Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščiųjų kelionės

Bet jei rugsėjo mėn. važiuoti, tai gal ne taip ir karšta. vistiek gi visą laiką po skečiu, o jūra yra gerai. Aš ir pati galvoju apie kelionę į Turkiją...
Atsakyti
As irgi uz keliones ,rytoj isskrendam i Tunisa..nors budama 4,5 men jauciuos puikiai- norisi poilsio nestuke.gif ,tad pora valandziukiu lektuve -tikiuos prabegs greit..Tik va ruosiu save paskui 9 val skrydziui keliu savaiciu begyje..kaip cia reikes issedet sita amzinybe rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Kurmiukė @ 2007 07 27, 05:08)
Na, aš į Turkiją nevažiavau, bet buvau Italijoj 6 mėn. nestuke.gif Mano nėštumas buvo labai lengvas, bet kelionėje visgi pavargau, grįžau skaudančiu pilveliu. Tavo vietoje - nė už ką nevažiuočiau. Juolab, kad draudimas apmoka, jei kas nutiktų, tik motinos gydymą. Taip kad , jei pagimdytum  (neduok Dieve, aišku), tai kainuotų tau pačiai visas vaikelio gydymas, o tau apmokėta iš draudimo sąskaitos - tik būtinoji pagalba. Be to, tos Turkijos medicininis servisas, o dar karščiai beprotiški.... doh.gif Važiuok už tuos pinigus į kokį Druskininkų Spa Vilnius, ir atsikaifuosi saugiai  4u.gif Na, bent jau mano tokia nuomonė  mirksiukas.gif ir draugiškas patarimas.



Vsu pirma tai skirtingi zmones turi ir skirtingus draudimus, todel teigti, kad draudimas to ar ano neapmoka siek tiek keista, nes is kur zinai kas ir kaip apsidraudes?

pilva nestumo metu skauda nuo ivairiausiu dalyku, kartais paprasciausiai netgi sedint namie ir nieko neveikiant, todel kelione cia galejo but visai ne prie ko.

as jau pora dienu viesiu Indijoj, 25 sav nestumo. Atskridau is JAV, taigi 18 valandu lektuve - ir absoliuciai nieko tokio. pavargau ne kiek ne daugiau negu ne nescia kai skraidydavau. Nestumas ne liga ir ner cia ko gasdintis save iv. dalykais.
Atsakyti
Na mamytes labai mane nudziuginot, kad galima skraidyt nescioms thumbup.gif
O tai galvojau kaip cia dabar bus kelione ir pilvukas g.gif Na zinoma jei gerai jausiuos tai butinai siausim thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnietel @ 2007 08 03, 00:52)
Na mamytes labai mane nudziuginot, kad galima skraidyt nescioms  thumbup.gif
O tai galvojau kaip cia dabar bus kelione ir pilvukas  g.gif  Na zinoma jei gerai jausiuos tai butinai siausim  thumbup.gif



tik negalima skraidyt pries gala ,kitur net i lektuva neileidzia.galima tik pradzioj
Atsakyti
O mes penktadienį grįžom iš Kroatijos. Vykom savo transportu, tai ir buvo sunkiausia kelionės metu, dvi dienas pirmyn ir dvi atgal sėdėt mašinoj, nors erdvės buvo daug, galėjau isitaisyt kaip norėjau, bet vistiek vargina tas važiavimas. Per kaitrą sėdėdavau po skėčiu. Vieną dieną išplaukėm į ekskursiją laivu, vienoj saloj kopom į nerealų kalną, gan aukštai ir status pakankamai, aišku nusikalėm, bet jaučiausi gerai, o paskuj nusileidus tooookia palaima buvo vandenin įlysti smile.gif
Žodžiu laikiausi puikiai, bet vistiek mašina važiuot į tolimą kelionę nebenorėčiau smile.gif
Atsakyti
Gal kas keliavo 26-27 nėštumo savaitėmis? Ar labai sunku buvo toleruoti skrydį ir karštį?
Atsakyti
as parskridau is Indijos i JAV 27-a savaite. T.y. uzvakar. Karsciai deja pasitiko didesni grizus cia, o del skrydzio tai man tos 20 valandu labai lengvai praejo ir pirmyn skrendant ir atgal. Jei skrendi ekonomine klase, visada prasyk vadinamuju "bulk-head" seats jei tik jos lektuve yra, ten daugiausia vietos kojoms. Jas duoda pirmiausia keliaujancioms su labai mazais vaikais, pakui nesciosioms, o toliau jau kaip kam jei lieka. Jas paskiria jau tik oro uoste, taip kad atvyk siek tiek anksciau ir paprasyk kai registruosiesi skrydziui, pasakyk kad jau laukiesi 7- menesi. Blogiausiu atveju sesk prie krasto, o ne prie lango, kad lengvai galetum atsistoti pasivaiksciot ar i tulika nueit.
jei skrendi biznio klase tai skrydis tas pats kas namie ant sofkutes sedet biggrin.gif
Atsakyti
mes tai skrisim kur karšta ax.gif kadangi kelionė jau buvo užsakyta prieš pastojant tai ir nebėra kaip atšaukti. truputį bijau skrydžio,nes nežinau kaip mano pilvelis reaguos. ax.gif
o atostogos tokios,kad sėdėsiu prie baseino,plaukiosiu ir valgysiu lotuliukas.gif poilsis,jokių kopinėjimų nieko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(logika @ 2007 08 16, 20:08)
mes tai skrisim kur karšta  ax.gif  kadangi kelionė jau buvo užsakyta prieš  pastojant tai ir nebėra kaip atšaukti. truputį bijau skrydžio,nes nežinau kaip mano pilvelis reaguos.  ax.gif
o atostogos tokios,kad sėdėsiu prie baseino,plaukiosiu ir valgysiu  lotuliukas.gif poilsis,jokių kopinėjimų nieko  thumbup.gif

sveikute, vasarinuke logika, man rodos, skrydis nera taip blogai, kaip kardinalus klimato pasikeitimas. uztat ir atmeciau visas turkijas, dabar mastau: i venecija ar i norvegija paskrist? teisingai kazkas minejo - nestumas ne liga juk biggrin.gif
Atsakyti
Šiaip keliauja būsimos mamytės ir tai tikrai ne liga... Poilsis prie jūros, kur saulė ir šiluma tikrai nepakenks besilaukiančiai mamytei... Tik turit išsiaiškint kokios aviakompanijos sąlygos, nes kai kurios aviakompanijos nuo tam tikrų mėnesių prašo leidimų iš gydytojų ir t.t.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuji: 22 rugpjūčio 2007 - 13:04
Mano atveju: dirbu turizme. Neskraidau, bet kas 10 d. po 600 km iveikiu ir vedu ekskursijas. Kadangi, priklausau toms laimingoms nestukems, kurios jauciasi idealiai- tai saves labai ir neriboju. Man nestumas tik ipusejo, 5-tas menuo, o turejau 7 ilgas keliones (ir siandien islekiu), paskui rugseji skrisiu i Miunchena, o spali i Ispanija su MB...

Nestumas ne liga! Ir Tavo gyvenimo ritmas neturi keistis!!! Bet turi isiklausyti i save busena ir ka sako lelius.
Atsakyti