Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščiųjų kelionės

QUOTE(belekur @ 2011 04 12, 13:12)
Taip, man teko Vilniaus oro uoste paprašyti, kad praleistų paprastai, praleido be jokių problemų, tik moteris nuodugniai apžiūrėjo (patikrino), o Tenerifėje patys parodė iniciatyvą, kad praeičiau paprastai pro kitur ir taip pat patikrino. Buvau septinto nėštumo mėnesio gale.

Idomu g.gif Man net kalbu nebuvo,kad praleistu,ir dar dirza liepe butinai issivert,nors aiskinau,kad sunkiai issiveria,sunku isivert,o jie ,,nieko,palauksim,jei kas dzinsus galit nusimaut kartu su dirzu.. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Kuti @ 2011 04 25, 20:22)
Idomu g.gif Man net kalbu nebuvo,kad praleistu,ir dar dirza liepe butinai issivert,nors aiskinau,kad sunkiai issiveria,sunku isivert,o jie ,,nieko,palauksim,jei kas dzinsus galit nusimaut kartu su dirzu.. blink.gif

Čia matyt kaip kada ant ko pataikai... smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,
Paskaiciau jusu foruma ir truputi neramu pasidare verysad.gif . Geguzes 18 d. skrendame i Kreta, tuomet mano pilvelio gyventojui bus 18 sav. ir norejau pasiklausti kokios cia pazymos nestukems reikia? Ir kiek suprantu nestukems reikia patikrinima pereiti atskirai? g.gif . Gal galite man kas detaliau cia viska paaiskinti, nes visiskai pasimetu esu... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(elviuka @ 2011 05 08, 04:40)
Sveikos mamytes,
Paskaiciau jusu foruma ir truputi neramu pasidare verysad.gif . Geguzes 18 d. skrendame i Kreta, tuomet mano pilvelio gyventojui bus 18 sav. ir norejau pasiklausti kokios cia pazymos nestukems reikia? Ir kiek suprantu nestukems reikia patikrinima pereiti atskirai? g.gif . Gal galite man kas detaliau cia viska paaiskinti, nes visiskai pasimetu esu... blush2.gif


jei labai pilvukas matosi, tai gali oro uoste paprasyti pazymos, kad nesi per arti savo termino (na, kad lektuve nepagimdytum ir nepagotumu nepridarytum smile.gif ), paraso bet kuris ginekologas ja. tau jei tik 18sav, tai itariu ten ne kas matosi, nemanau, kad pazymu reiktu.

del patikros - pro paprastus metalo detektorius, nesciosios laisvai gali eiti, nes jie neskleidzia jokiu kenksmingu spinduliu, tik magnetines bangas, kurios nesciosioms nekenksmingos. Kai kuriuose oro uostuose yra full body skaners, kur atsistojus i budele tokia nuskanuoja - tos veikia rentgeno principu ir nesciosioms nerekomenduojamos.
Atsakyti
QUOTE(MichGirl @ 2011 05 09, 01:36)
jei labai pilvukas matosi, tai gali oro uoste paprasyti pazymos, kad nesi per arti savo termino (na, kad lektuve nepagimdytum ir nepagotumu nepridarytum smile.gif ), paraso bet kuris ginekologas ja. tau jei tik 18sav, tai itariu ten ne kas matosi, nemanau, kad pazymu reiktu.

del patikros - pro paprastus metalo detektorius, nesciosios laisvai gali eiti, nes jie neskleidzia jokiu kenksmingu spinduliu, tik magnetines bangas, kurios nesciosioms nekenksmingos. Kai kuriuose oro uostuose yra full body skaners, kur atsistojus i budele tokia nuskanuoja - tos veikia rentgeno principu ir nesciosioms nerekomenduojamos.

aciu MichGirl smile.gif
Atsakyti
Laba,
visos tik skraidot biggrin.gif o as su pilinuku 24 sav. vaziuosiu savo transportu i Kroatija su seimyna. Gal kam teko panasi kelione? ar labai nuvargina?
Atsakyti
QUOTE(*panteRa* @ 2011 06 08, 19:30)
Laba,
visos tik skraidot  biggrin.gif  o as su pilinuku 24 sav. vaziuosiu savo transportu i Kroatija su seimyna. Gal kam teko panasi kelione? ar labai nuvargina?

As 28sav per kroatija i italija biggrin.gif , smagu, kad ne as viena tokia pamisus ax.gif
Su antraja, apie 30 sav. keliavom po norvegija. Tai kaip ta nuovargi isreikst g.gif o visa diena tupinedama aplink namus:ruosdama valgi, plaudama grindis, pjaudama zole, nepavargsti? Tai cia tiek geru emociju, kad tas nuovargis net nesijaucia, jis toks malonus ir kitoks wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 'LUNYTE': 28 birželio 2011 - 11:54
QUOTE('LUNYTE' @ 2011 06 28, 12:51)
As  28sav per kroatija i italija biggrin.gif , smagu, kad ne as viena tokia pamisus ax.gif
Su antraja, apie 30 sav. keliavom po norvegija. Tai kaip ta nuovargi isreikst g.gif  o visa diena tupinedama aplink namus:ruosdama valgi, plaudama grindis, pjaudama zole, nepavargsti? Tai cia tiek geru emociju, kad tas nuovargis net nesijaucia, jis toks malonus ir kitoks wub.gif

wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Aš taip pat kėliavau 4-5 mėnesyje važiavau su mikriuku į Vokietiją, iš pradžių kai važiavau pilvuko dar nebuvo, tai kelionė lengva buvo, bet kai gryžinėjau, pilvukas jau buvo paauges, tai tada jau sunkiau buvo, tai net neįsivaizduoju, kaip čia jūs 30 savaitėje sugebat važiuoti man jau kančia būtu doh.gif
Atsakyti
Aš būdama 4,5 mėn nėštumo automobiliu važiavau į Zakopanę po kalnus pasivaikščioti.Iki Morskie Oko ėjau pėsčiomis ir grįžau po 9 km., viso 18 km., ir dar lipau į viršukalnę.Tris dienas laiką leidome labai aktyviai, o po to dar grįžtant į Veličkos druskų kasyklas užsukome.Viskas praėjo labai sklandžiai,kūdikėliui nė kiek nepakenkė.Tik pradžioje buvo minčių važiuoti į Slovakijos pusę, tačiau mane prižiūrintis gydytojas pasakė, kad Slovakijoj medicina yra nekokia, tad geriau jau jei kas-Lenkijos medikai.Tik kiek domėjausi, neradau tuo metu specialaus nėščiosios draudimo, pirkau tik paprastą-kelionių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Astra777: 22 rugpjūčio 2011 - 10:57
Gal visai pravers kam nors?: )
http://blog.zigzag.l...stumo-metu.html
Atsakyti
Anksciau maniau kaip jus - nestumas ne liga, nuovargis malonus, viskas bus gerai juk visos keliauja. Dabar nuomone pakeiciau, negi negalima palaukti kol pagimdysi ir paauginsi vaika arba pakeliaut pries pastojant? Kiekviena kelione nesciajai yra siokia tokia rizika.
Skridau i poilsine kelione vasaros pradzioje, temperatura ten buvo apie 28 laipsnius. Tada man buvo 20 savaiciu. Galvojau kad tikrai nepavargsiu labiau nei tvarkydama namus kaip kazkas rase. Nestumas buvo be komplikaciju, pirmaja dukrele pagimdziau laiku, tai ir nebijojau. Kelionej nieko neveikiau - gulejau, vaiksciojau, valgiau. Atrodo ir saules saugojau, ir juroj nesimaudziau, ir nepervargau labai. Bet pakilo temperatura, pradejo pykinti, nuvaziavom pas gydytoja uzsieny - kudikio sirdele nebeplake verysad.gif Kita diena skridom namo, turejau gimdyti negyva kudiki verysad.gif Priezasties konkrecios nepasake - infekcija, gal nuovargis, gal klimatas.
Vis saves klausiu ar taip butu nutike jei nebuciau vykusi atostogautrdet ar visgi as del to kalta kad negalejau labiau saves pasaugot verysad.gif Prakeikiu ta kelione, neziuriu nei nuotrauku is jos, nenoriu net girdet apie ta sali, kai tik pamatau plakata iskart kyla nemalonios asociacijos.
Taigi mano patarimas geriau labiau save pasaugot ir apsieit be kelioniu, nes veliau jeigu kas nutiks klausi saves ar galejau ka nors pakeist.
Atsakyti