Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščiųjų kelionės

QUOTE(Doll'a @ 2011 09 11, 14:48)
....: Prakeikiu ta kelione, neziuriu nei nuotrauku is jos, nenoriu net girdet apie ta sali, kai tik pamatau plakata iskart kyla nemalonios asociacijos.
Taigi mano patarimas geriau labiau save pasaugot ir apsieit be kelioniu, nes veliau jeigu kas nutiks klausi saves ar galejau ka nors pakeist....


Labai sukrėtė mane Jūsų atvejis, nuoširdi užuojauta Jums. Labai gaila, kad taip atsitiko verysad.gif Suprantu, kadangi taip atsitiko išvykus keliauti, atrodo, kad kelionė kalta...o gal taip būtų atsitikę ir čia-Lietuvoje, vis tik saugojotės, o temperatūra lauke buvo mums jau šiek tiek įprasta-ne 35-48 laipsniai ??? Na dabar niekas to nežino verysad.gif Jūs prieš pat kelionę pas gydytoją lankėtės, gal po tinkamos konsultacijos būtumėte atsisakę kelionės , gal buvo galima to išvengti...na aišku daug tų gal galima prirašyti,bet tai nieko nepakeis dabar verysad.gif ???Aš, vykdama panašiai kaip Jūs 20 sav,. automobiliu apie 800 km. pirmiausia apsilankiau pas gydytoją, kad kūdikėlį patikrintų kaip jaučiasi, na o po to tik išvykau.Bet žinokit turiu pavyzdžių kai nieko kūdikėliui negali padėti... nors ir visą nėštumo laiką lovoje guli.Bet Jūsų pavyzdys manau daugelį moterį iš tiesų privers susimąstyti prieš priimant panašius sprendimus -atostogauti. 4u.gif be to, kiek man tekę skaityti nėštumo metu ir su kūdikiu iš tiesų nerekomenduoja keliauti į karšto klimato kraštus, skrydis lėktuvu pats nekenkia, tik klimato ir laiko kaita, o kur karščiau-didesnė tikimybė "pasigauti" infekciją iš bet kur-nuo vaisių pirktų gatvėje, vandens iš krano ir pan,...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Astra777: 11 rugsėjo 2011 - 14:42
Skridau i pazintine kelione, bet tada net nezinojau apie savo nestuma nes tik pora savaiciu gal buvo. Pradejau itarti kad laukiuosi keliones metu, nes labai norejau miego.
As taip pat galvoju kad geriau save pasaugoti jei nera butinybes kazkur vykti. Jei noretusi atostogu nestumo metu rinkciausi atostogas Lietuvos pajuryje, ir klimatas iprastas, ir maistas, ir gydymo istaigos lengvai prieinamos jeigu ka smile.gif
Atsakyti
8 sav. į norvegiją savo automobiliu važiavom. keliavom labai aktyviai.. vieną dien net 14km pėsčiomis kalnuose numyniau... jaučiausi puikiai, įspūdžių ir gerų emocijų marios.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vineypooh @ 2011 09 26, 15:00)
8 sav. į norvegiją savo automobiliu važiavom. keliavom labai aktyviai.. vieną dien net 14km pėsčiomis kalnuose numyniau... jaučiausi puikiai, įspūdžių ir gerų emocijų marios.. smile.gif


drinks_cheers.gif 12 sav i norvegija automobiliu keliavom. Kopem i du didesnius kalnus, visas dienas laika leidom gan aktyviai smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
ruošiuosi trumpai kelionei lektuvu, nors man terminas tik sausio pabaigoje, tačiau pilvukas jau pūpso kaip reikiant. Gal galit pasakyti kokios būtent pažymos (kas ten turi būti įrašyta ir kokia kalba) gali pareikalauti oro uoste. Ir kas bus jei ašn jos neturesiu g.gif
Iš anksto dėkoju. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta @ 2011 10 11, 09:00)
Sveikos,
ruošiuosi trumpai kelionei lektuvu, nors man terminas tik sausio pabaigoje, tačiau pilvukas jau pūpso kaip reikiant. Gal galit pasakyti kokios būtent pažymos (kas ten turi būti įrašyta ir kokia kalba) gali pareikalauti oro uoste. Ir kas bus jei ašn jos neturesiu  g.gif
Iš anksto dėkoju. 4u.gif

Jus prižiūrintis ginekologas žinos apie pažymą, jis ir turi ją išrašyti. Nieko ten ypatingo nebūna parašyta, daugmaž "sveika. keliauti galima", nepamenu tiksliai. Mano pažyma buvo lietuviškai smile.gif Bet man nei karto netikrino, nors skraidžiau daug labai.
Teoriškai gali neįleisti jus į lėktuvą be pažymos. Bet jos paprašo ypatingai retai. Vistiek reikia ją turėti.
Atsakyti
skridau 24savaiciu i Tailanda su persedimu Ukrainoje ir papildomu Tailande (vietinis skrydis). viskas buvo puiku. tiesa, pries skrisdama susisiekiau su skrydziu aviakompanija, uzklausdama kokia ju politika nesciuju atzvilgiu. gavau issamu atsakyma, ji atsispausdinau, kad nekiltu problemu (bet neprireike niekam jo rodyti). Kiekviena syki ilaipinant teiraudavosi, kelinta man savaite, ar gerai jauciuosi - o skrydzio metu isvis jauciaus kaip pagrindinis asmuo lektuve. Tai labai palengvino ilga kelione ir paliko geru ispudziu. Keliavome su Aerosvit 2010 gruodi.

Tiesa, mano ginekologe nezinojo kokia tai pazyma. bet patare pagerti Magnio (kad kojos, rankos netirptu) ir deveti spec pedkelnes, kad slegis kraujagysliu neistampytu. magni geriau, pedkelniu nepradau pirkti - tai ir apsiejau be ju.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zydraite: 19 spalio 2011 - 13:23
laba,labai reikia patarimo kas zino.
ta pazyma,kuria gauni is gydytojo,kurioje rasoma kad galima nesciajai skristi,galioja i viena puse tik kai skrendi ar ir atgal? nes sia savaite reikes skristi lektuvu,ir po 2sav.gryzti lektuvu,gydytojui pasakiau apie gryzima,o pazyma israse sio men.11d, isskrisiu 17d. o gryzinesiu tik 29d. tai ar nebus ta pazyma jau nebegaliojanti? nes kai gryzinesiu nestumas bus jau gan didelis apie34-35sav.
Atsakyti
QUOTE(joka8 @ 2011 11 14, 21:21)
laba,labai reikia patarimo kas zino.
ta pazyma,kuria gauni is gydytojo,kurioje rasoma kad galima nesciajai skristi,galioja i viena puse tik kai skrendi ar ir atgal? nes sia savaite reikes skristi lektuvu,ir po 2sav.gryzti lektuvu,gydytojui pasakiau apie gryzima,o pazyma israse sio men.11d, isskrisiu 17d. o gryzinesiu tik 29d. tai ar nebus ta pazyma jau nebegaliojanti? nes kai gryzinesiu nestumas bus jau gan didelis apie34-35sav.

Dauguma avialiniju leidzia skristi tik iki 28 savaites.Pasitikrink ju web kad nebutu nemalonumu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rikute @ 2011 11 20, 17:55)
Dauguma avialiniju leidzia skristi tik iki 28 savaites.Pasitikrink ju web kad nebutu nemalonumu 4u.gif


netiesa, dauguma avialiniju leidzia skristi iki 36 sav.
Atsakyti
QUOTE(Rikute @ 2011 11 20, 22:55)
Dauguma avialiniju leidzia skristi tik iki 28 savaites.Pasitikrink ju web kad nebutu nemalonumu 4u.gif


jau suskraidziau ir issiaiskinau. nuo 28sav reikia tureti pazyma is gydytojo,kad leidziama skrist. leidziama skristi iki36sav. bet man neprireike tos pazymos nei pirmyn nei atgal skrendant,niekas neprase orouoste. smile.gif
Atsakyti
Nestumas buvo kokiu 7sav,skridom i egipta,nieko neatsitiko,tik laika atsukus abejoju ar taip elgtumemes,nes juk visko gali atsitikti,tuo labiau kai pirmas nestumas smile.gif
Atsakyti