man kazkaip baisu del lektuvo pakilimo ir nusileidimo g.gif ir man niekada neteko taip ilgai sedeti vienoj vietoj... kazi neprades visus sonus skaudeti?
Atsakyti
nieko tokio, pasivaiksciosi lektuve pirmyn atgal ir tiek. nepamirsk vandens daug gert. Nezinau kur skrendi ir kokio dydzio lektuvu, bet daznai lektuvai turi keleta vienu, kuriose daugiau vietos kojoms, kai registruosies i skrydi pasisakyk, kad laukiesi ir jei tokios vietos yra tai tau jas duos, kad galetum bent siek tiek kojas istiesti.
Atsakyti
QUOTE(MichGirl @ 2007 10 04, 15:50)
nieko tokio, pasivaiksciosi lektuve pirmyn atgal ir tiek. nepamirsk vandens daug gert. Nezinau kur skrendi ir kokio dydzio lektuvu, bet daznai lektuvai turi keleta vienu, kuriose daugiau vietos kojoms, kai registruosies i skrydi pasisakyk, kad laukiesi ir jei tokios vietos yra tai tau jas duos, kad galetum bent siek tiek kojas istiesti.

Nezinau net kokio dydzio lektuvas smile.gif zinau tik kad LOT (lenku) avialinijos. O kadangi bilietus jau turiu, tai ten yra ir vietos nurodytos, ar galima keisti vietas?
Atsakyti
QUOTE(Laaila @ 2007 10 04, 11:05)
Nezinau net kokio dydzio lektuvas smile.gif zinau tik kad LOT (lenku) avialinijos. O kadangi bilietus jau turiu, tai ten yra ir vietos nurodytos, ar galima keisti vietas?



aisku galima. Tos geresnes vietos anglishkai vadinasi "bulkhead seats", ju is anksto ir neduoda tik oro uoste jau tiems kam tikrai reikia. O nestukems reikia, nes joms patartina ilgai nesedeti kojas surietus, na zinai ir pati. Kai jau registruosiesi i skrydi oro uoste pasisakyk, kad laukiesi ir kad jei imanoma noretum ten sedet ir viskas, jei tos vietos dar neatiduotos tai gausi (aisku jei paskutine minute atvaziuosi tai jau bus isdalintos), nebent lektuvas toks mazas, kad nebus tu vietu. Nors jei tai 4 val skrydis, tai gal visgi lektuvelis prie didesniu turetu but. Sekmes!
Atsakyti