Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščiųjų kelionės

as budama 3 menesiu nescia apkeliavau su vyru lenkija,belgija,vokietija ir prancuzijoj pabuvojau thumbup.gif kelione buvo puiki,gavau geru emociju ir vaikutis pilvuky pasaulio pamate tongue.gif
Atsakyti
Nelabai suprantu ko tos Lenkijos bijoti g.gif Jei dėl didelio eismo, tai važiuokit naktį, tikrai greitai pervažiuosit ir mašinų beveik nėra, tik viena kita fura.
Mes taip pat ruošiamės į kelionę su mašina, man bus tada 15 sav, bet tikiuosi, kad bus viskas gerai.
Atsakyti
QUOTE(patraska @ 2006 06 15, 14:47)
sveikos.ruosiuosi i kelione uz menesiuko.neturim kitos iseities kaip keliauti su masina  blink.gif .kelione gana tolima,Dublinas - Kaunas  fear.gif .keliave jau ne viena karta,labiausiai baugina Lenkija.kiekviena karta pro ja pravaziuot prarandam  daug nervu lasteliu ir igaunam nemazai adrenalino  mega_shok.gif . galvojam,kad geriau butu isvengti tos baisios salies ir Vokietijoje laipintis i kelta,kuris po paros sustos Klaipedoje. kai nebuvau  nestuke.gif  keltuose budavo bloga,2 val.galiu iskentet,bet para laiko tai tikrai gasdina  cry.gif .ir del  2.gif baisu.net nezinau ka daryt.gal kuri keliavote keltu ?


Aš plaukiau į mini kruizą keltu į stokhomą 7mėn. nestuke.gif ir viskas buvo liuks thumbup.gif nors šiaip jūros liga sergu, irgi bijojau kad neužsuptu, bet viskas buvo thumbup.gif Sekmės 4u.gif
Atsakyti
Ka tik grizaom is Tuniso,maciau aerouoste lietuve nestute nestuke.gif ,jau beveik 6men.nestumo.Atrode tiesiog nuostabiai thumbup.gif ,sake,kad ir jauciasi taip pat.
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2006 07 16, 20:14)
Ka tik grizaom is Tuniso,maciau aerouoste lietuve nestute nestuke.gif ,jau beveik 6men.nestumo.Atrode tiesiog nuostabiai thumbup.gif ,sake,kad ir jauciasi taip pat.

Mes sian gryzom is Tuniso thumbup.gif aisku,man tik 20 savaite,bet jokiu nepatogumu tikrai nekilo del nestuke.gif cia man atrodo kiekvienos asmeninis reikalas,jei jauties gerai,tai tik pirmyn,gaudyt teigiamu emociju ir ispudziu 4u.gif
Atsakyti
as kita savaite skrendu i Indija beveik 3 sav. bus 24-27 nestumo savaites. Savijauta puiki - nematau jokios problemos.
Atsakyti
bet juk nuo kazkurios savaites negalima skraidyt,kol lelius neapsivertes? g.gif jau dabar nieko nebesuprantu...
Atsakyti
negalima nuo 36, bet ne is medicinines puses, o del avialiniju, jie nenori, kad pas juos pagimdytum biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Svarbiausia, manau, nepersistengti ir visada stebėti savo kūną bei jo reakcijas į savo veiksmus. Jei viskas gerai, tada ir pakeliavimų, ir pasportavimų nereikėtų atsisakyti.
Aš savo leliuko trečią mėnesį maliaus po Aziją. Gal ir buvo kiek sunkiau keliauti nei paprastai, bet iš principo viskas praėjo puikiai.
Nepasakyčiau, kad mano gydytoja tai kelionei labai pritarė... Tiesiog matė, kad manęs neatkalbės. ...sužinotų, kad aš dar ir kuprinę tempiaus ant nugaros tongue.gif tikrai išbartų nono.gif
Atsakyti
As varle- keliauninke. Turista pagimdysiu! Mano atstumai nedideli Lietuva- Latvija-estija, bet vis tik keliones!

Kai man bus 7 men skrisim atostogauti i Ispanija. Gimdysiu sausio pradzioje. Dar gruodzio pradzioj galvojau varyt su vyru slidinet.. mirksiukas.gif O ka, jei moki ir nekritineji.. bigsmile.gif Bet pagalvojau, kad galiu ant kalno dar gimdyt pradet... Tai MB isleisiu viena su sava chebra.
Keliones juk reikia derinti su savijauta. I vsio!
Atsakyti
Labas,

o ar buvo mamų kurios ryžosi 6-ame nėštumo mėnesy važiuot į Turkiją? Pasiimtume ir vaiką dar 3 metukų. Niekaip neapsisprendžiu vykti ar ne.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(nerez @ 2007 07 27, 11:31)
Labas,

o ar buvo mamų kurios ryžosi 6-ame nėštumo mėnesy važiuot į Turkiją? Pasiimtume ir vaiką dar 3 metukų. Niekaip neapsisprendžiu vykti ar ne.... g.gif


Na, aš į Turkiją nevažiavau, bet buvau Italijoj 6 mėn. nestuke.gif Mano nėštumas buvo labai lengvas, bet kelionėje visgi pavargau, grįžau skaudančiu pilveliu. Tavo vietoje - nė už ką nevažiuočiau. Juolab, kad draudimas apmoka, jei kas nutiktų, tik motinos gydymą. Taip kad , jei pagimdytum (neduok Dieve, aišku), tai kainuotų tau pačiai visas vaikelio gydymas, o tau apmokėta iš draudimo sąskaitos - tik būtinoji pagalba. Be to, tos Turkijos medicininis servisas, o dar karščiai beprotiški.... doh.gif Važiuok už tuos pinigus į kokį Druskininkų Spa Vilnius, ir atsikaifuosi saugiai 4u.gif Na, bent jau mano tokia nuomonė mirksiukas.gif ir draugiškas patarimas.
Atsakyti